Jak velké bříško má váš prcek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dexpre
Povídálka 42 příspěvků 23.04.09 20:06
Jak velké bříško má váš prcek?

ahoj,
potřebuji radu a nebo asi spíše uklidnit......mám pocit,že náš prcek má nějak moc velké bříško. Tak by mě zajímalo, jaké má vaše dítě. Jestli je to u dětí normální,že mají tak moc velké bříško. Jsem mu ho měřila a ukázalo mi to 52cm.......není to moc? :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jitulínek
Stálice 78 příspěvků 23.04.09 20:14

no, když si vzpomenu na svou neteř kolem dvou let… musela jsem se jí kolikrát až chechtat, když jsem ji cpala do kalhot a to její ooobr-bříško se tam ne a ne vejít :lol:. A to nebyla žádný tlouštík, spíš naopak.
Sice teda netuším, kolik přes bříško měla, ale možná, že by se vyrovnala kdejaké modelce :wink:

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 23.04.09 20:15

Jéé, ukážu ti fotku :) Pobavíš se. I s těma hubenýma nožičkama a pidiprdelkou vypadá líp, ale nechci ji sem celou nahatou dávat :)

http://emimino.cz/…_966_1_1.jpg

A vyrostla z toho :)

brre
Kecalka 329 příspěvků 23.04.09 20:16

ja jsem ted zmerila malyho a ma 48cm a to je to peknej hubenour. :D myslim ze je to normalni ze maji deti nafoukle brisko. :wink:

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 23.04.09 20:23

Jee, Lesino, vypada jak tehule v mensim provedeni :lol:

Muj malej patri taky k pupkackum, ale ted uz spi, rano premerim ;)

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 23.04.09 20:23

Lesi dik- u nas totez :-) jsem klidnesji :-) hihi

Zuzaa
Neúnavná pisatelka 17653 příspěvků 23.04.09 20:43

Lesi tak ta fotka mě rozesmála :D Amálka taky mívala něco podobného, teď má pro změnu obrácený lavor :roll: :D

Dexpre neboj, ony ty děti z toho vyrostou :-)

kajdula
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 23.04.09 20:54

jé, tak ta fotka je bomba :D , u nás to stejný - ale vzdyt je to jasný, jeste nemaji vyvynutý brisni svlstvo, ajk budou vic behat, tak to bude hned lepsi :wink:

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 23.04.09 21:00

Tak to Mik ma sice pupek jak strejc Pivovar,ale za to ma nozicky jako baletka!! 8) :dance:

""http://img5­.imageshack.us/im­g5/2678/1007139­.jpg:http://img5.imageshack.us/…/1007139.jpg

petrusha
Závislačka 2748 příspěvků 23.04.09 22:03

Jééé, tak to jsou tak pěkný fotky… :lol:
Ale k tazatelce: je to tak - naše dcera je úplně normální, ani vyžle ani obtloustlík, ale pokud jí zrovna ten den něco chutná,má bříško jako balónek a druhý den stačí jen se vyprázdnit a jede se na novo. Je to absolutně normální. A ta míra přes bříško, bude asi také sedět… tak schválně z mojí zvědavosti, ji zítra přeměřím. :wink: papa

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16785 příspěvků 23.04.09 22:14

hehe, Lesi, uzasna fotka :lol: a Mikulenko, totez :wink:
u nas je to tak, ze Filipes ma pupik porad- i kdyz jinak je jak hajzlovy pavouk-sama ruka, sama noha- 125cm a asi 17 kg, ale pupik proste ma…
Mates ma asi 15kg a zhruba 102cm, ale na brise se mu rysuje vanocka 8O 8O nechapu :lol:

Škurana
Závislačka 4858 příspěvků 23.04.09 22:14

dexpre,mám teda mladšího kluka,ale břicho má hodně veliké.Je baculatý,ale kvůli bříšku musí mít kalhoty o dost větší velikosti,pak musím ohrnout nohavice,nebo nosí tepláky.Jinak je mu všechno oblečení akorát na ty měsíce co má,až na to bříško :wink:.

dexpre
Povídálka 42 příspěvků 23.04.09 22:24

Uff teda holky, fakt díky :huban: už se tícím o dost lépe. Moje kamarádka má totiž o 2 měs mladší a takový pupík nemá, tak jsem se vylekala… no jo, jsem plašan :D :D

Holky, ty fotky jsou naprosto úžasné. A přesně jak píšete, Lukáš je také akorát,ale pupík jak balonek. Zase to beru pozitivně, když padá dopředu, tak má náraz měkkčí :P :wink:

Jaruš, tak to jsme na tom podobně, mimo tepláků máme všechny nohavice ohrnuté, jak jsme na větších velikostech :)

Holky, těším se na ty míry, až ráno broučky přeměříte. Tak schválně, kdo nás troufne? :D :D :D

Škurana
Závislačka 4858 příspěvků 23.04.09 22:33

dexpre,tak jsem sama zvědavá,kolik holky naměří :lol: .Tohle měla moje holka Adéla,ale ta byla tlustá celá do 3 let,takže to zase nebylo tak vidět,za to ted na klukovi to vidět je a dost.On totiž vypadá jako ty chudáci děti z toho somálska,jak jsou nafouknuté.Je to blbé přirovnání,ale jinak to nevidím.

Fifik
Ukecaná baba ;) 1961 příspěvků 23.04.09 22:35

Ahoj,
posílám taky jeden pupek :lol: (teda doufám, že se mi to povede :roll: ) Kluci mají takové bříška oba dva a sakryš ten Tomajs z toho ne a ne vyrůst, i když je fakt, že už to nemá tak hrozné :wink: První, na co se mě ptala cizí dr., když ho viděla ve slipech, bylo, jestli prý má alergii na lepek, že se to mj. projevuje nafouklým bříškem :lol:

P.S. Nemá :D
P.S2. Na fotce je Tomík v 19.měsících

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >