Reklama

Plaváni miminek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Medin
Kecalka 184 příspěvků 23.04.09 11:14
Plaváni miminek

Dobrý den chtěla jsem se zeptat odkdy mužu chodit s miminkem do plaváni, ceruška ted ma 7 tydnu. Děkuji za odpovět. :)

Reklama

Reakce:

jamap
Kecalka 330 příspěvků 23.04.09 11:21

Od ukončeného druhého měsíce, na plavání do van (buď doma nebo ve speciálních zařízeních, jsou to takové velké vany jak třeba na perličkové masáže). A na bazén záleží jak je chlorovaná atd. tam se to pohybuje v rozmezí 6-8 měsíců. Na normální bazén je to myslím od roku nebo roku a půl (ale tím už si nejsem jistá).

lucka25
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 23.04.09 11:35

My začali od druhého měsíce a plavací teta nám říkala,že se může od té doby co je dobře zahojený pupíček :wink:

Medin
Kecalka 184 příspěvků 23.04.09 11:48

Moc vam děkuji za odpovět, už se nemužu dočkat jak tam vyrazíme, Malá ma vodu moc rada a já taky a myslým si že je to dobrá zabava a hlavně to rozviji jeji schopnosti. Pěkný den

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 23.04.09 12:46

Mně doktorka také říkala, že můžu už když je zahojený pupíček - samozřejmě jen do vany. tam se voda napouští vždy nová, po předchozím miminku se předtím ještě vana vydezinfikuje.
Ale je pravda, že jsem viděla inzeráty, kde se vždy říkalo až od 2 měsíců - asi se spíš dotyční chrání. Tak směle do toho, je to fajn zábava! A výborně se tím podpoří psychomotorický vývoj miminka

Hellenka
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 23.04.09 20:44

Tady (Nem. - Hollandsko)chodi miminka od zahojeni pupicku do norm. bazenu, jen s teplejsi vodou. O zadnych problemech jsem zatim neslysela :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >