Lehátko

22.4.09 18:52

Lehátko

Ahoj,

prosím poradíte nebo spíš doporučíte mi lehátko pro miminko.Vybrala jsem si zatím od Fishre Price Learning patterns.
Dík moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22.4.09 19:20

to Fis.Price je hodně oblíbené a podle mě za dobrou cenu ;-) já hlasuji pro něj. Měla jsem Chicco, ale používala jsem ho málo a hned po Terce prodala. Teď si plánuju houpačku od Fisher Price, kterou jsem si kdysi vysnila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2069
22.4.09 19:29

tohle od FP maji kamaradi, docela ho pouzivaji, ale tech vibraci se pry malej boji a hned place, tak to radsi nezapinaji. Nasemu Tomikovi se to docela libilo. Ale slysela jsem, ze fyzioterapeuti je obecne nedoporucuji kvuli zadickum…, no samo ho taky mam a docela casto pouzivam, ale snazim se to radsi omezovat, kdo vi… My mame naky stary model od Patrona, ale nedoporucim, stve me, ze nejde dat uplne nalezato :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.4.09 21:15

A co tak zadne? Nejvic se prcci nauci, kdyz jsou volni, a jak jiz zmineno - nic moc pro zadicka :?

• Nahlásit
  • Citovat
921
22.4.09 21:47

My máme nejlevnější lehátko, je od babypointu. Používali jsme ho hlavně první tři měsíce, teď jen vyjímečně na odložení miminka, když potřebuju na sekundu odběhnout a na sedačce už ho nechat nemůžu, odpinožil by se třeba střemhlav dolů. Původně jsem také nevěděla, že jim to může škodit, a jak jsem se to dozvěděla, tak jsem ten pobyt v lehátku začala omezovat.
Jinak od toho babypointu nám úplně stačí, je obyčejné, nemá žádné vibrace, ale svůj účel plnilo - dalo se s tím houpat nohou :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
23.4.09 07:45

Máme také to, o kterém píšeš. Koupili jsme ho, když Vojtíškovi byl asi měsíc a využíváme ho dodnes. Zrovna minulý týden jsme si říkali, že to byl neskutečně dobrý kauf, malému se tam moc líbilo. Teď už tam samozřejmě dlouho nevydrží, ale když je unavený ze samého lezení a řádění, tak si tam rád odpočine. Nutno ovšem podoktnout, že vibrace rád neměl a nemá, prakticky jsme je nevyužili. Nemám přehled kolik stojí ostatní lehátka, ale pokud je tady něco navíc kvůli vibracím, tak u nás to bylo zbytečné. Každopádně splnilo svůj účel a jsem ráda, že jsme ho tehdy koupili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.09 20:23

lehátko jsem někde v diskuzi řešila před půl rokem a nejvíc maminek si chválilo právě to, co sis vybrala.
Takže ho máme doma taky a jsme s ním nad míru spokojeni. Malou jsem tam na chvíli dávála už tak od 8 týdnů, vibrace jí docela uklidňovaly, a dneska ho využíváme na krmení, prostě bych si to bez něj už ani nedovedla představit.
Jediné, co bych mu vytkla je, že nemá uši, s kterými by bylo přenášení určitě mnohem víc pohodlnější, ale budiž :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama