Jak vybavit kosmetický salon?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 14:12
Jak vybavit kosmetický salon?

Ahoj, právě zařizuji kosmetický salón a chtěla bych se zeptat jak ho zařídit z pohledu zakaznic, tak aby vám se líbil a co vám naopak vadí když v salónu je. Samozřejmě, že mám představu o tom jak by to mělo vypadat, ale chtěla by to slyšet i z druhé strany od spokojene zákaznice. Prosím všechny narážky na tuto práci nebo jakékoliv řeči od tématu si prosím nechte pro sebe, děkuji :). Anonym prosím ponechat

Reakce:
Nelly21
Nováček 9 příspěvků 02.02.19 14:17

Toto je individuální.­.každopádně mně se líbí,když je prostor čistý a moderní. Vadí mi když je puštěné rádio a ne relaxační hudba,nebo výrazné barvy na zdech,prostě světlé barvy. Ať se zařizování povede :thumbsup:

Lalelale
Závislačka 3482 příspěvků 02.02.19 14:33

Mám ráda čistý světlý a moderní interiér, pohodlné sezení, zatímco čekám. Též nemám ráda rádio, to raději nic. A co nemám ráda jsou reklamy, třeba když je stěna polepená plakatama kosmetických značek. A nevím, jakého zaměření je tvůj salon, ale pokud vás tam bude pracovat víc, tak jednoznačně soukromí pro zákaznice. A ne že vše je v jednom pokoji a všichni na sebe koukají.

Gortyna
Kecalka 490 příspěvků 1 inzerát 02.02.19 14:58

Jednoznačně soukromí, ať není vidět na klientky z venku/ulice. Pak u recepce je fajn posezení než člověk přijde na řadu, mám ráda i časopisy ale vadí mi že jsou klidně 3 roky starý. Pak vždy řeším co s kabelkou, mám ji u sebe, na zem jí dávat nechci a na věšáku není jistota, že se s ní něco nestane. Pak jsou fajn čisté toalety. Občerstvení ve formě nápoje je taky fajn…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 15:41

Děkuji z ohlasy,určitě mi to dalo nějaké další nápady:) jinak salon bych chtěla sama a jen dvě křesla.

Uživatel je onlineMicaella22
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 02.02.19 16:32

MAm rada, kdyz mi nabidnou kaficko, dzus, nove aktualni casaky, hezky sladeny styl salonu. Vystavene veci k prodeji. Urcite vesak na obleceni.

vejilka
Závislačka 4968 příspěvků 02.02.19 16:56

Mě se již párkrát stalo, že bylo v místnosti chladno. Dále mi vadí,že mě přikreje dekou, kterou přikryla zákaznice přede mnou. Myslím že je fajn takové ty jednorázové. Nebo klidně i klasická deka, ale ať jí ta kosmetička vytáhne přede mnou ze skříně, „jakože je čistá“. Jinak třeba nemám ráda puštěné radio, když už, tak relaxační hudba. Nebo mi vadí, když je v místnosti aromalampa, která má silnou vůni. Soukromí beru jako samozřejmost

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 17:21

Moc vam děkuji za užitečné rady,které se budou hodit. Má další otázka je co si necháváte u kosmeticky dělat? Myslím tím jestli jen hloubkové čištění pleti nebo i barvení,případně manikúru? Opravdu mi to moc pomáhá,takže děkuji všem co se zapojili :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >