Drby na městě, že jsem těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 21:23
Drby na meste

Dobry den maminky mam na vas dotaz dozvedela jsem se ze se o me vykladaji drby o tom ze jsem tehotna pak jsem odjela na 14 dni na dovolenou k mori a lidi si z toho odvodili ze jsem porodila ale ja ani tehotna nebyla ani jsem neporodila je mi 26 let a miminko se nam nedari uz 5 let jenze ted mam strach ze na me prijdou z uradubze jsem porodila a ze nemam dite nahlasene jako obcana nebo neco takoveho co s tim mam delat a jak to mam resit muzou na me prijit z uradu co bych jim rekla kdyz to pravda neni a jak byste to resili dekuju za odpovedi jsme z toho zoufala :/ a nespim cely noci :/ jakej mam strach

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7497 příspěvků 01.02.19 21:25

To jako fakt? Myslíš že někoho na úřadě zajímají nějaké drby?? Snad chodíš na gyndu na prevenci ne? Tak by asi věděli že jsi těhotná :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 19837 příspěvků 01.02.19 21:25

Tak když to není pravda, tak se nemáš čeho bát, ne?

renduli
Závislačka 3127 příspěvků 01.02.19 21:26

Obávám se, že začal první turnus jarních prázdnin…

a12
Vesmírná mluvilka 34486 příspěvků 01.02.19 21:26

:mrgreen: :mrgreen:
A kvůli tomu nespís cely noci? :lol: tak myslim, ze se dneska muzes konecne v klidu vyspat :mrgreen:

PHV
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 01.02.19 21:27
8o
Natálka26
Kelišová 5639 příspěvků 01.02.19 21:27

Jako kdo a proč by za tebou chodil. Že si těhotná, protože jedna paní povídala, nebo jak tomu mám rozumět

unuděná
Kelišová 5905 příspěvků 1 inzerát 01.02.19 21:28
@Anonymní píše:
Dobry den maminky mam na vas dotaz dozvedela jsem se ze se o me vykladaji drby o tom ze jsem tehotna pak jsem odjela na 14 dni na dovolenou k mori a lidi si z toho odvodili ze jsem porodila ale ja ani tehotna nebyla ani jsem neporodila je mi 26 let a miminko se nam nedari uz 5 let jenze ted mam strach ze na me prijdou z uradubze jsem porodila a ze nemam dite nahlasene jako obcana nebo neco takoveho co s tim mam delat a jak to mam resit muzou na me prijit z uradu co bych jim rekla kdyz to pravda neni a jak byste to resili dekuju za odpovedi jsme z toho zoufala :/ a nespim cely noci :/ jakej mam strach

Co je to za nesmysl?Chodis na pravidelne gyn.prohlidky?Pokud ano,tak i kdyby na tebe nekdo na udani prisel (haha),muzes dokazat nepravdu pres lekare,nebo dokazat,ze jsi byla na dovce.To mas takove bricho,ze si nekdo muze myslet,ze jsi tesne pred porodem?Navic,od­hledneme od absurdity te situace,by ses po narceni podrobila gyn.prohlidce,kde jde jasne dokazat,zda jsi uz nekdy rodila ci ne a zda jsi byla v nedavne dobe tehotna.Neplas prosimte :roll:

mijala
Kecalka 222 příspěvků 01.02.19 21:32

Bože to jsou problemy :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 21:34

Prave ze bricho nemam snazim se cvicit jako uplna tycka taky nejsem ale bricho pred porodem taky ne lidi mi tak nevadi jako strach z toho ze by to resili urady atd :/ nejsem ten tip ze bych cokoliv vysvetlovala :/

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13945 příspěvků 01.02.19 21:34
@Anonymní píše:
Dobry den maminky mam na vas dotaz dozvedela jsem se ze se o me vykladaji drby o tom ze jsem tehotna pak jsem odjela na 14 dni na dovolenou k mori a lidi si z toho odvodili ze jsem porodila ale ja ani tehotna nebyla ani jsem neporodila je mi 26 let a miminko se nam nedari uz 5 let jenze ted mam strach ze na me prijdou z uradubze jsem porodila a ze nemam dite nahlasene jako obcana nebo neco takoveho co s tim mam delat a jak to mam resit muzou na me prijit z uradu co bych jim rekla kdyz to pravda neni a jak byste to resili dekuju za odpovedi jsme z toho zoufala :/ a nespim cely noci :/ jakej mam strach

Tak snad každý doktor podle tvé dělohy pozná, jestli jsi nedávno porodila. Takže se fakt neboj. Na základě drbů k tobě nikdo nepřijde :zed:

Ennny
Závislačka 2555 příspěvků 01.02.19 21:34

Huhu dva měsíce tady asi bude sranda :zed: :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 21:36

Doktor vi ze jsem tehotna ani ze jsem neporodila zadne dite ani co se tyce potratu jsme zadne neprodelala proste nic takoveho jen proste drby no

Ennny
Závislačka 2555 příspěvků 01.02.19 21:36

Tak jsi nebo nejsi 8o

alisekR
Kelišová 5553 příspěvků 01.02.19 21:37

8o :mrgreen: No tě prsk. Jsou prázdniny, to může být jeden z možných důvodů, děti se nudí. A pokud ne, tak jsi blázen. O mě kolovalo, že jsem těhotná taky, asi rok před tím, než jsem opravdu byla. :think: tak jsem na každý dotaz říkala, že čekám trojčata. Tvoje domnělé těhotenství fakt nikoho nezajímá. Takové věci můžou někoho zajímat, pokud se najde opuštěné miminko a hledá se okruh těhotných. Tvoje paranoja je nesmyslná :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >