Jak vypadá slabá menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mayda93
Povídálka 21 příspěvků 29.12.18 11:51
Jak vypadá slabá menstruace?

Zdravím,
chci se zeptat těch, kteří mají normálně slabou menstruaci, jakou má intenzitu. Např. jak často měníte vložky nebo tampóny. Měla jsem dříve spíše silnější ( nebo považovala jsem ji za silnější) a nyní už potřetí je velmi slabá. Nechala jsem si před třemi měsíci zavést nehormonální kuličku, známé ale je že po nehormonální antikoncepci bývá menstruace silnější, velmi silné bylo pouze první krvácení, na prohlídce vše v pořádku. Proto se chci zeptat pro srovnání, jak slabá menstruace může vypadat, nikdy jsem takovou neměla a v kombinaci s tímto tělískem se mi to zdá zvláštní.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 12:01

nevím jak u nehormonálního tělíska ale s hormonálním naopak menstruace zeslábne, či zmizí úplně
S hormonálním tělískem ani nenosím klasické vložky, stačí mi slipovka, měním po cca 4 hod, ale spíš z hygienických důvodů, než že by byla „plná“

Frozie_F
Kecalka 114 příspěvků 29.12.18 14:34

Mně kdysi gynekoložka říkala, že při slabé menstruaci je nutné použít asi jen 3-4 tampony/vložky na den.
Netuším, zda je to pravda, ale u mě to tak nějak funguje a slabé to podle doktorky mám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >