Reklama

Jak vypadá žena kobyla?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 16:25
Jak vypadá žena kobyla?

Když někdo označí ženu pojmem kobyla, tak na co tím naráží? Přítel mojí nejlepší kamarádky jí v hádce řekl že je hnusná kobyla. Přitom je hezká. Anonymně protože si to tak přála moje kamarádka, která zde nemá účet.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24554 příspěvků 26.08.18 16:28

Tak to jí spíš nechtěl urazit, tak použil kobylu…
jinak kobyla je dle mého, taková větší mohutnější žena a možná to souvisí i s výraznými zuby…

Alušáček
Závislačka 3127 příspěvků 26.08.18 16:28

Pro mě je kobyla vysoká, mohutna ženská,velké nohy,široké boky.

Klopotkova
Echt Kelišová 7548 příspěvků 26.08.18 16:30

Pod pojmem žena kobyla si představím vysokou ženu cca 180cm, která má velká stehna a velkou p.del, možná velká prsa, ale útlý pas, něco, jako typ hruška, ale vysoká. To je první možnost a druhá možnost je ta, že nemusí být ani vysoká, ani pr.delatá, ale má tzv. koní ksicht, tj. dlouhý a protáhlý.

ivik21
Generální žvanilka 20069 příspěvků 26.08.18 16:34
@Klopotkova píše:
Pod pojmem žena kobyla si představím vysokou ženu cca 180cm, která má velká stehna a velkou p.del, možná velká prsa, ale útlý pas, něco, jako typ hruška, ale vysoká. To je první možnost a druhá možnost je ta, že nemusí být ani vysoká, ani pr.delatá, ale má tzv. koní ksicht, tj. dlouhý a protáhlý.

Pro mě jen s dlouhým obličejem a výraznou čelistí… opravdu jako Gábi z Ulice…

HSY
Kecalka 111 příspěvků 26.08.18 16:38

Kobylí postava - vysoká, mohutná (ne obézní). A kobylí obličej jednoznačně Sarah Jessica Parker…

http://www.pikosky.sk/…horse_04.jpg

jege
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 26.08.18 16:39

Nebo narážel na Kamasútru: http://promuze.blesk.cz/…-tom-je.html :mrgreen:

sagina
Echt Kelišová 7547 příspěvků 26.08.18 16:41

moji rodiče vžycky označení „stará kobyla“ používali, když mi v dospívání chtěli říct, že jsem buď udělala nějakou pitomost nebo že se dožaduji aktivit pro výrazně mladší děti. nemělo to nic souvisejícího se vzhledem a vlastně to nebylo ani urážející, prostě něco jako „ty, taková stará kobyla a chceš koupit Hurvínka“. pojem „hnusná kobyla“ bych zařadila do stejné kategorie jako třeba „hnusná (nebo blbá) kráva“, prostě nic konkrétního, jeho obyčejná nadávka. ale jinak se vzhledem mám spojené „zadek jak drožkářská kobyla“ (velký) nebo „koňský ksich“ (protáhlý obličej, případně i velké zuby).

Ice79
Závislačka 2586 příspěvků 26.08.18 16:46

Dle mého to se vzhledem kamarádky nemá souvislost. Znamená to, že její přítel je de.il. ;)

sagina
Echt Kelišová 7547 příspěvků 26.08.18 16:47
@Ice79 píše:
Dle mého to se vzhledem kamarádky nemá souvislost. Znamená to, že její přítel je de.il. ;)
:palec:

markyj
Závislačka 4043 příspěvků 26.08.18 16:54

No tak u nás v rodině se říká že je ,, kobyla ,, když je ženská vysoká a tzv. krev a mlíko ;)
Jo a přítel kamarádky je idiot :jazyk: neřešila bych co to znamená, ale jak se ho co nejdříve zbavit :palec:

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8735 příspěvků 26.08.18 16:56

Podle mě je to jen narážka na výšku. Ještě slýchám synonymum žirafa.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 26.08.18 17:07

O těch se s mužem bavíme furt, přijde mi, že je teď nějaká doba kobyl :lol: :lol: aneb vysoké, mohutné, neohrabane.. :nevim:

Alberta
Kecalka 487 příspěvků 26.08.18 17:13

Když někdo řekne o ženě,že je kolbyla,rozhodně to není nic lichotivèho. My tady tak nazveme ženu,která je vysoká a taková mohutná,prdelatá s hrubým obličejem. Kobylí obličej to je Gábina z ulice nebo Jasmina Alagic(Rytmusova holka). Pokud tohle rekne ale holce její kluk,hmmm.to je špatné..jak by se mu asi líbilo,kdyby mu přítelkyně řekla třeba „ty vepřová hlavo!“ :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >