Jak vypadá žena kobyla?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 16:25
Jak vypadá žena kobyla?

Když někdo označí ženu pojmem kobyla, tak na co tím naráží? Přítel mojí nejlepší kamarádky jí v hádce řekl že je hnusná kobyla. Přitom je hezká. Anonymně protože si to tak přála moje kamarádka, která zde nemá účet.

Reakce:

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24835 příspěvků 26.08.18 16:28

Tak to jí spíš nechtěl urazit, tak použil kobylu…
jinak kobyla je dle mého, taková větší mohutnější žena a možná to souvisí i s výraznými zuby…

Alušáček
Závislačka 3238 příspěvků 26.08.18 16:28

Pro mě je kobyla vysoká, mohutna ženská,velké nohy,široké boky.

Klopotkova
Echt Kelišová 8236 příspěvků 26.08.18 16:30

Pod pojmem žena kobyla si představím vysokou ženu cca 180cm, která má velká stehna a velkou p.del, možná velká prsa, ale útlý pas, něco, jako typ hruška, ale vysoká. To je první možnost a druhá možnost je ta, že nemusí být ani vysoká, ani pr.delatá, ale má tzv. koní ksicht, tj. dlouhý a protáhlý.

Uživatel je onlineivik21
Generální žvanilka 20239 příspěvků 26.08.18 16:34
@Klopotkova píše:
Pod pojmem žena kobyla si představím vysokou ženu cca 180cm, která má velká stehna a velkou p.del, možná velká prsa, ale útlý pas, něco, jako typ hruška, ale vysoká. To je první možnost a druhá možnost je ta, že nemusí být ani vysoká, ani pr.delatá, ale má tzv. koní ksicht, tj. dlouhý a protáhlý.

Pro mě jen s dlouhým obličejem a výraznou čelistí… opravdu jako Gábi z Ulice…

HSY
Kecalka 134 příspěvků 26.08.18 16:38

Kobylí postava - vysoká, mohutná (ne obézní). A kobylí obličej jednoznačně Sarah Jessica Parker…

http://www.pikosky.sk/…horse_04.jpg

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 26.08.18 16:39

Nebo narážel na Kamasútru: http://promuze.blesk.cz/…-tom-je.html :mrgreen:

sagina
Echt Kelišová 7646 příspěvků 26.08.18 16:41

moji rodiče vžycky označení „stará kobyla“ používali, když mi v dospívání chtěli říct, že jsem buď udělala nějakou pitomost nebo že se dožaduji aktivit pro výrazně mladší děti. nemělo to nic souvisejícího se vzhledem a vlastně to nebylo ani urážející, prostě něco jako „ty, taková stará kobyla a chceš koupit Hurvínka“. pojem „hnusná kobyla“ bych zařadila do stejné kategorie jako třeba „hnusná (nebo blbá) kráva“, prostě nic konkrétního, jeho obyčejná nadávka. ale jinak se vzhledem mám spojené „zadek jak drožkářská kobyla“ (velký) nebo „koňský ksich“ (protáhlý obličej, případně i velké zuby).

Ice79
Závislačka 2621 příspěvků 26.08.18 16:46

Dle mého to se vzhledem kamarádky nemá souvislost. Znamená to, že její přítel je de.il. ;)

sagina
Echt Kelišová 7646 příspěvků 26.08.18 16:47
@Ice79 píše:
Dle mého to se vzhledem kamarádky nemá souvislost. Znamená to, že její přítel je de.il. ;)
:palec:

markyj
Závislačka 4078 příspěvků 26.08.18 16:54

No tak u nás v rodině se říká že je ,, kobyla ,, když je ženská vysoká a tzv. krev a mlíko ;)
Jo a přítel kamarádky je idiot :jazyk: neřešila bych co to znamená, ale jak se ho co nejdříve zbavit :palec:

Emimin7
Echt Kelišová 9357 příspěvků 26.08.18 16:56

Podle mě je to jen narážka na výšku. Ještě slýchám synonymum žirafa.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 26.08.18 17:07

O těch se s mužem bavíme furt, přijde mi, že je teď nějaká doba kobyl :lol: :lol: aneb vysoké, mohutné, neohrabane.. :nevim:

Alberta
Kecalka 488 příspěvků 26.08.18 17:13

Když někdo řekne o ženě,že je kolbyla,rozhodně to není nic lichotivèho. My tady tak nazveme ženu,která je vysoká a taková mohutná,prdelatá s hrubým obličejem. Kobylí obličej to je Gábina z ulice nebo Jasmina Alagic(Rytmusova holka). Pokud tohle rekne ale holce její kluk,hmmm.to je špatné..jak by se mu asi líbilo,kdyby mu přítelkyně řekla třeba „ty vepřová hlavo!“ :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >