Jméno Baghíra pro koťátko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 25.08.18 06:54
Jméno Baghíra pro koťátko

Jak by se vám líbilo jméno Baghíra pro asi 2 měsíční černé koťátko? Je to moje nejoblíbenější literární bytost. Jak by jste zdrobňovali tohle jméno? Díky za rady. Včera se jedno malinké objevilo u venkovního kiosku hostinského posezní. Domů si ho vzít nemůžu máme 3 kočky a 2 psy, ale donesu mu tam koťátkovské granulky, vodu, mám i papírový domeček.

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34294 příspěvků 25.08.18 07:20

Já mám Baghíru taky ráda, ale právě z důvodu oslovování bych to asi nedala. kdyby to bylo papírový kotě, tak to bude mít alespoň v průkazce.

unuděná
Kelišová 5607 příspěvků 1 inzerát 25.08.18 09:01

Klidne bych dala,oslovovala bych treba Bagi (dlouze) :palec:

g.sandova
Závislačka 3818 příspěvků 25.08.18 09:05

@Alisa30 Baghi, Ghira. Dobrý jméno

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >