Reklama

Jméno Baghíra pro koťátko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisa30
Kecalka 180 příspěvků 25.08.18 06:54
Jméno Baghíra pro koťátko

Jak by se vám líbilo jméno Baghíra pro asi 2 měsíční černé koťátko? Je to moje nejoblíbenější literární bytost. Jak by jste zdrobňovali tohle jméno? Díky za rady. Včera se jedno malinké objevilo u venkovního kiosku hostinského posezní. Domů si ho vzít nemůžu máme 3 kočky a 2 psy, ale donesu mu tam koťátkovské granulky, vodu, mám i papírový domeček.

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34059 příspěvků 25.08.18 07:20

Já mám Baghíru taky ráda, ale právě z důvodu oslovování bych to asi nedala. kdyby to bylo papírový kotě, tak to bude mít alespoň v průkazce.

unuděná
Kelišová 5448 příspěvků 1 inzerát 25.08.18 09:01

Klidne bych dala,oslovovala bych treba Bagi (dlouze) :palec:

g.sandova
Závislačka 3737 příspěvků 25.08.18 09:05

@Alisa30 Baghi, Ghira. Dobrý jméno

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >