Reklama

Co s blond květákem na hlavě?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 00:56
Co s blond květákem na hlavě?

Milé holky, navštívila jsem renomovaný salon. Mám středně hnědé vlasy. Chtěla jsem do blond, ve vzorníku jsem zvolila světlou blond (ne ale platinovou). Kadeřnice mi řekla, že v hnědé mám šedinky, jestli by nevadilo, že by blond nebyla po celé hlavě, že by prosvítala trochu hnědá, kterou by natónovala do hněda, aby se zakryly šedinky. Souhlasila jsem, pod podmínkou, že chci, aby to vypadalo přirozeně. Nanesla hnědou a pak blond…a výsledkem je květák jako Darina Rolincová za socíku viz foto! Daleko horší, dvakrát takový velký než má ona na fotce, trčí mi na hlavě jak hřib, navíc hnědou udělala tmavou skoro do černa a blond květák je v ostré blond. Kontrast je velký, nepřirozený, blond začíná navíc žloutnout. Po diskusi jsem odešla a zaplatila, protože defacto objednávku blond splnila a s hnědou jsem souhlasila-jen ne takto! Žádnou opravu jsem od ní nechtěla. Dělá mě to o 20 let starší, pracuji v byznyse, vypadám nevhodně a lacině jak Ukrajinka či Ruska, ty tyhle účesy nosily v 90.letech.Foto sem radši dávat nebudu. Vlasy jsou navíc extrémně vysušené, lámou se, denně regeneruji.
Mám to na hlavě měsíc, jsem z toho otrávená. Co s tím? Do čistě hnědé nechci, léta nosím buď blond barvu (s jemným hnědým prosvítáním)nebo blond melír.
Znovu to odbarvovat je riziko, vlasy jsou hodně zničené, a nevím, jak by to chytlo? Okraje by musel stahovat kadeřník z tmavěhnědé, skoro černé, do blond, a pak něco udělat s blond květákem nahoře…
Prosím, poradí někdo? Omluva za anonym, mám tu známé a fakt se za tu hrůzu stydím. Dík :* :srdce:

Reklama

Reakce:

_0812_
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 24.08.18 01:32

Co vyzkoušet olaplex? Prý je na vlasy super. Jinak barvu stáhnout asi efasorem nebo něčím podobným, ale bude to dryák. A na tu regeneraci doporučuju koupit si přírodní arganový olej, je fakt super

vendis25
Nováček 1 příspěvek 24.08.18 01:57

Zkuste http://vlasyodpetry.cz, na fb mají i spoustu fotek :-) já tedy osobně ještě nebyla, ale pokukuji už dlouho, akorát cena je vyšší.

brumi
Kelišová 6447 příspěvků 24.08.18 06:57

určitě by jsem počkala aspon do neděle a pak doma tu hnědou odbarvila,nejlepší olaplex,taky koupit šampon proti žlutým odstínům, já včera použila tuto barvu a jsem ma spokojená chytla přesně jak je uvedeno nikde nic čmuhaté a žlutá se taky nekoná, jelikož jsem to nechla celých 45 min mám to světlounce do růžova ale minule jsem to nechala jen 15 min a vlasy krásně přirozeně blond, a jelikož je v tom odbarvovač hodí ti i ty tvamé do světlé

tini
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 5 inzerátů 24.08.18 07:23

Ja bych se dosla poradit k nekomu fakt dobremu i kdyby to melo stat hodne penez,ne ze bych nekoho takoveho znala.Ale pokud ti to vadi i v praci,citis se porad blbe,penize bych nelitovala.A ne­poustela bych se do zadnych domacich uprav.

Limi123
Závislačka 3298 příspěvků 24.08.18 07:46

Barvu predelat u jine kadernice a do vlasu takovou tu textilni celenku, co je kolem cele hlavy viz. fotka. Koupit zehhlicku na vlasy, ofinu vyzehlit do strany a zbytek kolem celenky rozcuch.

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 24.08.18 09:05

To nejrozumnější co můžete dělat je jít do skutečně dobrého salonu - ta barva bude muset být nějaká hnědá, podobná vaší přírodní a trochu to půjde zregenerovat.

No a pak to nějakou dobu nebarvit a až to odroste, tak ty nejzničenější část odstřihnout.

Domácí přebarvování dopadne flekatě a drogerkovou kosmetikou to moc nezregenerujete.

Jinak olaplex a jiné plexy nejsou barva či odbarvovadlo, ale přídavek do barev, aby méně poškozovaly vlas. Esafor coby stahovač barvy je extrémně drastický prostředek a pokud si to budete dělat doma, tak jednak ty vlasy defitnitivně popálíte a druhak vám tam nejspíš zbude mrkvová a nebo jiná prima barva…

Nechápu že ta patlalka měla drzost se při reklamaci ještě hádat a navíc to uhádat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 10:28

dik :kytka:

Mirgla
Povídálka 34 příspěvků 24.08.18 10:46

Já bych šla ke kadeřnici

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 11:49
@Mirgla píše:
Já bych šla ke kadeřnici

tam jsem prave byla :-) otazka je,jak to chtit u kadernika opravit az se zepta co chci

Mirgla
Povídálka 34 příspěvků 25.08.18 11:45
@Anonymní píše:
tam jsem prave byla :-) otazka je,jak to chtit u kadernika opravit az se zepta co chci

Já bych to asi hodila na nějakou tmavší…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >