Jak spárovat hodinky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 23.08.18 13:05
Jak spárovat hodinky?

Pořídila jsem si fitness hodinky xiaomi mi band 2, ale nejsou mi spárovat s telefonem Huawei P8 Lite, stalo se vám to taky? :nevim:

Reakce:
P4ja
Kelišová 6599 příspěvků 23.08.18 13:08

@terezkakol A máš v telefonu aplikace k těm hodinkám?? https://www.applikace.cz/…o-aplikacemi-

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 23.08.18 13:10

@P4ja právě, že mám. Když to ale pak „páruju“, tak mi to nepíše, že nebylo nalezelo. Všechno mám zapnuté, ale nejde to

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19431 příspěvků 23.08.18 13:10

Nespáruješ, mají nějakou verzi Bluetooth 4.1 nebo kolik a většina hodinek chce 4.2
Já mám P9 lite a nejdou mi skoro žádný, už jsem vracela Fitbity a ani Huawei hodinky s tím mobilem mluvit nebudou :zed:

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 23.08.18 13:11

@pikola přítel má P9 Lite a tomu spárovat normálně šly :nevim:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19431 příspěvků 23.08.18 13:14

@terezkakol Tak si najdi jakou máš verzi Bluetooth, ale mě to prostě nešlo s Fitbitem.

Příspěvek upraven 23.08.18 v 13:15

chaela
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 2 inzeráty 23.08.18 13:15

Mně se to stalo s jinýma hodinkama a jiným telefonem, ale pomohla až reklamace. Tvářilo se to, že se to páruje, ale nikdy se to nedokončilo. V hodinkách chyběla nějaká ikona (tím pádem i ta funkce).
Dostala jsem hodinky k Vánocům a začala je díky problémům používat až snad v březnu. Ale od té doby fungují bez problému.

P4ja
Kelišová 6599 příspěvků 23.08.18 13:15
@pikola píše:
Nespáruješ, mají nějakou verzi Bluetooth 4.1 nebo kolik a většina hodinek chce 4.2
Já mám P9 lite a nejdou mi skoro žádný, už jsem vracela Fitbity a ani Huawei hodinky s tím mobilem mluvit nebudou :zed:

Tak to je blbý :( Já to s Xiaomi naštěstí řešit nemusím.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 23.08.18 13:15

spárovat se mi povedly bez problémů, ale jinak je to docela šmejd :mrgreen: a něco podobného se mi stalo s fitbitama

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19431 příspěvků 23.08.18 13:17

https://xiaomistore.cz/…ek-miband-2/
Upozornění pro majitele telefonu Huawei P8 Lite: Tento model od Huawei podporuje pouze starý přenos bluetooth ve verzi 4.0. a minimální požadavek pro spárování je bluetooth v4.1. Není tak možné náramek MiBand 2 spárovat s Huawei P8 Lite.

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 23.08.18 13:28

no tak mám konečně důvod pro nový telefon :D :D

LenkaN26
Závislačka 4092 příspěvků 23.08.18 14:48

Tak já mám už asi půl roku hodinky z aliexpresu za pár šušňů, zpárování bez problémů a fungují skvěle :-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >