Reklama

Jak spárovat hodinky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 23.08.18 13:05
Jak spárovat hodinky?

Pořídila jsem si fitness hodinky xiaomi mi band 2, ale nejsou mi spárovat s telefonem Huawei P8 Lite, stalo se vám to taky? :nevim:

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 23.08.18 13:08

@terezkakol A máš v telefonu aplikace k těm hodinkám?? https://www.applikace.cz/…o-aplikacemi-

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 23.08.18 13:10

@P4ja právě, že mám. Když to ale pak „páruju“, tak mi to nepíše, že nebylo nalezelo. Všechno mám zapnuté, ale nejde to

pikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 23.08.18 13:10

Nespáruješ, mají nějakou verzi Bluetooth 4.1 nebo kolik a většina hodinek chce 4.2
Já mám P9 lite a nejdou mi skoro žádný, už jsem vracela Fitbity a ani Huawei hodinky s tím mobilem mluvit nebudou :zed:

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 23.08.18 13:11

@pikola přítel má P9 Lite a tomu spárovat normálně šly :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 23.08.18 13:14

@terezkakol Tak si najdi jakou máš verzi Bluetooth, ale mě to prostě nešlo s Fitbitem.

Příspěvek upraven 23.08.18 v 13:15

chaela
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 23.08.18 13:15

Mně se to stalo s jinýma hodinkama a jiným telefonem, ale pomohla až reklamace. Tvářilo se to, že se to páruje, ale nikdy se to nedokončilo. V hodinkách chyběla nějaká ikona (tím pádem i ta funkce).
Dostala jsem hodinky k Vánocům a začala je díky problémům používat až snad v březnu. Ale od té doby fungují bez problému.

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 23.08.18 13:15
@pikola píše:
Nespáruješ, mají nějakou verzi Bluetooth 4.1 nebo kolik a většina hodinek chce 4.2
Já mám P9 lite a nejdou mi skoro žádný, už jsem vracela Fitbity a ani Huawei hodinky s tím mobilem mluvit nebudou :zed:

Tak to je blbý :( Já to s Xiaomi naštěstí řešit nemusím.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 23.08.18 13:15

spárovat se mi povedly bez problémů, ale jinak je to docela šmejd :mrgreen: a něco podobného se mi stalo s fitbitama

pikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 23.08.18 13:17

https://xiaomistore.cz/…ek-miband-2/
Upozornění pro majitele telefonu Huawei P8 Lite: Tento model od Huawei podporuje pouze starý přenos bluetooth ve verzi 4.0. a minimální požadavek pro spárování je bluetooth v4.1. Není tak možné náramek MiBand 2 spárovat s Huawei P8 Lite.

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 23.08.18 13:28

no tak mám konečně důvod pro nový telefon :D :D

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 23.08.18 14:48

Tak já mám už asi půl roku hodinky z aliexpresu za pár šušňů, zpárování bez problémů a fungují skvěle :-D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >