Jak vyřešit náš problém ve ztahu?

Anonymní
9.10.19 17:07

Jak vyrešit náš problém?

Ahoj holky, potřebuju radu. S přítelem jsme spolu skoro rok, nebydlíme spolu protože každý srudujeme jinde, já Praha on Brno. Máme hezký vztah, milujeme se, je to super kluk a všechno. Jasně, někdy jsme se pohádali nebo byla nějká krize ale to přece se občas stane a vždycky to nakonec bylo v pohodě a věděli jsme, že spolu chceme být a že se milujeme. Přítel hraje fotbal za Brno, takže moc toho času na sebe nemáme ale já ho podporuju a všechno. Bohužel mi příjde, že toho času je čím dál míň a cítím, že vůči mě to prostě není dobrý.. Abych upřesnila situaci za jeden tým trénuje a jezdí s nima na zápasy, kde sedí na lavičce, ale dostává za to nějaké peníze, že s nimi trénuje a za druhý a třetí tým hraje, bez peněz ale hraje. Vídáme se pouze o víkendech dva dny, teď už třeba až jednou za 14 dní. Tvrdil mi, že trénovat bude jen s tím jedním týmem o všedních dnech a s tím druhým o západu jeden víkend, takže bychom se teoreticky normálně o víkendu vídali ale najednou se to změnilo a jezdí i s tím druhým a sedí na lavičce plus dostal i třetí tým jednou za 14 dní. Když jsem mu řekla, že mě to trápí, že skoro už nevídáme a že je to pro mě těžký tak řekl, že neví co má udělat..Přitom mi příjde, že přece kvůli sportu nedáte na stranu člověka kterého milujete ne? A u nás už to tak začíná mi příjde..Prostě trénovat s jedním a nehrát za něj, když i tak má peníze a hrát za ten druhý. Už nevím co dělat..Chci s ním být, miluju a podporuju ho ale příjde mi že už toho nějak taky moc. Tenkrát když nastupoval řekl, jak si moc váží že do toho jdu s ním a že ví, že to musí být pro mě fakt těžké..Nedávno jsme to řesili a jeho argument byl, že semnou chce být, že o mě nechce přijít, že mě bere za největší štěstí a že ví, že si zasloužím víc času, abychom mohli spolu být ale, že kvůli jeho rozhodnutím to tak nejde a že neví, co dělat..To mi pak hlava nebere..Děkuju za vyslechnutí..A nějaké rady, jak si s přítelem ještě promluvit nebo co dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1993
9.10.19 17:28

Jste na druhem miste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
742
9.10.19 17:30

Co začít studovat v Brně, pokud je to možný? Tak se víc uvidíte. Sportu fakt musí člověk hodně obětovat aby něco dosáhl a zápasy jsou většinou o víkendu. Takže bych to viděla asi jako jedinou možnost, že musíš ty za ním. :nevim: a v Brně je stejně líp :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
9.10.19 17:37

Asi takhle… po jistých životních zkušenostech a uvědomění si prirot, bych po partnerovi nechtěla aby násilím omezoval svoje sportovní koníčky. Pokud by to jen trochu šlo, jemu to nevadilo, tak bych třeba část času co tráví sportem trávila s ním, těžko budeš s ním hrát fotbal, ale tak fandit mu jezdit můžeš, pokud o to bude stát. Zkus to vzít podle sebe, kdybys měla nějakou svou vášeň, jistě bys nechtěla aby ti ji přítel odpíral kvůli společně strávenému času. Chápu že s ním chceš být častěji, pak se opravdu nabízí varianta začít studovat v Brně. Otázka je jestli kvůli společně strávenému času jsi Prahu ochotná obětovat, stejná otázka jako pro něj kvůli společně strávenému času obětovat fotbal. Pokud se máte opravdu rádi tak řešení naleznete, ale nutit ho aby fotbal omezil je cesta do pekel. Nebyl by šťastný on a tím pádem ani ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4914
9.10.19 17:40

Kolik vám je? Tobě 18 a jemu 20?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4033
9.10.19 17:59

Brno co to je, to existuje? :lol: Sport je pro nej priorita. Co se da delat, az dostudujes budes ho muset nasledovat jako spravna manzelka. Ale pocitej s tim, ze kdyz ve 20 ve 2 klubech jen zahriva lavicku, tak zadnou diru do fotbaloveho sveta neudela ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.10.19 18:01

@karkarka Mě i jemu 19 skoro 20

• Nahlásit
  • Citovat
9.10.19 18:55

No řekla bych, že v těch 2 klubech hraje zadarmo, aby získal zkušenosti a zlepšil se a nemusel v klubu, který ho platí zahřívat jen lavičku :-)
Líbí se mi, že je cílevědomý a chce i budovat kariéru, proč občas nejedeš s ním fandit?

Radit nechci, asi záleží na tom, co od života a vztahu očekáváš, jen aby sis za pár let nervala vlasy, až bude hrát třeba v Turecku a holky po něm budou skákat všema deseti :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10308
9.10.19 18:58

Tak zase až tak ho nepoporuješ, když chceš po něm aby omezil svoji kariéru, aby trávil více času s tebou. Je to vcelku pochopitelný postoj, ale možná bude i sama vůči sobě upřímnější odpustit si tu omáčku jak se strašně milujete a podporujete.

A evidentně je rozdíl mezi i tím co on říká (kecy o lásce) a co dělá (dává přednost kariéře).

A vzhledem k tomu, že je mu teprve 20 a bude chtít ten fotbal dělat víc to spíš nevidím dobře, pokud tedy nejsi ochotná ho opravdu podporovat a umožnit mu jít za fotbalovou kariérou - být partnerkou kohokoliv, kdo míří někam vysoko prostě není snadné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 19:05

Neřešila jsi to tu už minulý týden?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 19:53

Největší štěstí. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Já bych se teda k největšímu štěstí chovala naprosto jinak… A kdyby fakt času nebylo, tak bych se to snažila jakýmkoliv způsobem vynahradit… Ale ne jen mlít prázdnou slámu o největším štěstí a „nevím, co mám dělat“…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35756
9.10.19 21:25

Nenech se -bud ty, nebo fotbal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1379
9.10.19 22:10

Podívej, on dává přednost fotbalu (kariéře) před tebou. A ty dáváš přednost škole (kariéře) před ním. Já vím, je vám 20, tak na to koukáte tak, že to jinak „nejde“. Já se na to po zkušenostech dívám tak, že když něco opravdu chci, jsem ochoten pro to udělat cokoliv.

Takže ty můžeš jít studovat do Brna, on může studovat i hrát v Praze. Oba pro to můžete něco udělat, ale ani jednomu se vám nechce. A ty se na to ještě díváš stylem, ať on omezí fotbal. Představ si, že by ti řekl, ať opustíš školu. Jak bys reagovala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
10.10.19 00:40
@JancaS84 píše:
Co začít studovat v Brně, pokud je to možný? Tak se víc uvidíte. Sportu fakt musí člověk hodně obětovat aby něco dosáhl a zápasy jsou většinou o víkendu. Takže bych to viděla asi jako jedinou možnost, že musíš ty za ním. :nevim: a v Brně je stejně líp :lol: :lol: :lol:

ROZHODNĚ bych se nevzala dobré školy v Praze kvůli takovému přístupu. Jakože ona je u něho na 2.miste za fotbalem a proto bude dělat takto velké ústupky? :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13178
10.10.19 00:51

Mno, život s profesionálním sportovcem není jednoduchý :) já to zažila, i když v jiném sportu, než ve fotbale. S manželem jsem se seznámila, když byl „v nejlepším“, mě bylo 25, jemu 21… Ovšem u nás to bylo trochu jinak. Já měla své zázemí, práci, rodinu, peníze… Tři roky jsme měli vztah na dálku, protože to jinak prostě nešlo. Když jsme navzdory všemu věděli, že spolu chceme být (a byly i krušné chvíle), tak jsem to byla já, kdo hodil všechno všanc, poslechl prosbu partnera a odstěhoval se do jiné republiky (on v té době při sportu studoval práva)… Když to řeknu ve zkratce, dnes je z toho 14 let krásného soužití, 5 let manželství, tři děti…(a dva pejsci :mrgreen:8)

Edit: má rozhodnutí plynula především z toho, že vždycky jsem z manžela cítila lásku a to, že náš vztah je i navzdory povinnostem prioritou. Ač byl svého času druhý v pořadí, nebyl méně důležitý. Ono se to všechno dá skloubit, ale musí být zájem na obou stranách :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama