Jak zjistit umrtí bývalého spolužáka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.15 11:43
Jak zjistit umrtí

Ahoj, předem se omlouvám za anonym, snad je pochopitelný. :roll:
Sháním už několik týdnů bývalého spolužáka a přes známé jsem se doslechla, že po městě kde žil se povídá, že zemřel.
Mám možnost dostat kontakt na jeho maminku, ale přijde mi to hloupé. Nikoho jiného tam nikdo neznáme.
Nevíte jestli mám možnost nějak jinak zjistit co a jak se stalo??
Dík Hana

Reakce:
januschka
Závislačka 3310 příspěvků 07.07.15 11:45

Nějakého společného kamaráda nemáte?

N0thing4
Nováček 4 příspěvky 07.07.15 11:48

Nejjednoduší cesta by byla přes tu matku. Nikdo jiný vám asi více neřekne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.15 11:48

Právě že se před lety odstěhoval a zmizel všem z doslechu. :think:
Hana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.15 11:51

Té mamince bych právě psala velmi nerada, už když jsme byli na škole, prý byla dost nemocná a navíc jsem pro ní vlastně cizí člověk.
Hana

94Nikol
Povídálka 19 příspěvků 07.07.15 11:52

Ahoj, také je možné dojít na matriku v jeho okolí bydliště, jelikož do těch listin, může nakouknout každý ;) a tam to zjištíš..Nezjištít tam jak se to stalo, ale jestli doopravdy zemřel nebo ne, tak snad ti to pomůže

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.15 11:57
@94Nikol píše:
Ahoj, také je možné dojít na matriku v jeho okolí bydliště, jelikož do těch listin, může nakouknout každý ;) a tam to zjištíš..Nezjištít tam jak se to stalo, ale jestli doopravdy zemřel nebo ne, taksnad ti to pomůže

Do matricni knihy rozhodne nemuze nahlizet kazdy…

94Nikol
Povídálka 19 příspěvků 07.07.15 12:02

Něco jsem potřebovala, a mohla jsem se kouknout.Ale tak tam zkus zavolat jestli ti to dovoli, za zkousku nic nedas ;)

KačuliKačka
Neúnavná pisatelka 17163 příspěvků 07.07.15 12:25

Anonymní,

zavolejte na soud v daném městě, kde mohl mít trvalé bydliště a zeptej se, zda evidují dědické řízení po zemřelém…xy…, popř. když víte datum narození, bude to pro ně přesnější zjištění.

Black Cat
Kelišová 6529 příspěvků 07.07.15 12:37

Poptat se ostatních na spoluzaci.cz ? :nevim:

veruOO7
Povídálka 13 příspěvků 07.07.15 12:40

Možností je spousta, matrika, hřbitov, známý, třeba i dotaz u sousedky kamaráda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.15 12:41

Já přemýšlela nad tou matrikou, ale taky se mi zdá divné, že by se tam kdokoliv mohl kouknout na cokoliv, navíc to mám přes 100km.
Ten nápad zavolat na matriku i soud- zkusím, děkuji!!
Ten soud - mne vůbec nenapadl ;) :oops: @KačuliKačka -myslíš, že evidují každé dědické řízení? A jak příp. dlouho?? :mavam:
Hana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.15 12:45

@Black Cat -ostatní spolužáci právě taky neví, horko těžko jsme dali do kupy to město kam se stěhovali.
@veruOO7 -děkuji, ale jak už jsem psala mám to tam přes 100km. Že já se na ten sraz nevykašlala.
Hana

KačuliKačka
Neúnavná pisatelka 17163 příspěvků 07.07.15 13:37

Anonymní…

Ano, soud eviduje každé dědické řízení, je povinen, neboť po každém zemřelém se vede dědická agenda u notáře, jehož přiděluje právě soud, soud také přiděluje spisovou značku každému řízení a dále uchovává na soudě výsledek DŘ.

Raduš.ka44
Kelišová 7192 příspěvků 07.07.15 14:00
Váš příspěvek
Reklama