Jaká konzerva a jak uchovat prosím

626
6.6.21 14:13

Jaká konzerva a jak uchovat prosím

Nemáte prosím zkušenosti z uchováním masové konzervy pro pejsky? Musí mít speciální cardiac ale nesní balení mají jen po 400 gr. A bojím se že třeba 3 den bude zkažené…
A druhá otázka prosím nevíte jaká že je kvalitní konzerva psí..pro seniory pejsky boloňáky…at nemá pořád to samé. Granule samotné mi přestal jíst…a musí dostávat léky, které do něj dostanu jen s masem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53278
6.6.21 14:36

Vydrží, přendavám do krabičky aby to nebylo v plechu a ok. Kolik toho sní za den? Kvalitní seženeš skoro na každém eshopu. Většinou ty speciální moc kvalitní nejsou. Marp, Farm fresh, Macs, Topstein. Já beru na spokojeném psu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8492
6.6.21 14:36

V lednici to v pohodě pár dní otevřený vydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
6.6.21 15:13

Z konzervy odeberu, zbytek přendávám do skla, v plechovce nenechávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5281
6.6.21 15:13

Mám v lednici s před podáváním :mrgreen: to ohřeju na pokojovou teplotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3029
6.6.21 15:15

V lednici, přendané do krabičky s víčkem v klidu vydrží tři dny. Před podáváním včas vyndat příslušné množství z lednice, aby se maso ohřálo na pokojovou teplotu. Náš pes domácí má rád konzervy GranCarno a Brit fresh. Venkovní psi sežerou všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
6.6.21 18:02
@Markéta80 píše:
Vydrží, přendavám do krabičky aby to nebylo v plechu a ok. Kolik toho sní za den? Kvalitní seženeš skoro na každém eshopu. Většinou ty speciální moc kvalitní nejsou. Marp, Farm fresh, Macs, Topstein. Já beru na spokojeném psu.

Myslíte ty speciální cardiac atd? Mi jde o to aby měl v jídle ten taurin a karnitin co obsahují ty granule Cardiac a je to prý důležité na to srdce. A v jiné konzervě jsem toto nenašla.. a ještě malý obsah sodíku 8)..takže hledám konzervu co to obsahuje 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53278
6.6.21 19:08

@Lajla jenže nekvalitní složení psu nedá vůbec nic :?. I veterinářka potvrdila že speciální strava psa nevyléčí. Raději at žere, naše je dietářka celý život :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53278
6.6.21 19:08

Taurin je pokud se nepletu v kočičím krmivu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat