Jaké bačkory do školky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 12:13
Jaké bačkory do školky

Ahoj, poslední dobou se tu zase začalo dost objevovat téma školka. Nás to taky v září poprvé čeká a proto mě zajímá, jaké mají vaše děti bačkorky? Mají jen obyčejné za pár korun nebo třeba nějaké lepší jako třeba barefoot? Dcera doma chodí bosa, nožičky má zdravé, ale i tak bych raději nějaké lepší. Přeci jen v nich bude několik hodin každý den.. Nevím vůbec jaké pořídit, doma máme teplo a chodíme všichni na boso. Trochu se bojím, aby se jí v obyčejných zavřených nepotily nožičky.. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Zuzanec
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 30.07.19 12:15
@Anonymní píše:
Ahoj, poslední dobou se tu zase začalo dost objevovat téma školka. Nás to taky v září poprvé čeká a proto mě zajímá, jaké mají vaše děti bačkorky? Mají jen obyčejné za pár korun nebo třeba nějaké lepší jako třeba barefoot? Dcera doma chodí bosa, nožičky má zdravé, ale i tak bych raději nějaké lepší. Přeci jen v nich bude několik hodin každý den.. Nevím vůbec jaké pořídit, doma máme teplo a chodíme všichni na boso. Trochu se bojím, aby se jí v obyčejných zavřených nepotily nožičky.. :nevim:

Cvičky z Dechatlonu, bare papučky. Do bačkor investuji nejvíce, má je na nohou že všech botu nejdéle, ve školce.

Keyllah
Extra třída :D 12902 příspěvků 30.07.19 12:16
@Anonymní píše:
Ahoj, poslední dobou se tu zase začalo dost objevovat téma školka. Nás to taky v září poprvé čeká a proto mě zajímá, jaké mají vaše děti bačkorky? Mají jen obyčejné za pár korun nebo třeba nějaké lepší jako třeba barefoot? Dcera doma chodí bosa, nožičky má zdravé, ale i tak bych raději nějaké lepší. Přeci jen v nich bude několik hodin každý den.. Nevím vůbec jaké pořídit, doma máme teplo a chodíme všichni na boso. Trochu se bojím, aby se jí v obyčejných zavřených nepotily nožičky.. :nevim:

klasika bačkůrky od Zirafky uzavřené, stojí to okolo 200kč a u nás ve školce to má 99% dětí ;)

Janli
Echt Kelišová 9876 příspěvků 30.07.19 12:19

Kupuju buď Fare nebo D.D.Step

neumisa
Neúnavná pisatelka 19912 příspěvků 30.07.19 12:19

Mé děti měly levné, páč je během půl roku buď zrasily k nepoužití nebo z nich vyrostly. Klasické, cca 200,–.

Saffiraa
Závislačka 4002 příspěvků 7 inzerátů 30.07.19 12:21

Já kupuji bačkory Befado a spokojenost. :mavam: Důležité je, aby si je dítě umělo samo nasadit, zapnout. :mavam:

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 30.07.19 12:21

Barefoot (Anatomic BF našim dětem sedí a stojí kolem 300,–). V těch tvrdých klasických „kopýtkách“ by mi nevydrželi, je to hrozně nepohodlné si v pevných botách hrát na koberci atd.
U nás má barefooty už tak polovina třídy, protože se to rychle rozkřiklo. Hodně mívají také decathloňácké cvičky, ty jsou také krásně měkoučké

smurfka
Vesmírná mluvilka 31659 příspěvků 30.07.19 12:23

Beru každý rok befado..vydrží mi celý rok ( beru teda s nadměrkem ) když vidím ty co nemají vepředu zpevněnou tu špičku a ty děcka to mají celé potrhané..chudáci..

smudlinky
Závislačka 2722 příspěvků 273 inzerátů 30.07.19 12:23

Kupuji befado, klasické u nás ve školce má jen málo dětí.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 30.07.19 12:26

Taky mam pro syna befado

dagmarkaa
Generální žvanilka 20280 příspěvků 30.07.19 12:26

Kupuji Fare na suchý zip, malý si je hezky nazuje.

bjetuschka
Kelišová 5100 příspěvků 30.07.19 12:31

Já kupuju cvičky v CCC za nějakých 300, Kč. Rychle z toho vyrostou.

Moona1984
Kecalka 158 příspěvků 30.07.19 12:32

Kupujeme befado. Ty klasické mi přijdou priserne.

zrcadlo
Echt Kelišová 7578 příspěvků 30.07.19 12:32

Fare na suchý zip. Befado mají lepší vyztuženou špičku, ale moje děti mají sice úzkou nohu, ale s vysokým nártem, a ty Befado je hodně tlačí přes nárt.

smurfka
Vesmírná mluvilka 31659 příspěvků 30.07.19 12:36
@bjetuschka píše:
Já kupuju cvičky v CCC za nějakých 300, Kč. Rychle z toho vyrostou.

vidíš..befado stojí stejně..a vydrží dceři i synovi celý rok.. :nevim: ( i velikostně )..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama