Jaké bačkůrky proti dupání

Anonymní
26.2.21 14:48

Jaké bačkůrky proti dupání

Ahoj,

máte, prosím, tip na domácí obuv/bačkůrky pro dvouleťáka, které by měly podrážku takového typu, že nejsou hlučné a alespoň trochu tlumí dupání dítěte? (pokud to vůbec existuje a jde :) ) Zatím používám Beda Barefoot, ale není to asi úplně ono.

Díky!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7880
26.2.21 14:53

Já myslím, že stačí obyčejné bačkůrky typu Žirafka, ta podrážka je měkká. Ideální mít třeba i koberec. Také jsem si těžce užila se soudedy. Mám 2 děti syn už je velký 7.třída a dcerka 5 let a se sousedy pod námi jsme měli peklo a máme v podstatě dodneška. A to jsme doma troufám si říci dost málo. Pokud od pondělí zavřou školky, tak zase ale bohužel budeme. Snad bude brzy lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3296
26.2.21 15:28
@Anonymní píše:
Ahoj,

máte, prosím, tip na domácí obuv/bačkůrky pro dvouleťáka, které by měly podrážku takového typu, že nejsou hlučné a alespoň trochu tlumí dupání dítěte? (pokud to vůbec existuje a jde :) ) Zatím používám Beda Barefoot, ale není to asi úplně ono.

Díky!

Me prijde ze snad nic. Ja omezuju dite aby nebehalo a nedupalo. Sousedi maji svatou trpelivost az je nechapu. I kdyz maji ditko v podobnem veku tak asi oni chapou nas. Jinak z backor - mozna Fare nebo Superfit maji troch mekci podrazku, Taklove ty ceske klasiky jsou strasne tvrde a dupou jeste vic. Ja davam tluste ponozky nebo takove ty plysove mekke. Ale to spis vecer po koupani, pres den by se v tom upekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10477
26.2.21 15:56

Mně děti dupou ve všech, nemyslím si, že je možné to nějak omezit. Lepší je to, až vyrostou a správně našlapují. Ta mrňata běhají po patách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14247
26.2.21 17:17

Rány trochu utlumí koberec a možná měkké bačkůrky, takové ty ťapky?..
moje holky taky furt běhají, skáčou, dupou..naštěstí je pod námi jen chodba a obchod..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat