Jake dalsi kroky?

Anonymní
24.3.20 13:14

Jake dalsi kroky?

Zdravim, rada bych nejakou radu nebo myslenku co dal… s muzem jsme se rozhodli pred uz temer 2 lety ze bychom se prestali chranit a poridili si dite. Netreba asi rikat, ze se tak zatim nestalo. Nase sexualni frekvence je nizsi -cca 1-2×tydne; bylo zrejme ze se netrefime hned. Po roce jsem sla na gynekologii. Pri folikulometrii se prislo na to, ze pravdepodobne ovuluji jen z jednoho vajecniku. Dobra, dame tomu tedy dvakrat vice casu nez normalni zdrave pary…doktor mi nasadil clostyl na 3 mesice, ovulace sledována, pokazde reakce dobra, sliznice dobra, jednou podporeno i ovitrelle, sex mireny vicemene v plodne dny. Nic. Pritel sel na spermio-vse v poradku. Mam to brat tak, ze diky „mozne“ neovulaci z jednoho vajecniku a nizsi frekvenci proste cekat? Celkem tedy do tri let nechraneneho sexu? Nebo uz mame behat po carech? :roll: Je mi 28, muz 32. V okoli same tehule nebo porody, tak me to primelo zase k premysleni…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3124
24.3.20 13:27

Navštivte CAR. Nečekala bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 15:30

@sediza A jak to v caru chodi? To me hned zacnout cpat praskama a injekcema? Prirozene poceti je porad prirozene :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
3124
24.3.20 18:48
@Anonymní píše:
@sediza A jak to v caru chodi? To me hned zacnout cpat praskama a injekcema? Prirozene poceti je porad prirozene :roll:

Ne, budou se snazit najít příčinu neplodnosti. Například průchodnost vajecníků, genetické příčiny, imunologické. Já tím prošla a žádné IVF se nekonalo. Ani žádné prášky. Zjistili mi příčinu potíží..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12837
24.3.20 18:52

Ano navštivte CAR, to už je dlouho čekat jen tak. Ale do toho CARu až pomine situace s Covidem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama