Jaké diskuse byste byly rády věděly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 26.12.18 09:08
Jake diskuze byste byly rady vedely

Jak dopadly?

Dotaz je jasny :D..

Ja treba ted z poslednich:
1/Slovenka psala, ze byla na dovolene a ze si ji tam oblibil nejaky zamestnanec hotelu, kde bydlela a ze je to jiste laska a pojede za nim…Tak jak to dopadlo?

2/Z drivejsich to byla diskuze, kdy manzel nechtel dite, ale manzelka to treti nechtela dat, nevedela. Dokonce na potrat sla, ale „na stul“ uz nedosla…Tak zda manzel si zvykl a jak se vyvijel jejich vztah dal :kytka:

Urco by me napadlo vic diskuzi :think: :mrgreen:

A co Vy? Mate nejake v pameti a zajima Vas pokracovani? :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
PHV
Kecalka 467 příspěvků 26.12.18 09:15

Já mám v paměti diskuzi, kdy nějak při autonehodě zemřeli rodiče tří nebo dvou malých dětí a vzala si je k sobě myslím sestra toho tatínka, hodně to řešila, pak jak to říct dětem a tak, všechny byly hrozně maličké a sama měla myslím tři děti, takže pak jich měla někde pět a řešila jestli to zvládne a tak. Byla skvělá. Hrozně by mě zajímalo jak se všichni mají.

Run
Generální žvanilka 20634 příspěvků 26.12.18 09:20

@PHV jj tu si taky pamatuju. Občas jsem tam mrkla, ale pak už nepsala.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 26.12.18 09:30

Je hodně diskuzí, kde by mě zajímalo pokračování nebo konec. A skoro nikdy se to nedozvím

radúna
Extra třída :D 12061 příspěvků 26.12.18 09:35
@PHV píše:
Já mám v paměti diskuzi, kdy nějak při autonehodě zemřeli rodiče tří nebo dvou malých dětí a vzala si je k sobě myslím sestra toho tatínka, hodně to řešila, pak jak to říct dětem a tak, všechny byly hrozně maličké a sama měla myslím tři děti, takže pak jich měla někde pět a řešila jestli to zvládne a tak. Byla skvělá. Hrozně by mě zajímalo jak se všichni mají.

Přesně na tuhle diskuzi jsem si vzpomněla taky a taky by mě zajímal další osud.
:palec:

Kaileee
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 26.12.18 09:41

mě teda nezajímá nic, většině ani nevěřím… sleduju jen vánoční kolotoč a jinak většinou napíšu a pak se tam už nedívám pokud mě někdo necituje…

warita
Echt Kelišová 9058 příspěvků 26.12.18 10:21

Takovych diskuzi by bylo. Moje dva favority:

1. Pani z lepsich kruhu si za manzela vzala kamionaka a kdyz se jim narodila druha dcerka, tak pani procitla, ze jeji manzel je hulvat nehrubsiho zrna. Vratila se z porodnice do neskutecneho curbesu, manzel se nechal obsluhovat a jeste byl sprosty jako kanal. Tusim tam bylo i podezreni, ze ma milenku. Rozhodne se tak choval. Vsichni pani radili, at ho vykopne, byt byl jeji, financne na nem zavisla nebyla. Pak prestala prispivat a pribeh nemel konec.
Ted nedavno se objevila diskuze, ktera byla s nejvetsi pravdepodobnosti od te same pani, udaje o jejim soukromem zivota prakticky identicke a resila, ze se zamilovala do kamarada, diskuze se tusim jmenovala „muj zivot v pekle“. Ptala jsem se ji, zda je ta stejna pani jako zakladatelka z prvni diskuze, otazku nezodpovedela. Cili..... to se uz asi nedozvime, ale zrejme se k najekemu cinu nemuze rozhoupat.

2.na odlehceni humorna diskuze, kde nejaka pani 30 plus, povolanim sestricka resila, ze ji asi zrejme bali 17 kluk, ona byla do nej komplet blazen a jako dukaz lasky povazovala to, ze ji podrzel dvere a udajne se ji dlouho dival do oci. Kdyz to s klukem nevyslo, zacala randit s nejakym doktorem z prace, ale cele to pusobilo tak, ze dokturek si chtel jenom povyrazit.

Strasne by me zajimalo, jak to cele nakonec dopadlo, protoze tato cervena knihovna byla utnuta v tom nejlepsim.

vejilka
Závislačka 4881 příspěvků 26.12.18 10:33

Mě zajímalo, jak dopadla diskuse teď nevím jak se přesně jmenovala. Manžel se zamiloval do barbíny? Nebo diskuse, kdy se manžel v noci nevrátil domů a řešilo se, zda má milenku. A pro zajímavost jsem asi před rokem oživovala diskusi, kde paní psala, že mají dluhy a jediné co jim pomůže je přestěhovat se na rodinou chalupu. Paní z toho měla velký strach, bylo to v zimě, kdy byly ty velké mrazy. Tuším před 2 lety. Znamenalo to pro ně i dlouhé dojíždění… Už nenapsala, jak to doladlo, dál si nevybavuji

divine woman
Echt Kelišová 9688 příspěvků 26.12.18 10:34

Těch by se našlo. :think:
1. Zaujal mě příběh nicku Kukynka, ale už si nepamatuji název diskuse. Žila s nějakým naprostým buranem, chtěla odejít a příběh končil třetím dítětem. Zajímalo by mě, jestli našla sílu a odešla.
2. Diskuse Jak přinutit zetě, aby víc vydělával. Mladá rodina, měli asi 4 děti a on nepracoval. Nakonec se o některé děti začala starat babička.

warita
Echt Kelišová 9058 příspěvků 26.12.18 10:59
@divine woman píše:
Těch by se našlo. :think:
1. Zaujal mě příběh nicku Kukynka, ale už si nepamatuji název diskuse. Žila s nějakým naprostým buranem, chtěla odejít a příběh končil třetím dítětem. Zajímalo by mě, jestli našla sílu a odešla.
2. Diskuse Jak přinutit zetě, aby víc vydělával. Mladá rodina, měli asi 4 děti a on nepracoval. Nakonec se o některé děti začala starat babička.

tohle mi pripomelo tu diskuzi, jak uzivatelka nekde z Olomoucka ci Vsetinska psala, ze manzel ma nizky prijem, ze se vydali z posledniho grose na IVF pro druhe detatko, ktera ona MOC chtela a ze je ted doma na rodicaku a manzel si ma najit nejakou brigadu jeste ke sve normalni praci, aby se meli financne lepe, protoze obraceji kazdou korunu 10×. Dostala docela cocku, ze brigadu si ma najit sama.

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 26.12.18 13:11

Mě zaujala diskuze, kdy paní psala, že manžel je kriminalista nebo tak a byl hodně často z domu, třeba několik dní pryč. Nesměla manžela vůbec kontaktovat, volat mu, protože prý pracuje na nějakém složitém případu, je to moc nebezpečné, mohla by ohrozit celou rodinu. Ostatní ji psaly, že určitě manžel vede dvojí život a má někde ještě další rodinu. Tam by mě opravdu zajímalo, jak to dopadlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 18:30

@Mandarinka01 Můj muž dělal něco podobného. A když byla velká akce, tak nebyl doma třeba týden a volat jsem nesměla. Vždy zavolal on nebo poslal sms, že je v pořádku. A dvojí živit nevede nebo to umí perfektně skrývat. :mrgreen:

archiv
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 26.12.18 18:56

Mě by zajímalo, jak dopadla a jak se jmenovala diskuze, ve které manželka poznala milenku svého manžela a psaly si online. Nemůžu ji bohužel ani dohledat.

micta
Generální žvanilka 24499 příspěvků 26.12.18 19:07

Mně zaujala tenkrát diskuze -manžel odešel,jak žít dál? manžel byl řezník a naškrábnul si milenu.prozivala jsem to se zakladatelkou, protože jsme měli cca stejně staré mimčo.pak některé aktivistky přesvědčily zakladatelku,aby udělala uzavřenou,tak nevím jak to dopadlo.a druhá co jsem hltala to byla- šokující informace.tam se zase provalilo, že chlap je buzík.

Uživatel je onlineSworley
Generální žvanilka 20911 příspěvků 26.12.18 19:31

https://www.emimino.cz/…rankovani/41

Tuhle,občas si na to vzpomenu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >