Je to už moc nebo normal?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 01:45
Je to uz moc nebo normal ?

Je vypiti 6 piv Plzen, 2 sklenicek vina a 2 panaku za tyden uz moc nebo je to v norme? Rozlozeno v prubehu tydne. Praci nebo rodinu to neohrozuje. Vse ve volnu o vikendech nebo praci. Rodina funguje normalne: prace, vikendy vylety, finance atd. Nejedna se o me presto anonym. Diky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ontar
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 26.12.18 01:51

V každém případě je to málo !!! Ty, nebo partner by jste se měli zlepšit !!!

Moondah
Kelišová 5225 příspěvků 26.12.18 02:08
@ontar píše:
V každém případě je to málo !!! Ty, nebo partner by jste se měli zlepšit !!!

:lol: :lol: :lol: presne to me napadlo.

blobfish
Závislačka 4543 příspěvků 26.12.18 02:11

Málo to není. V ČR je to možná norma (ve smyslu že v takové míře konzumuje hodně lidí).

marg
Ukecaná baba ;) 1833 příspěvků 26.12.18 02:31

6 piv, 2 panáky a 2 skleničky vína/týden jedna osoba? No tak záleží, co se zrovna děje. Rozloženo do týdne se mi to zdá dokonce hodně málo na to, aby se člověk ptal v diskuzi na názor :lol: :lol:

Epl
Stálice 52 příspěvků 26.12.18 02:57

Nájdu sa takí aj takí… U mňa je to celoročná spotreba. Pokiaľ sa nikto nesťažuje, evidentne nie, dotyčnému to neprekáža ani jeho okoliu nie je čo riešiť. Tipujem že zakladateľ pije o dosť menej alebo vôbec…

beruska9
Extra třída :D 10862 příspěvků 26.12.18 04:01

Normalni jako bezne, nebo jako v poradku? Hele nevim, bezne to asi bude, ale na me by to bylo asi trochu moc, hlavne ty panaky…pravidelne piti tvrdeho alkoholu uplne neberu, ten maximalne parkrat do roka u specialnich prilezitosti.

Ju21na
Kecalka 296 příspěvků 26.12.18 06:00

To je 1 pivo denně a v pátek 2 skleničky vína a 2 panáky k tomu. Na chlapa mi to přijde úplně normální. Můj chlap, když přijde večer utahany po fyzické práci domů, si taky dá 1 - 2 piva a nepovažuji to za alkoholismus :nevim:

mau-mau
Závislačka 3328 příspěvků 26.12.18 06:02

Na mě je to krutě moc, já bych nevypila ani jedno pivo, nechutná mi. Pokud tohle pije týdně žena, moje kamarádka by to asi nebyla a pokud manžel, je to na můj vkus taky moc, ale určitě je to pro někoho v pohodě. Nejsme v těch chlastacích tabulkách na světě mezi národy tak vysoko náhodou, někdo to vypít musí :mrgreen: :nevim:

Alyss1
Závislačka 2963 příspěvků 1 inzerát 26.12.18 07:15

Je otazka, v jakem ohledu to ma byt moc. Nejsou to ano dve jednotky za den. V otazce pozirivniho vlivu alkoholu na zdravi to moc neni.

Vzedem k predvanocnimu casu je to malo.

V otazce zavoslosti na alkoholu je to moc. U zavislosti neexistuje zadna bezpecna davka. Alkoholismus se nemeri podle jednotek. Beznej chlap muze vypit trikrat tolik a byt uplne v pohode. Ale muzes byt “alkoholik” zavisly na sklenicce vina.

Annabela11
Závislačka 2867 příspěvků 26.12.18 07:28
@Anonymní píše:
Je vypiti 6 piv Plzen, 2 sklenicek vina a 2 panaku za tyden uz moc nebo je to v norme? Rozlozeno v prubehu tydne. Praci nebo rodinu to neohrozuje. Vse ve volnu o vikendech nebo praci. Rodina funguje normalne: prace, vikendy vylety, finance atd. Nejedna se o me presto anonym. Diky

Pokud je to takto každý týden tak to dost je…Ale kdo nechlastá? :lol:

Annabela11
Závislačka 2867 příspěvků 26.12.18 07:32

@mau-mau Někdo chlastá ale není to na něm poznat… Takže třeba máš kámošku alkoholicku a ani o tom nevíš :lol:

7.straka
Kecalka 346 příspěvků 26.12.18 07:41

Opravdu jak pro koho. Já jsem takové množství nevypila ani za posledních deset let. Na ČR bych řekla, že je to takový slabší průměr, Češi opravdu chlastají hodně. Pokud jde o závislost, tak je zrádná a i jedno pivo, jedna sklenka denně může ukazovat na problém, pokud si dotyčný/á nedovede bez té jedné skleničky udělat večerní pohodu a je nevrlá/ý a prostě ji potřebuje.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 26.12.18 08:31

Podle mne v pohodě ;)

Černá vdova
Extra třída :D 10989 příspěvků 26.12.18 08:33

Rozloženo do týdne je to alkohol každý den. Za mě ano, je to moc. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >