Reklama

Jaké jméno k příjmení K...?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 08:10
Jaké jméno k příjmení K...?

Ahoj,
potrebuji inspiraci. Zatím nevíme pohlaví mimča, ale kvůli matrice už doma vznikají dohady. Co myslite ze je lepsi? Bartoloměj nebo Vendelín Kovář?!?…upozor­nuji, ze jde skutečně o Vendelina nikoli o Václava :D. Popřípadě pokud by vas napadlo jeste nejake hezké české jméno budu rada za inspiraci, jen ne prosim Petr, Frantisek a Jiri. :D U holčičky jsme naštěstí už rozhodnutí :).

Přečtěte si článek: Výběr jména pro miminko

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tarinka
Echt Kelišová 8194 příspěvků 1 inzerát 15.09.18 08:14

Vendelin :) kdyz uz, tak uz…

Nebo Bernard, Eduard, Alois, Vincent.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7653 příspěvků 15.09.18 08:14

Noo kdybych musela vybrat tak dám Bartoloměje, ale k příjmení Kovář radši Vendelína. Ale osobně bych dala Filipa :)

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 15.09.18 08:21

jééé Vendelín to se mi líbí

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 15.09.18 08:33
@Anonymní píše:
Ahoj,
potrebuji inspiraci. Zatím nevíme pohlaví mimča, ale kvůli matrice už doma vznikají dohady. Co myslite ze je lepsi? Bartoloměj nebo Vendelín Kovář?!?…upozor­nuji, ze jde skutečně o Vendelina nikoli o Václava :D. Popřípadě pokud by vas napadlo jeste nejake hezké české jméno budu rada za inspiraci, jen ne prosim Petr, Frantisek a Jiri. :D U holčičky jsme naštěstí už rozhodnutí :).

Já bych dala Ferdinanda…

lenik8260
Nováček 6 příspěvků 15.09.18 08:35

A co Jakub Kovář nebo Jan Kovář :-) :mavam:

Gorlami
Závislačka 3182 příspěvků 2 inzeráty 15.09.18 08:42

Na malyho kluka je Vendelin docela roztomily, ale dospelej Vendelin je teda :roll: :roll: :roll: . Takovej mamincin burtik forever…
Libi se mi Eduard.

Limi123
Závislačka 3051 příspěvků 15.09.18 08:49
@Gorlami píše:
Na malyho kluka je Vendelin docela roztomily, ale dospelej Vendelin je teda :roll: :roll: :roll: . Takovej mamincin burtik forever…
Libi se mi Eduard.

Presne, jako top manazer nekde bych se fakt nechtela predstavovat jako Vendelin.

Za me klidne ten Bartolomej (Bart). Eduard nebo Vincent take neni spatne. Nebo Jindrich.

anupati
Kelišová 5664 příspěvků 15.09.18 08:51
@Kristyna.Vechto­va píše:
Noo kdybych musela vybrat tak dám Bartoloměje, ale k příjmení Kovář radši Vendelína. Ale osobně bych dala Filipa :)

Tyjo, úplně stejně :) Kdybych musela z těch dvou jmen, tak Bart (takhle to asi bude hodně lidí zkracovat), k příjmení se mi ale moc nehodí, to spíš Vendelín a osobně bych volila něco jiného :oops: Jak už tady psaly holky, vidím toho dospělýho chlapa, ke kterýmu pak Vendelín teda nic moc. Znám osobně dva „Kováře“ a oba mají klasiku, takové tvrdší české jméno a sedí to. To příjmení je prostě specifické, české…
Edit. Z návrhů jiných se mi taky moc líbí Eduard. Akorát by mi naopak nešel přes pusu Edík na malého.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 30 inzerátů 15.09.18 08:55

Vendelin se hodí líp ;)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7653 příspěvků 15.09.18 09:01

@anupati já bych nevolila míč s R už tak má toho KováŘe, ale syn má taky dvě CH, ale to R mi přijde takový tvrdý no a malýmu všichni budou říkat Edo, Edi, Ediku - jednoho máme v rodině a nikdo mu Eduarde neříká, chodí do 4. třídy :) ale to už jsou pak osobní preference a navíc to co bude napsaný v papírech se dá změnit, my třeba teď u kluka máme jasno u holky váháme mezi dvěma (naštěstí jsme manželé a jména nechtějí ani v porodnici) takže když to bude holka (nevíme pohlaví a nechceme vědět) tak se rozhodneme až ji uvidíme :)

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2490 příspěvků 15.09.18 09:03

Bartolomej. Je to fajn jmeno pro male dite, pubertaka i dospeleho. Zni to zajimave. Vendelin je jmeno pro maleho kluka, ale ne pro dospeleho chlapa. Muj nazor. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 09:04

Mám stejné příjemní a k tomuhle jménu se vše nehodí. Jako Bart mi přijde jako úplná prasárna, asi jako Jessica Kovářová. Je sice móda nedávat typická česká jména, ale když dítě dostane do vínku tenhle typ příjmení, bohužel si rodiče musí svoje choutky na originalitu nechat zajít. Na druhou stanu zrovna Petr, František nebo Jiří, nebo třeba Pavel jsou momentálně mnohem ojedinělejší než mnohá „moderní“.
My nakonec k tomuto příjmení máme Šimona a Josefínu.

Elenloth
Závislačka 3796 příspěvků 15.09.18 09:11

Za mě ani jedno z těch dvou. Co třeba Vilém, Vincent, Šimon, Jindřich?

dedrichov
Závislačka 2714 příspěvků 15.09.18 09:12

Nejlepší bude Belzebub

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama