Reklama

Aplikace na aj slovicka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymniholka
Stálice 68 příspěvků 09.09.18 13:14
Aplikace na aj slovicka

Ahoj, víte prosim nekdo o nejake aplikaci, ktera by fungovala, tak ze si do ni ja sama napisu slovicka a ona mi je bude generovat a casto opakovat ty, ktere mi nejdou a ty co mi uz hodne pujdou zase malokdy? Moc byste mi pomohli dekuju :kytka:

Reklama

Reakce:

Pandemie
Kecalka 102 příspěvků 09.09.18 13:32

Mobilni aplikace Cram. Slovicka nebo ucivo vkladas pres stranku Cram.com nebo pres samotnou appku ;)

KatyPE
Nováček 2 příspěvky 09.09.18 13:43

Používám aplikaci My Dictionary a neumím si ji vynachválit. K slovíčkům se ti sama generuje výslovnost a můžeš si, podle libosti, přidat i obrázek a použití ve větě. Na procvičování máš k dispozici 8 typů tréninků a opakování slovíček se dá jednoduše nastavit přesně podle tvých představ. (maximum slov během 1 tréninku, pořadí, řazení podle tagů atd..) :palec:

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44217 příspěvků 09.09.18 13:51

Speed English si najdi, ten je fajn, ale nejde vepsat slova. Ty ti generuji oni.
Stahla jsem to dceri.

Příspěvek upraven 09.09.18 v 13:53

tasa
Echt Kelišová 8967 příspěvků 09.09.18 13:53

Se vtirnu,dik

Janee19
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 09.09.18 20:02

Quizlet

SibyllaTrelawney
Kecalka 205 příspěvků 09.09.18 20:21
@Janee19 píše:
Quizlet

Vřele doporučuju!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama