Aplikace na aj slovicka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymniholka
Stálice 68 příspěvků 09.09.18 13:14
Aplikace na aj slovicka

Ahoj, víte prosim nekdo o nejake aplikaci, ktera by fungovala, tak ze si do ni ja sama napisu slovicka a ona mi je bude generovat a casto opakovat ty, ktere mi nejdou a ty co mi uz hodne pujdou zase malokdy? Moc byste mi pomohli dekuju :kytka:

Reakce:

Pandemie
Kecalka 111 příspěvků 09.09.18 13:32

Mobilni aplikace Cram. Slovicka nebo ucivo vkladas pres stranku Cram.com nebo pres samotnou appku ;)

KatyPE
Nováček 3 příspěvky 09.09.18 13:43

Používám aplikaci My Dictionary a neumím si ji vynachválit. K slovíčkům se ti sama generuje výslovnost a můžeš si, podle libosti, přidat i obrázek a použití ve větě. Na procvičování máš k dispozici 8 typů tréninků a opakování slovíček se dá jednoduše nastavit přesně podle tvých představ. (maximum slov během 1 tréninku, pořadí, řazení podle tagů atd..) :palec:

Kelsey
Hvězda diskuse 44791 příspěvků 09.09.18 13:51

Speed English si najdi, ten je fajn, ale nejde vepsat slova. Ty ti generuji oni.
Stahla jsem to dceri.

Příspěvek upraven 09.09.18 v 13:53

tasa
Echt Kelišová 9027 příspěvků 09.09.18 13:53

Se vtirnu,dik

Janee19
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 09.09.18 20:02

Quizlet

SibyllaTrelawney
Kecalka 205 příspěvků 09.09.18 20:21
@Janee19 píše:
Quizlet

Vřele doporučuju!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémola porazil Rimbona. Jeho silikonová Lela se mezitím mění v živou Barbie

Vyhrál nad velice těžkým soupeřem, přesto byl ale nespokojený. Karlos Vémola... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >