Dali byste to jméno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 15:05
Dali byste to jméno?

Jsem trochu rozhozená, tak omluvte případné chyby :oops:
Mám za týden termín porodu a stala se nám taková nepříjemnost, švagrová porodila před termínem a dali námi vybrané jméno. Manžel je opravdu naštvaný, když jsme jim říkali, jaké máme vybrané, tak že je divný a takový řeči a oni ho nakonec dají, přitom nám říkali jiné :zed: Jméno jsme dlouho vybírali a dlouho se nemohli rozhodnout, až manžel přišel s tím pravým a nechce se nám na poslední chvíli měnit, jenže on je to mužův bratr, takže by děti měly naprosto stejná jména i s příjmením a bydlí v nedaleké vsi, kde nemají školku ani školu, takže by spádově patřilo k nám a v rodině taky ve stejnou dobu stejná jména mi nepřipadá OK :roll: Achjo, poradíte, jestli dát či nedat? Manžel dal jedinou radu, ale se zpožděním, že příště jim nic neříkat :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10484 příspěvků 31.08.18 15:06

Vybrala bych jiné jméno. Je jich spousta hezkých

Alastorka
Stálice 70 příspěvků 31.08.18 15:08

Je to smůla, ale vždycky to chce mi v záloze ještě nějaké jiné, určitě se vám nelíbilo jen jedno. O jaké jméno jste přišli jestli se můžu zeptat? :-)

Monchichik
Kelišová 5167 příspěvků 31.08.18 15:08

Tak už víš, proč většina lidí do porodu jméno dítěte tají. A dala bych jiné, nechtěla bych, aby se bratranci jmenovali stejně. Ale naštvali by mě :cert: .

guineapig
Kecalka 264 příspěvků 31.08.18 15:09
@Anonymní píše:
Jsem trochu rozhozená, tak omluvte případné chyby :oops:
Mám za týden termín porodu a stala se nám taková nepříjemnost, švagrová porodila před termínem a dali námi vybrané jméno. Manžel je opravdu naštvaný, když jsme jim říkali, jaké máme vybrané, tak že je divný a takový řeči a oni ho nakonec dají, přitom nám říkali jiné :zed: Jméno jsme dlouho vybírali a dlouho se nemohli rozhodnout, až manžel přišel s tím pravým a nechce se nám na poslední chvíli měnit, jenže on je to mužův bratr, takže by děti měly naprosto stejná jména i s příjmením a bydlí v nedaleké vsi, kde nemají školku ani školu, takže by spádově patřilo k nám a v rodině taky ve stejnou dobu stejná jména mi nepřipadá OK :roll: Achjo, poradíte, jestli dát či nedat? Manžel dal jedinou radu, ale se zpožděním, že příště jim nic neříkat :roll:

Já vůbec nevím, no ve vaší situaci, kdy patrně budou v jedné školce, asi ne :nevim:
Ale nechtělo by se mi ho vzdát, byla bych naštvaná. Je to docela sviňárna od nich, dala bych si na ně pozor

IvaB
Kelišová 6178 příspěvků 28 inzerátů 31.08.18 15:09

Bohužel bych v tomto případě taky dala jiné jméno. Ale naštvaná bych byla neskutečně, to jo :cert:

terien
Echt Kelišová 8118 příspěvků 31.08.18 15:09

Dala bych jiné. Ale jim bych to řekla a příjemná bych u toho nebyla.

guineapig
Kecalka 264 příspěvků 31.08.18 15:09
@Alastorka píše:
Je to smůla, ale vždycky to chce mi v záloze ještě nějaké jiné, určitě se vám nelíbilo jen jedno. O jaké jméno jste přišli jestli se můžu zeptat? :-)

Taky mě to zajímá :lol:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1709 příspěvků 31.08.18 15:10

A co ti na to řekli oni? 8o asi bych jim řekla pěkně něco od plic :cert: ale jak je už výše zmíněno, změnila bych vámi vybrané jméno no.. Bylo by to fakt divný, i když jste v právu, ale to nemůžete každýmu vysvětlovat že.. A nebo na to kašlete a dejte ho taky, zase proč ustupovat, když švagrova je taková pi… :pocitac:

guineapig
Kecalka 264 příspěvků 31.08.18 15:11

To je hrozný, že už se kradou i jména 8o :mrgreen:

Příspěvek upraven 31.08.18 v 15:12

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 31.08.18 15:12

Kvůli tomu, že bydlíte blízko a budou chodit do stejné školky a školy, tak bych zvolila jiné jméno nebo aspoň přidala ještě jedno, že by mělo dvě křestní jména a tím pádem by mohlo zůstat i to, které se vám tolik líbilo.

stinga
Závislačka 4203 příspěvků 6 inzerátů 31.08.18 15:12

ach jo, řekni jim, že jsi na ně naštvaná, ale jméno dejte jiné, ať má vaše dítě vlastní jméno, a ne stejné jako sestřenice nebo bratranec, ale jim bych to teda osladila :pocitac:

smurfka
Nadpozemská drbna 29811 příspěvků 31.08.18 15:12

dala bych jméno které jsem vybrala..nebrala bych na ně ohled. Vám to může být ukradené. ( pokud by se mi teda nelíbilo v záloze jiné, ale jestli jste měli vybrané jen jedno, tak ho klidně dejte )

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2403 příspěvků 31.08.18 15:13
@guineapig píše:
To je hrozný, že už se kradou i jména 8o :mrgreen:Příspěvek upraven 31.08.18 v 15:12
:lol:

IvaB
Kelišová 6178 příspěvků 28 inzerátů 31.08.18 15:13

Nebo dejte dvě jména, na prvním místě to vybrané a pak ještě jedno, aby se kluci tedy odlišili. Já Tě chápu, jména pro děti jsme vybírali dost těžce, navíc s určitým záměrem, takže kdyby mi nějaké někdo takhle blbě vyfouknul, tak bych zuřila.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >