Reklama

Eliška nehodící se k příjmení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 16:22
Eliška nehodící se k příjmení

Prosím o zachování anonymu. Nikdo to ještě neví. Přítel se jmenuje příjmením Liška a nám se líbí jméno Eliška.
Eiška sama o sobě evokuje lišku, vím. A dohromady to působí směšně. Jenže… Eliška se mi líbí už snad od mých deseti let.
Přítel tohle jméno zavrhl a navrhuje Ellu/Emu nebo Elenu. Jemu se líbí jméno Monika, ale nijak na ní netrvá a mně se nelíbí, je to takové osmdesátková davovka.
Elena, ano, je to taky hezké jméno, ale na Elišku nemá.
Další věc, přítel měří 190 cm, holka bude třeba vysoká po něm a k vysoké ženě mi to jméno přijde i směšné a kdyby byla třeba k tomu ještě p. delatá, tak je to taky zvláštní.
Znáte někdo vysokou Elišku?
A vaše názory na tohle jméno spolu s Liškovou? Máte některé jiné typy?

Přečtěte si článek: Jméno pro holčičku

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 26.08.18 16:27

Tak ono je snad dulezitejsi, jak se jmenujes prijmenim ty. Neplanujes doufam, ze das diteti prijmeni po nekom, komu ani nestojis za to, aby si te vzal 8o

AnneElliot
Kecalka 127 příspěvků 26.08.18 16:28

Znám vysokou Elišku a nepůsobí to divně, takže to bych neřešila. K příjmení Lišková se to jméno ale nehodí, opravdu to spolu zní blbě. Líbí se mi spíš ta Ema. :palec:

osvc
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 26.08.18 16:30

Znám jméno Eliška Lešková a zní to šíleně, když se představuje :roll: Za mě nedávat.

Janli
Kelišová 5398 příspěvků 9 inzerátů 26.08.18 16:33

Taková jména jsem kvůli potenciální výšce mých dcer zavrhla. Obě mají jména, která budou korespondovat s jejich postavou a taková, která ladí s příjmením. To bohužel není tvůj případ. Proč nedáš svoje příjmení, když nejste manželé?

Alušáček
Závislačka 3080 příspěvků 26.08.18 16:33

Dospělé Elišky co znam jsou mohutné ženské,nějak nepřemýšlím jestli se k nim jméno hodí,myslím že je to jedno… Ale Eliška Lišková je fakt hrozné a vůbec Elišek je teď snad milion,nedávej to jmeno :roll:

debra.morgan
Závislačka 3279 příspěvků 26.08.18 16:35

znam Elišek hodně, všelijaký, vysoký, sportovní i baculku a v pohode, ale k příjmení Lišková se fakt nehodí..

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 26.08.18 16:45

vysoká Elišk je úplně v poho, nemám k tomu jménu žádné asociace jako např. k Otýlii. Ale Eliška Lišková je divný :think:
Vem si příkad z Pavla Lišky, ten má Ronju a Riku :mrgreen: :kytka:

Gita24
Kecalka 106 příspěvků 26.08.18 16:52

My mame tu osmdesatkovou davovku Moniku ;) :mrgreen:. Ma ctyri roky ;) Ale Eliska Liskova zni vazne divne. Uvazovala bych nad tou Elou a rikala ji Eliska ;)

Agrion
Závislačka 2762 příspěvků 26.08.18 16:55

Eliska Liskova je fakt mazec :lol: To bych fakt nedala… kdysi davno jsem resila podobnou situaci, teda jen v teoreticke rovine … odjakziva se mi libilo jmeno Barbora a muj ex se jmenoval Brabec … takze Barbora Brabcova by byla podobny masakr :lol: No my se rozesli a ja mela po problemu :lol: Ale i kdyby jsme spolu zustali, tak bych to diteti nemohla udelat… vybrala bych nejake uplne jine jmeno…

malákráličice
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 26.08.18 17:30

Vtipne by to bylo bez -ova. Eliška Liška :D
U holek je to slozite. Muzete kombinovat, jak chcete, jednou se stejne vda a muze z toho vzniknout nejaky jazykolam. :cert:

Sany80s
Kelišová 6282 příspěvků 26.08.18 17:35

Eliška Lišková je takový jiný způsob jak říct, že mám za rodiče zvláštní lidi(velmi slušně řečeno).

Náměsíčná
Závislačka 3988 příspěvků 26.08.18 17:45

Píšeš přítel dejte dceři příjmení po tobě. Eliška Lišková je divný.

bloesty
Kecalka 168 příspěvků 26.08.18 17:46

Vysoká Eliška by mi nevadila, ale s tímhle příjmením to fakt nejde. Ella, Emma ani Elena se mi teda vůbec nelíbí, působí to na mě rádoby světácky a pěknému českému příjmení se to nehodí. Monika Lišková zní fajn. A nelíbila by se ti Šárka? To k tomu příjmení jde lépe… Šárka a Eliška jsou moji top favoriti už dlouho;-).

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 26.08.18 17:47

Příjmení vám závidím. ;) Nora Lišková. 8)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama