Reklama

Vybírá si miminko jméno samo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kristyn.g
Závislačka 2752 příspěvků 22.08.18 15:43
pocity ohledně jména, vybírá si miminko jméno samo?

Ahojky, zajímalo by mne jestli jste některá měla vybrané jméno pro své miminko ale pak v těhotenství když kope, když se na něj „napojíte“ tak jestli se vám stalo třeba že to jméno jako by miminku nesedí? Je to asi dost divné :lol: Měli jsme vybrané jméno Jakub, ale od začátku těhotenství si tím nejsem tak uplně jistá ale nějak nemůžeme vybrat to správné… Myslíte že že miminko takto může ovlivňovat to jak se bude jmenovat? :-) Děkuji za postřehy

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

kristyn.g
Závislačka 2752 příspěvků 22.08.18 15:44
vybírá si miminko jméno samo?

Ahojky, zajímalo by mne jestli jste některá měla vybrané jméno pro své miminko ale pak v těhotenství když kope, když se na něj „napojíte“ tak jestli se vám stalo třeba že to jméno jako by miminku nesedí? Je to asi dost divné :lol: Měli jsme vybrané jméno Jakub, ale od začátku těhotenství si tím nejsem tak uplně jistá ale nějak nemůžeme vybrat to správné… Myslíte že že miminko takto může ovlivňovat to jak se bude jmenovat? :-) Děkuji za postřehy

Hoa Mai
Kelišová 5588 příspěvků 16 inzerátů 22.08.18 15:49

@kristyn.g Nemyslím si. Jak bys potom vysvětlila, že člověk názor na své jméno mění v průběhu života. Mě se moje jméno jako malé vůbec nelíbilo, chtěla jsem se jmenovat Andrea, Adriana, Karin nebo Denisa. Někdy od střední školy se tomu musím smát, za své jméno jsem moc ráda, líbí se mi a jsem fakt ráda, že se výše zmíněnými nejmenuju, dneska už mi přijdou moc pouťové.

fotze
Kecalka 276 příspěvků 22.08.18 15:50

To nevim, ale rozhodně těhotenství ovlivňuje mozek, tím jsem si jistá :-D

Prtulak
Kecalka 191 příspěvků 22.08.18 15:53

@kristyn.g já nevím, ale je to podle mě možné. Od začátku těhotenství jsem nějak „věděla“, že tam je kluk-proste holka nějak nepřipadala v úvahu. Podotýkám, že jsem žádné preference, skryté touhy nebo něco podobného neměla, takže to mě nemohlo ovlivnit. Kluk byl potvrzen. Takže proč ne? Vzpomněla jsem si na seriál „přátelé“ když Rachel porodila a neměla stále jméno pro holčičku… A jak se jí podívala do tváře, byla to „jasná Ema“. :)

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9662 příspěvků 22.08.18 15:59

Ne :lol: proste jen měníš názor s tím, jak je to aktuálnější

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 22.08.18 15:59

Jak bys to vysvětlila v případě vícečetného těhotenství? Jak bys věděla, kterému dítěti se zrovna to jméno nelíbí? Ale rozhodně věřím, že každé jméno má svou vibraci a energii a dítě nějakým způsobem do života ovlivní.

tininas
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 22.08.18 16:04
@kristyn.g píše:

Jasné ne. A osobně si myslím, že reaguješ na Marii Doležalovu, které údajně Alfréda připlula na kře a je to královna všech Eskymáků (nebo jak se to snažila zdůvodnit). Já jsem ji jako herečku brala, ale jako šestinedělka je totálně mimo.

kristyn.g
Závislačka 2752 příspěvků 22.08.18 16:04

@fotze jo to je pravda :lol: píšou to i v mé chytré knize o těhotenství :D

kristyn.g
Závislačka 2752 příspěvků 22.08.18 16:06

@Prtulak jo to by se mi líbilo, abych se podívala na miminko a viděla to tam :D ale mám trošku obavu abych tedy nenechala to na porodní sál a pak na miminku nic neviděla :D ideálně kdyby to mělo napsané na čele :D

kristyn.g
Závislačka 2752 příspěvků 22.08.18 16:07

@tininas cože? nechápu :lol: žádnou paní Doležalovou neznám. Proste jsem napsala jak to cítím, že jsem chtěla furt Jakuba, ale teď když mimčo cítím tak se mi to nějak nepasuje :D Jeslti někdo vykřikuje že mu někdo připlul na kře, tak doufám že mi to „mléko na mozku“ tak moc mozek nevymele…

Příspěvek upraven 22.08.18 v 16:09

Uživatel je onlinejenny.fields
Generální žvanilka 24607 příspěvků 22.08.18 16:08
@fotze píše:
To nevim, ale rozhodně těhotenství ovlivňuje mozek, tím jsem si jistá :-D
:potlesk: :potlesk: :potlesk:

Ivana 85
Závislačka 2991 příspěvků 22.08.18 16:09

@Prtulak tam to bylo trosku jinak,Monika ji rekla ze uz ma pro sve budouci dite jmeno davno vybrany a ze to bude Ema.A Rachel se to jmeno zalibilo ;)

kristyn.g
Závislačka 2752 příspěvků 22.08.18 16:12

@Tichošlápek to je možný… :lol: @LennyL1 no to nevím, ja to nijak nevysvětluji, ja se jen ptám že jak to že jsem si byla jistá a najednou mi to nějak neštymuje to jméno.. říká se že jméno ovlivňuje povahu, existuje i numerologie atd i když tím se nezabývám. Spíš se bojím že když dám jiné jméno že po kterém jsem toužila od dětství že pak budu litovat. Nebo že když ho dám i když mi „nesedí“ tak to nebude dobrý.. :think:

Hoa Mai
Kelišová 5588 příspěvků 16 inzerátů 22.08.18 16:13

@Prtulak já jsem měla pokaždé tak silnou předtuchu, že budu mít kluka a okolí mě v tom utvrzovalo (podle tvaru břicha, podle toho, jak vypadám, jaké mám chutě, podle lunárních kalendářů atd.), že je to napotřetí holka :mrgreen: .

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama