Jaké jméno?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2529
13.6.14 16:10

@ncc1701

….

Příspěvek upraven 23.12.21 v 17:24

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ncc1701
13.6.14 16:17
@marpesakova píše:
@ncc1701Míšánek :D po tatíčkovi

To je nejlepší jméno :palec: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
14.6.14 15:32
@marpesakova píše:
Dobrý den, čekáme miminko, zatím neznáme pohlaví.Můj snoubenec se jmenuje Vlaškovský a pokud to bude syn, chtěl by ho pojmenovat po sobě - tedy Michael Vlaškovský S tím bych souhlasila.
Ovšem v případě holčičky jsem po celý život chtěla Valerii.
Ale Valerie Vlaškovská - je to moc divné a nezvučné?
Jaká jiná jména by Vám ještě zněla hezky?
Děkuji mockrát za tipy a rady :) :hug: :kytka:

Každy dítě má mít svoje vlastní jméno.
Dala bych nějaké kratší jméno:
Amalie, Amely, Alanis, Alma, Alexa, Alodie, Bára, Beata, Běla, Brigid
Dafne, Dagmar, Danaé, Diana, Deana, Dora
Ela, Elfryd, Erin, Evelin, Fiona, Freja, Gaia
Gita, Gisil, Gracie, Heidi, Hania, Helen, Chloe
Ida, Inka, Inge/rid, Iris, Ivona, Irma
Kyra, Kleo, Kori, Květa, Kiara, Lada, Lara, Lída, Lily/Lilie, Luna
Maia, Máša, Madla, Meda, Melia, Naďa, Niké, Noemi
Odeta, Odilie, Olivia, Rita, Robyn, Rut, Rosa, Saskia, Sandra, Slávka, Stella
Vesna, Věra, Viola, Vlaďka, Vlasta, Vanda, Wilma
Zora, Zorja, Zlata, Zdenka, Zoe, Žofia

Delší jména: Jenovefa, Doubravka, Drahomíra, Konstancie, Libuše, Liběna, Ludmila, Marina, Mathilda, Melissa, Radana, Radmila, Regina, Světlana, Svatava

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2529
15.6.14 11:07

Bavila jsem se o tom s Michalem no a asi se rozhodneme mezi tou Valerií nebo Lily :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2529
27.6.14 14:50

Tak nakonec Lily Valerie :kytka: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková