Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@marpesakova píše:
Dobrý den, čekáme miminko, zatím neznáme pohlaví.Můj snoubenec se jmenuje Vlaškovský a pokud to bude syn, chtěl by ho pojmenovat po sobě - tedy Michael Vlaškovský S tím bych souhlasila.
Ovšem v případě holčičky jsem po celý život chtěla Valerii.
Ale Valerie Vlaškovská - je to moc divné a nezvučné?
Jaká jiná jména by Vám ještě zněla hezky?
Děkuji mockrát za tipy a rady![]()
![]()
Každy dítě má mít svoje vlastní jméno.
Dala bych nějaké kratší jméno:
Amalie, Amely, Alanis, Alma, Alexa, Alodie, Bára, Beata, Běla, Brigid
Dafne, Dagmar, Danaé, Diana, Deana, Dora
Ela, Elfryd, Erin, Evelin, Fiona, Freja, Gaia
Gita, Gisil, Gracie, Heidi, Hania, Helen, Chloe
Ida, Inka, Inge/rid, Iris, Ivona, Irma
Kyra, Kleo, Kori, Květa, Kiara, Lada, Lara, Lída, Lily/Lilie, Luna
Maia, Máša, Madla, Meda, Melia, Naďa, Niké, Noemi
Odeta, Odilie, Olivia, Rita, Robyn, Rut, Rosa, Saskia, Sandra, Slávka, Stella
Vesna, Věra, Viola, Vlaďka, Vlasta, Vanda, Wilma
Zora, Zorja, Zlata, Zdenka, Zoe, Žofia
Delší jména: Jenovefa, Doubravka, Drahomíra, Konstancie, Libuše, Liběna, Ludmila, Marina, Mathilda, Melissa, Radana, Radmila, Regina, Světlana, Svatava
Bavila jsem se o tom s Michalem no a asi se rozhodneme mezi tou Valerií nebo Lily ![]()