Jaké použít máslo na jidáše?

12487
22.1.20 16:33

Jake maslo na jidase

Zdravim, prosim o radu. :D Chci pect jidase, ale netusim, jake do testa dat maslo. Mam dat heru, jakozto proste tuk na peceni, nebo skutecne maslo, kde ale nepisou nic o tom, ze je vhodne na peceni? Dekuji moc za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2549
22.1.20 17:00

@majki.r já peču jenom z másla :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12169
22.1.20 17:04

@majki.r no fuj samozřejmě z másla. Hera a podobné rádoby náhražky by se měly zakázat :cert: maslo je samozřejmě naprosto vhodné na pečení :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.1.20 17:07

@majki.r pokud je v receptu máslo, tak máslo, pokud tam je něco jiného, tak něco jiného :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9104
22.1.20 17:23
@Kristyna.Vechtova píše:
@majki.r pokud je v receptu máslo, tak máslo, pokud tam je něco jiného, tak něco jiného :nevim:

Já teda dávám máslo vždy. Ať píšou co píšou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12487
22.1.20 17:23

Jste zlaty holky, dekuji :) vecer na to jdu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.1.20 17:34

@Paoloska tak jsou lidi co se řídí receptem. V začátcích vaření/pečení jsem též jela podle receptu až časem jsem si přišla co kde vylepšit, ubrat, přidat a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14214
22.1.20 17:40

Hera je v pohodě, ale z másla to bude vždycky chutnější :jazyk:
Třeba tady je recept

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12487
22.1.20 22:07

Tak jsem dopekla :) ale musim rict, ze mi to dalo zabrat :) zaprve si musim poridit nejakeho kuch. robota. Za druhe mi spatne kynulo testo, pak se mi s nim hodne spatne pracovalo. Ale povedly se nakonec. Myslim, ze budou i dobre. Jsou sladke s medovomaslovou polevou. Delala jsem je manzelovi k svatku, kdysi se zminil, ze ma rad jidase od babicky. No jenze pred chvili prisel domu, koukl na to, pochvalil me a pak mi rekl, ze ma rad ty s kminem a se soli. Ja vubec nevedela, ze takova slana varianta je :cert: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat