Reklama

Jaké máte golfky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 17.01.11 14:52
jaké máte golfky?

ahojda, chystáme se na jaro koupit malé nějaké golfky…jen nemám toliK času prohlížet tolik kočárů..cenová relace - do 5tis, nové, né tříkolku
takže je-li tu maminka, co je spokojená s golfkama a moje požadavky sedí, prosím pište název a + a -

děkuji moc

Reklama

Reakce:

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 17.01.11 14:57

Máme Baby Design Tiny a maximální spokojenost.
Plusy: cena, spojená polohovací rukojeť, velký košík, váha, polohování nožiček, odpružení.
Minusy: desing - nic převratně moderního.

Martina

Příspěvek upraven 17.01.11 v 14:58

veri29
Kecalka 109 příspěvků 17.01.11 14:57

Ja mela MacLaren a maximalni spokojenost. Jsou hodne skladne a hlavne lehke. Taky mi vyhovoval kosik, veslo se tam spousta veci :palec:

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 17.01.11 14:59

Inglesina Trip.

Výhody:
lehkost, skladnost, dobrá nosnost (uvezly i mou tříleťačku).

Nevýhody:
oddělené rukojeti
jsou-li v poloze úplně naležato, není možné dostat se do košíku pod kočárkem

Petrusi
Povídálka 40 příspěvků 17.01.11 15:17

Ahoj my mame Cybex Topaz a zatim spokojenost! :mavam:

synyminis
Kecalka 436 příspěvků 17.01.11 15:27

Espio magic 4.. Za nás dokonalá spokojenost. Malá má v roce 12kg a má v nich všude spoustu místa.. Jsou super skladný do auta a skoro nic neváží. Ovladatelnost taky na jedničku.. Jedinej háček je malej košík..Ale nám to nevadí..

zuz1
Kecalka 172 příspěvků 17.01.11 15:29

Ahoj,

mám Chicco Multiway. Jsem spokojená.

Výhody

• velká nosnost (občas vezou roční a tříleté dítě najednou)
  • dlouhá „lehací plocha“, vyspí se i tříletá
  • vysoko řidítka, nekopu do koleček před sebou

Nevýhody
při úplném lehu špatný přístup do košíku
při skládání se musí sundat přední madlo

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 17.01.11 16:27

Ahoj, mam Chicco trio enjoy, já ho koupila úplně nový za 3 tisíce, ale nevim kolik stojí normálně, asi víc, ale určitě se dají sehnat i bez korby a autosedačky, který byly součástí. Jsou lehký a hodně skladný, takže do kufru krátký feldy přiskládám i větší nákup. Jsou spíš pro menší, občas kopnu do koleček, to když pospíchám a dělám dlouhý kroky. Jinak se s nima jezdí vcelku dobře a to i ve sněhu kdy je 10-15cm. Dají se polohovat a je dobrý přístup ke košíku, který má nosnost podle mě 1kg, jinak se trhá, ale já ho moc nepoužívám. Snadné rozkládání a skládání, jsou celkem lehký a díky aretaci i skvěle ovladatelný. Není to sporťák, takže se neskládají do placky, což je výhoda díky tomu autu. Držátka se dají polohovat. Madlo se při skládání nemusí sundavat, mam k nim originál nánožník, který má spodní část pogumovanou a pláštěnku. Mínus jsem na něm zatím neobjevila.

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 17.01.11 16:41

Mám Espiro magic 4-a spokojenost.Jsou lehké,skladné,spo­jená rukojeť.Malé mínus je asi košík,je fakt malej.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 17.01.11 17:31

hauck sun

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >