Jaké máte golfky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 17.01.11 14:52
jaké máte golfky?

ahojda, chystáme se na jaro koupit malé nějaké golfky…jen nemám toliK času prohlížet tolik kočárů..cenová relace - do 5tis, nové, né tříkolku
takže je-li tu maminka, co je spokojená s golfkama a moje požadavky sedí, prosím pište název a + a -

děkuji moc

Reakce:
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 17.01.11 14:57

Máme Baby Design Tiny a maximální spokojenost.
Plusy: cena, spojená polohovací rukojeť, velký košík, váha, polohování nožiček, odpružení.
Minusy: desing - nic převratně moderního.

Martina

Příspěvek upraven 17.01.11 v 14:58

veri29
Kecalka 109 příspěvků 17.01.11 14:57

Ja mela MacLaren a maximalni spokojenost. Jsou hodne skladne a hlavne lehke. Taky mi vyhovoval kosik, veslo se tam spousta veci :palec:

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 17.01.11 14:59

Inglesina Trip.

Výhody:
lehkost, skladnost, dobrá nosnost (uvezly i mou tříleťačku).

Nevýhody:
oddělené rukojeti
jsou-li v poloze úplně naležato, není možné dostat se do košíku pod kočárkem

Petrusi
Povídálka 40 příspěvků 17.01.11 15:17

Ahoj my mame Cybex Topaz a zatim spokojenost! :mavam:

synyminis
Kecalka 436 příspěvků 17.01.11 15:27

Espio magic 4.. Za nás dokonalá spokojenost. Malá má v roce 12kg a má v nich všude spoustu místa.. Jsou super skladný do auta a skoro nic neváží. Ovladatelnost taky na jedničku.. Jedinej háček je malej košík..Ale nám to nevadí..

zuz1
Kecalka 172 příspěvků 17.01.11 15:29

Ahoj,

mám Chicco Multiway. Jsem spokojená.

Výhody

• velká nosnost (občas vezou roční a tříleté dítě najednou)
  • dlouhá „lehací plocha“, vyspí se i tříletá
  • vysoko řidítka, nekopu do koleček před sebou

Nevýhody
při úplném lehu špatný přístup do košíku
při skládání se musí sundat přední madlo

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 17.01.11 16:27

Ahoj, mam Chicco trio enjoy, já ho koupila úplně nový za 3 tisíce, ale nevim kolik stojí normálně, asi víc, ale určitě se dají sehnat i bez korby a autosedačky, který byly součástí. Jsou lehký a hodně skladný, takže do kufru krátký feldy přiskládám i větší nákup. Jsou spíš pro menší, občas kopnu do koleček, to když pospíchám a dělám dlouhý kroky. Jinak se s nima jezdí vcelku dobře a to i ve sněhu kdy je 10-15cm. Dají se polohovat a je dobrý přístup ke košíku, který má nosnost podle mě 1kg, jinak se trhá, ale já ho moc nepoužívám. Snadné rozkládání a skládání, jsou celkem lehký a díky aretaci i skvěle ovladatelný. Není to sporťák, takže se neskládají do placky, což je výhoda díky tomu autu. Držátka se dají polohovat. Madlo se při skládání nemusí sundavat, mam k nim originál nánožník, který má spodní část pogumovanou a pláštěnku. Mínus jsem na něm zatím neobjevila.

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 17.01.11 16:41

Mám Espiro magic 4-a spokojenost.Jsou lehké,skladné,spo­jená rukojeť.Malé mínus je asi košík,je fakt malej.

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 17.01.11 17:31

hauck sun

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >