Jaké máte koníčky na mateřské?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.10 16:58
Jaké máte koníčky na mateřské?

Na myšlenku mě přivedla Lizabethina diskuze, že jí emimino v poslední už tolik neuspokujuje. Mám to podobně. Sice do diskuzí stále lezu, tlachám, ale už to není ono, jen vyplňuji volný čas. Myslím, že je čas na nějaký koníček. Před MD jsem hodně sporotvala, teď to s dítětem moc nejde, tak přemýšlím, do čeho se pustit.
Zatím mě napadá pořídit Tomínovi (tak dobře, sobě :mrgreen: ) gekony. KOmpletně si vyrobit a zařídit tropické terárium na způsob tropického deštného pralesa. Už jsem něco podobného v malém dělala pro žabiny.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 14.11.10 17:01

tak jsem se zamyslela a krom šití plenek žádné zájmy nemám :oops: a asi je to jak píšeš taky tu vyplňuju volný čas :andel: ale zase mě to tu docela baví ještě je o čem povídat.ale je pravda že by to nějaký zájem chtělo jen nevím jaký :think: sportovat nějak extra teď nemůžu (ani na to není nějak chuť a energie) tak si asi taky pořídím nějakou potvůrku domů :lol: :lol:

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 14.11.10 17:05

ahoj, no s materskou je to narocnejsi… tak stale konickuji, s potkany… vystavy, vystavy schuze … :] kazdou sobotu akce v cajovne a pokec, pracuji v domaci peci takze 2vikendy v mesici prace zdrav. sestry u klienta v domacnosti, rano v 6 chodim plavat na Slavii a chtela jsem s kamaradkou chodit na salsu ale to zatim nejde jelikoz manzel nema pravidelne sichty. A ted pracuji na tom, ze se chystam nekam do smiseneho sboru si zaspivat:] a chodim na faru do mateskeho klubu :roll: :lol: :lol: a az zhubnu budu opet skakat padakem v Dlouhe Lhote:D

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.10 17:08
Monjie píše:
ahoj, no s materskou je to narocnejsi… tak stale konickuji, s potkany… vystavy, vystavy schuze … :] kazdou sobotu akce v cajovne a pokec, pracuji v domaci peci takze 2vikendy v mesici prace zdrav. sestry u klienta v domacnosti, rano v 6 chodim plavat na Slavii a chtela jsem s kamaradkou chodit na salsu ale to zatim nejde jelikoz manzel nema pravidelne sichty. A ted pracuji na tom, ze se chystam nekam do smiseneho sboru si zaspivat:] a chodim na faru do mateskeho klubu :roll: :lol: :lol: a az zhubnu budu opet skakat padakem v Dlouhe Lhote:D

Závidím, toho tedy je. :palec: Musím se sebou něco udělat. :oops:

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 14.11.10 17:14
neczuz píše:
Monjie píše:
Závidím, toho tedy je. :palec: Musím se sebou něco udělat. :oops:

ty jo to já teda taky :oops:

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 14.11.10 17:21

Já bych se zase ráda vrátila ke koním, ke sportu - jen jsem ještě nerozvrhla ty dny :lol: :lol: K tomu VŠ, takže se moc nenudím, ale na Monjie teda nemám :wink: :palec:

Když mě furt ještě přijde blbé, nechat malého hlídat :oops: Přijde mi, jak kdybych ho odložila jenom kvůli sobě, no… :nevim:

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.10 17:24
rhiannon píše:
K tomu VŠ, takže se moc nenudím, ale na Monjie teda nemám :wink: :palec:

Sakra, to mi nějak připoměla, že bych měla dodělat tu proklatou školu. :think: :mrgreen: :cert:

katavit
Kelišová 5408 příspěvků 14.11.10 17:25

fotím........žere mi to veškerý volný čas........ale zbožńuju to!!!!!!!

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 14.11.10 17:40

sportovat se da aji s detma…ke konim chodim s malou…bud se ji tam nekdo venuje nebo ju povozim nebo proste kouka. na kolech jezdime vsichni spolu…na bruslich jezdime spolu. da se behat s kocarem. chodime plavat s malou…jezdime kazdy vikend na vylety…proste porad je co delat :mrgreen: a k tomu jeste emimino :mrgreen: ted jeste resim jak to bude v zime…ale na bezkach bude asi na sanich jezdit za nama…a na snb bude v kocaru koukat… :mrgreen:

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 14.11.10 17:56
neczuz píše:
rhiannon píše:
K tomu VŠ, takže se moc nenudím, ale na Monjie teda nemám :wink: :palec:
Sakra, to mi nějak připoměla, že bych měla dodělat tu proklatou školu. :think: :mrgreen: :cert:

Mně zbývají státnice a budu mít jednu školu za sebou (Bc), ale hlásím se na druhou :mrgreen: :mrgreen:

rozumbrada
Extra třída :D 13736 příspěvků 14.11.10 17:56

Tak já tě asi ničím neinspiruju. 1× týdně chodím do aerobiku, 1× týdně s prckem plavat, o víkendu bruslit. Čtu. A vyndala jsem ze skříně angličtinu pro samouky.

Čas - já myslím, že s jedním dítětem čas je. Jenže: přes dopolední spaní dělám domácnost, odpoledne spí venku. Večer když ji uložím, tak se těch blbých deset minut co ji uspávám, tak utlumím, že se mi už do ničeho nechce.

peluani
Extra třída :D 10546 příspěvků 14.11.10 17:58

a co vysivani?me hrozne bavi a bajecne se od toho odreaguju :-D

peluani
Extra třída :D 10546 příspěvků 14.11.10 17:59

a jinak vlastne knizky jsem hrozny knihomol

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 14.11.10 18:01

jo skola no to radsi no comment sice mam individual ale je to katastrofa,pristi rok delam diplomku haha asi si to jeste odlozim ale me prijde ze sedim skoro porad naprdeli pres tyden doma … no chodili jsme na plavani s malou ale ted na to nejsou penize protoze tata je na neschopence a ja na matersky

a ted je u nas ve Vrskach nejaka akce na fare ze matky si navzajem hlidaj nebo treba je vyzvednou ze skolky

u nas je problem s hlidam, ze ja nemam skoro nikoho jenom dve kamaradky a ty moc nemuzou a kdyz tak na hodku takze v rijnu jsme byli akorat s manzelem jednou posedet v mexicky jinak nic. O kine a koncertech pomlcim. Do kina se chystam s Gitou je nejaka akce cinemamama pro matky s detmi do 18 mesicu . A s koncerty vazne hudby chodime do Rudolfina je tam projekt pro tehotne matky a matky s detmi:]] :oops:

Holky a na brusleni se chystam ale zatim neni kde :D

donaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.10 18:03
rozumbrada píše:Čas - já myslím, že s jedním dítětem čas je. Jenže: přes dopolední spaní dělám domácnost, odpoledne spí venku. Večer když ji uložím, tak se těch blbých deset minut co ji uspávám, tak utlumím, že se mi už do ničeho nechce.

Tak to mám úplně stejné :-? Můžu dělat úplně všechno, ale nesmí u toho vadit přítomnost dítěte, protože já nemám možnost žádného pravidelného hlídání. Takže výlety s mimčem v kočárku, občas MC, zkouším šít, vařit něco nového, nějaké změny v bytě… Ježiši, to zní jako když jsem strašná domácí puťka, ale doma prostě můžu malou vypustit na koberec a mám chvilku relativní klid.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >