Ztracené doklady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mado
Závislačka 4793 příspěvků 13.11.10 21:52
Ztracené doklady

Holky, manžel asi přišel o taštičku, kde měl doklady, občanku, řidičák, platební kartu..co je potřeba všechno udělat a nahlásit, aby nedošlo k jejich zneužití. Napadá mě zablokovat v bance kartu a co dál?
Díky M

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Charlot
Kecalka 259 příspěvků 13.11.10 21:54

Mělo by se to do 24 hodin nahlásit na policejní stanici pod kterou spadáte.Tam se budou vyptávat jak se to ztratilo atd..Je to pakárna,ale nic jiného nezbejvá a zneužít občanku je velice snadná věc a dá se zneužít rychle a kdekoliv

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 13.11.10 22:03

Pridavam se s nahlasenim policii, je to fakt hodne dulezite, pripadny nepoctivy nalezce moc dobre vi, ze doklady a karty jsou horke zbozi a bude se snazit treba i ted o vikendu doklady zneuzit treba k nakupu nejakeho zbozi na uver nebo se bude pokouset vybrat penize.
Samozrejme nejezdit autem, kdyz nema ani ricicak ani obcanku, kdyby ho zastavila silnicni kontrola, mohlo by to byt opravdu perne. (a drahe)

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 13.11.10 22:05

Doklady nahlásit na policii nebo i na městském úřadě. Bankovní karty zablokovat na telefonním čísle, které jste určitě dostali s kartou. A všechno si to zařídit nové. Znám to, je to pakárna, já budu mít do týdne novou občanku - taky po ztrátě.

kattie
Extra třída :D 11483 příspěvků 13.11.10 22:37

Nahlásit policii - nutné!! Je to pakárna, ale kvůli dokladům - jinak si na tebe může někdo vzít půjčku nebo to zneužít jinak. Zablokovat platební karty, jestli měl i mobil, zablokovat taky. A pak oběhnout úřady :roll:

Charlot
Kecalka 259 příspěvků 13.11.10 22:51

S tím řidičákem mám vlastní zkušenost že problém není.Chytla mě už párkrát policie a stálo mě to jen čekání než si to policista ověřil že řidičák mám ,ale jinak mužou dát pokutu do 1000kč,ale vždy jsem slyšela jen o pokutě do 200kč.

Bluesky
Echt Kelišová 7747 příspěvků 05.12.10 21:55

Kartička zdravotní pojišťovny je asi to nejmenší… Pokud ji tam měl, zavolej do jeho zdravotní pojišťovny, vystaví mu a pošlou „Prozatimní potvrzení o pojištění“, než se vyrobí kartička nová.

maminka189
Kelišová 5290 příspěvků 07.07.11 14:42
Ukradené doklady

Dnes mi byla ukradena taška a v ní jsem měla kromě peněz(ty vem čert)i můj RL a OP.Mám strach že zůstanu po zbytek života bez dokladů.Rl mi bez OP a naopak…Mám protokol od policie a vyplněný papír(potvrzení o OP)taky vyplněný a orazítkovaný policíí.Jak to mám udělat?Přeci nemohu zůstat po zbytek života bez dokladů…Mám chuť si jít hodit:-(((

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 07.07.11 14:52

Máš pas? To je taky doklad totožnosti, tak by ti na něj měli udělat RL a OP :wink:

maminka189
Kelišová 5290 příspěvků 07.07.11 14:56

Ne nemám nic :cry:

kafemlejnek
Kecalka 125 příspěvků 07.07.11 15:45

Rodnej list by měl jít vystavit přes matriku, nebo možná i přes úřad kde vystavujou občanské průkazy dřív se dávaly 2.fotky tak by měly najít nějakej doklad podle uvedených údajů.

Také se stává že někomu barák schoří se všema dokladama a člověk přece musí mít doklady totožnosti…

maminka189
Kelišová 5290 příspěvků 07.07.11 16:02

Hledala jsem RL a našla jsem starou OP,která je v hrozném stavu a o které jsem si myslela,že už neni…Tak ysi říkam,že to nějak musí jít

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 07.07.11 17:47

řidičák? Kartička zdr. pojišťovny, legitka na MHD, cokoliv? :nevim:

maminka189
Kelišová 5290 příspěvků 07.07.11 18:01

Starou OP nic více

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 07.07.11 18:38
maminka189 píše:
Starou OP nic více

ta by měla stačit ne? :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >