Jaké plavky pro 15ti měsíční dítě?

Anonymni
20.5.08 16:27

Jaké plavky pro 15ti měsíční dítě?

Hledala jsem hledala, ale raději se ptám…Jaké mám koupit plavečky k moři?
Tady chodíme do bazénu, kde nosí normálně jednorázovky, plavací plenky. K moři by to už asi chtělo plavečky - ale jaké, s igelitem, nebo bez? Kaká už do nočníku a říká si sama, to by musela nastat nějaká „neobvyklá situace“ a tam to asi ani igelit nezachrání. Ale čůrání? Řeší se?

Prosím, poradíte mi? Děkuju!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

972
20.5.08 16:29

Ja osobne moc ten igelit nechapu.. a tak prosim take o radu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
20.5.08 17:04

No, nějak mi uniká smysl.. to jako aby se nevyčůrala do moře, kam chodí močit 80% dospělých návštěvníků pláže? 8O :D

Jinak plavky bych vzala úplně obyč látkové, „jakožedospělácké“ :wink: Máme je taky, chodili jsme v nich i plavat, protože mi bylo řečeno, že čůrání do bazénu nevadí (dobrá filtrace), kakání plavečky chytí a jednorázovky načůrání do vody stejně nepomůžou, nemluvě o tom, že se v nich blbě potápí :wink: Taková je moje zkušenost :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
20.5.08 17:49

Sáře jsme k moři kupovali normální „dospělácký“ kalhotky, vršek ještě nepotřebuje :D a do bazénu má normální jednodílný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.08 18:41

Plavečky bych koupila normální, v moři nějaký únik moči nevadí, ty plínečkové do bazénu stejně moč nezachytí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
20.5.08 23:14

nám je taky 15 měscíců, v létě se chystáme k moři a děsím se, co s kakáním :? Malá na nočník nechodí, natož aby si řekla :) nemluví, žvatlá.. A pochybuju, že se to do té doby naučíme. Jak to zvládnout?? Nebo už mám učit?? Poraďte díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
21.5.08 09:53

Maliko, bohužel neporadím, ale myslím,že na podobné téma už tu diskuze byla ( něco o skládacím cestovním nočníku),ale chci se zeptat: jak přebalit 15m dítě v letadle? - v případě, že letí jako infant bez nároku na sedadlo.Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.5.08 10:59

plavky bohate staci normalni kalhotkove a prebalit dite v letadle - no vetsinou na jednom ze zachodu je prebalovak, ale dost miniaturni, takze my jsme prebalovali normalne na sedacce - meli jsme teda vzdycky kliku, ze jsme meli trojsedacku pro sebe, i kdyz mlada do 2 let nemela narok na misto. Ja si stoupla a pres dve sedacky jsou ji v pohode prebalila. Nez ji byli dva leteli jsme na Kanary a nejvetsi dobrodruzstvi bylo chodit curat na wc (mela plenkove kalhotky). Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
141
21.5.08 12:23

Jak přebalit dítě v letadle? Na wc v letadle je přebalovák, ano sice malý, ale dá se to. Popřípadě na sedačkách. S námi letěl manža, takže jsme měli 2 sedačky. Popřípadě poprosit letušku. My jsme přebalovali přímo na letišti na stojáka. Malýmu bylo 7 měsíců, ještě nestál. Na wc bylo nacpáno a Lukyš byl pokaděný. Takže manža držel malýho, já mu otřela zadek, zaděla plínku a bylo.

Jinak nám je 18m, že chce kakat si neříká. Nějak to neřeším. Na pláž vezmu s sebou plavečky a plínky. V mokrých plavečkách přeci nebude pořád, takže ho po vykoupání svléknu a buď to nechám nahatého nebo mu dám plínku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
21.5.08 13:43

Holky díky za to letadlo! O přebalováku na WC vím, avšak mám docela problém se tam napasovat sama (a to nejsem žádnej kolos), natož s prckem a ještě přebalovat :roll: .No, však to nějak dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.5.08 14:14

Tak díky za tipy! Já vlastně o těch igeliťákách uvažovala hlavně kvůli tomu bazénu…

No a čůrání se asi fakt neřeší nikde, dneska jsem viděla, jak se jedna holčička (na mě už dcela velká) počůrala normálně u kasy v sámošce a maminka to vůbec neřešila, naopak, ještě se šly klouzat na dětskou klouzačku, co je tam poblíž

• Nahlásit
  • Citovat
mirka755
27.5.08 14:49

já jsem koupila pro dcerku spodní díl plavek-do moře čůrá asi každý tak u malého dítěte se to ztratí. Do bazénů pro ní mám připravené kalhotky do vody

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama