Jaké pleny jsou nejlepší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karmeliona
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 11.11.14 20:14
jaké pleny jsou nejlepší?

Ahoj, jaké plenky jsou nejlepší? Nebo které máte osvědčené z nějakého důvodu a jejich cena? Tatkéže vlhčené ubrousky? Kamarádka mi říkala že nejhorší je Pampers jak pleny tak ubrousky hlavně prý ty oranžové.. Začínám se rozkoukávat a pomalu bych se chtěla předzásobit plenama… děkuji za Vaše rady a zkušenosti..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 11.11.14 20:18

@Karmeliona Nemá cenu dělat zásoby. Každému dítěti a mamince vyhovuje něco jiného. Navíc nevíš, jak budeš mít velké dítě a jak rychle poroste, takže zásoba plen č, 1 ti může být k prdu, pokud ti rychle vyroste.

Za mě nejlepší poměr ceny/kvality jsou pleny Albert basic (ale já toho od papírovek zas moc nečekám, převážně látkuju), nejhorší zelené pampers (oranžové jsem neměla ani odvahu vyzkoušet).
Ubrousky jsou nejlepší žádné (pro mě nej je perlan a voda), na cesty mám DM.

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 11.11.14 20:18

No, já používala pampers normální ty zelený, když byli holky miminka, pak okolo toho roku sem začla kupovat ty levnější z alberta a tak a sou v pohodě levný jako prase a udělají u samou službu jako předražený pampersky.. jediný co ti můžu říct, tak za mě úplně nejhorší sou pleny z tesca ( jednou sme je koupili jako nouzovku ) a huggies, pokaždý mi protekli.. a ubrousky používám johnsons baby nebo jak se to píše :-)

nelaa
Kecalka 469 příspěvků 11.11.14 20:18

Ahoj souhlas - ty oranzove pampers ubrousky jsou silene, smrdej jak nejaka vonicka do zachodu.
Za me nejlepsi plenky pampers ab, nikdy jsem je nekoupila za plnou cenu, vzdy v nejakych akcich. Momentalne cislo 4, max 4,3 za kus.Male uz si nepamatuju.

jezzz
Závislačka 2726 příspěvků 11.11.14 20:20

Dobrý večer. Jedničkové jsem používala bílé Pampers. Dvojky a trojky používám zelené Pampers a spokojenost :-). Nakupuji jedině v akci.

Ubrousky nám vyhovují úplně obyčejné Linteo ubrousky, růžové. Stojí přes NET 20 Kč za balení. V drogerii dvojnásobek…Na­kupuji jedině přes internet.

Ubrousků jsem zkoušela více, za různé ceny a paradoxně nejlevnější jsou nejlepší :-)

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 11.11.14 20:21
@Svistice píše:
@Karmeliona Nemá cenu dělat zásoby. Každému dítěti a mamince vyhovuje něco jiného. Navíc nevíš, jak budeš mít velké dítě a jak rychle poroste, takže zásoba plen č, 1 ti může být k prdu, pokud ti rychle vyroste.Za mě nejlepší poměr ceny/kvality jsou pleny Albert basic (ale já toho od papírovek zas moc nečekám, převážně látkuju), nejhorší zelené pampers (oranžové jsem neměla ani odvahu vyzkoušet).
Ubrousky jsou nejlepší žádné (pro mě nej je perlan a voda), na cesty mám DM.

já teda oranové měla asi dvakrát ( babičky koupili ) a bez problému teda… ale ted u nás teda frčí alberťácký pleny :-)

luckaa85
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 11.11.14 20:21

Já látkuju, ale na noc a občas i na cesty dávám Babydream z Rosmanna a Babylove z DM, ty jsou podle mě nejlepší. i ubrousky z DM jsou fajn.
všechny Pampersky mi prostě smrdí, nemůžu si pomoc. :nevim:

socina
Závislačka 4108 příspěvků 11.11.14 20:22

Naše holka zelené a oranžové vůbec nemohla, bílé v pohodě. Nemůže žádné co jsou jen trochu cítit :roll:

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 11.11.14 20:22
@jezzz píše:
Dobrý večer. Jedničkové jsem používala bílé Pampers. Dvojky a trojky používám zelené Pampers a spokojenost :-). Nakupuji jedině v akci.

Ubrousky nám vyhovují úplně obyčejné Linteo ubrousky, růžové. Stojí přes NET 20 Kč za balení. V drogerii dvojnásobek…Na­kupuji jedině přes internet.

Ubrousků jsem zkoušela více, za různé ceny a paradoxně nejlevnější jsou nejlepší :-)

ty mi přijdou šíleně přeparfémovaný… :nevim:

Karmeliona
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 11.11.14 20:27

@jezzz Dobrý večer…a na kterých stránkách?

Udělala jsem si kartičku do drogerie DM a Teta. ted budou mít v akci v tetě od Panpers premium care… za 299..ty jsou ok?

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 11.11.14 20:30

Zasoby nedelej. Za me nej Huggies, ale uz se nevyrabi :-/

Karmeliona
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 11.11.14 20:30

A jak fungujou ty látkové?? to jsou nějaké látkové kalhotky a do toho se kupujou nějaké vložky?? Něco takového jsem četla na netu a nějak jsem to nepochopila… :nevim:

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 11.11.14 20:31

Tak já u všech třech dětí používala bílé pampers po celou dobu kdy pleny nosily a byla jsem vždy maximálně spokojená

luckaa85
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 11.11.14 20:34

@Karmeliona zadej si do vyhledavače látkové plenky a vyjede ti o tom spousta věcí, stránek.
jinak ve zkratce to funguje tak že můžeš začít tou nejlevnější variantou a to je ta že nakoupíš čtvercové bavlněné plíny, jako byly za nás a na to NEpromokavé kalhotky např. PUL-to je polyuretanový zátěr, aby prostě neprotekli.no a to ti do začátku stačí, a pak můžeš dokupovat podle toho jak moc bude dítě čurat atd.ale já mám 7,5 měsíce malýho a ve čtvercích v podstatě jedeme pořád. a úspora peněz je teda neskutečná. plenky vypere pračka a tyhle bavlněný jsou hned suchý. žehlit se nemusí ;)

nikypiky92
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 11.11.14 20:37

@Karmeliona plenky 1,2,3 jsem pouzivala Pampersky bile 4,5 pouzivame zelene a u nas spokojenost. Ubrousky taky Pampers bile. Zasoby bych nedelala. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >