Reklama

Jaké sny máte do budoucna?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 28.02.17 14:56
Jaké sny máte do budoucna?

A děláte aktivně něco proto, aby se splnily?
Co máte v plánu stihnout tento rok? :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

přírodní
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 28.02.17 14:58
@Borůvka1990 píše:
A děláte aktivně něco proto, aby se splnily?
Co máte v plánu stihnout tento rok? :kytka:

To by vydalo na román. Když vezmu jen letošní rok, tak konečně začít předělávat bydlení.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 28.02.17 15:04
@přírodní píše:
To by vydalo na román. Když vezmu jen letošní rok, tak konečně začít předělávat bydlení.

To je fajn, ne? Všichni chceme bydlet v krásném příbytku, ač to dá zabrat, výsledek za to určo stát bude! :palec:

Xsvel
Kecalka 398 příspěvků 28.02.17 15:07

Mám v plánu plnit si své sportovní sny. Chci letos zvládnout minimálně 2 dálkové pochody, jeden je 50 km a jeden je 3-denní (16, 68 a 28 km). A také chci tento rok ubehnout půlmaraton. :)

přírodní
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 28.02.17 15:07
@Borůvka1990 píše:
To je fajn, ne? Všichni chceme bydlet v krásném příbytku, ač to dá zabrat, výsledek za to určo stát bude! :palec:

Doufám, že to bude stát za to, už se na to i moc těším, ale byl to děs, pořád jsme ten návrh předělávali a vylepšovali, tak snad už se od toho 2D přesuneme ke 3D :lol:

Lenka002
Závislačka 4585 příspěvků 28.02.17 15:09

@Borůvka1990

Naučit se konečně francouzsky. Stát se šéfovou celého oddělení :mrgreen: ( brát kolem 100 000), ale to je opravdu jen sen.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 28.02.17 15:10

Tak snů mám několik, na každém průběžně pracuji.

• do září zhubnout o 15kg míň
  • našporovat do prosince alespoň dalších 50 tisíc
  • koupit do března záclonu do kuchyně
  • prodat byt v horizontu půl roku a následně koupit barák na Hané
  • je toho dost… :mrgreen:

Anneli
Stálice 82 příspěvků 28.02.17 15:10

Na konci května na svět přivedu holčičku, chci aby byla zdravá a císař mě nezabil :).

Následující týdny se budu učit co nejelegantněji zvládat domácnost s mimčem, 7letým dítkem, vytíženým manželem, velkým psem a a umanutou kočkou :).

A v plánu pro tento rok je jistě i rozloučení se s nasbíranými těhotenskými kily, aby na břicho, zadek a kýta nebyl tak tragický pohled :).

přírodní
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 28.02.17 15:12
@Xsvel píše:
Mám v plánu plnit si své sportovní sny. Chci letos zvládnout minimálně 2 dálkové pochody, jeden je 50 km a jeden je 3-denní (16, 68 a 28 km). A také chci tento rok ubehnout půlmaraton. :)

To je tak krásný, jak máme každý úplně odlišné sny, pro mě by tohle byl trest :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 15:12

Chtěla bych konečně najít práci která by mě bavila a aby byla dobře ohodnocená a byla bych mezi fajn lidma.

Tarinka
Echt Kelišová 8195 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 15:13

Zhubnu, zkrasnim, budu vydelavat hodne penez a budem cestovat. Takze klasika jako kazdej rok :mrgreen:

opozice
Echt Kelišová 9483 příspěvků 28.02.17 15:14
@Lenka002 píše:
@Borůvka1990Nau­čit se konečně francouzsky. Stát se šéfovou celého oddělení :mrgreen: ( brát kolem 100 000), ale to je opravdu jen sen.

proč jen sen? Vše je ve tvých rukou. :mrgreen:

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 28.02.17 15:16
@opozice píše:
proč jen sen? Vše je ve tvých rukou. :mrgreen:

A myslíš, že je ok otrávit půl oddělení? :lol:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 28.02.17 15:19
@Xsvel píše:
Mám v plánu plnit si své sportovní sny. Chci letos zvládnout minimálně 2 dálkové pochody, jeden je 50 km a jeden je 3-denní (16, 68 a 28 km). A také chci tento rok ubehnout půlmaraton. :)

To je úžasný!!! Já měla letos v plánu uběhnout 3km za 12 minut, už to dávám i s kopcem za 10 minut :dance:
A před pár dny šel film Divočina, inspirovalo mě to, ráda bych s mužem dala nějakou hřebenovku v ČR, zkusím zapátrat :P Seš dobrá-držím palce!!! :palec:

opozice
Echt Kelišová 9483 příspěvků 28.02.17 15:20
@Pipilota Citrónie píše:
A myslíš, že je ok otrávit půl oddělení? :lol:

trávení jsem zrovna nemyslel. :mrgreen: Tedy mám určité zkušenosti, že i když je v oddělení více žen, tak vyhrávají jen ty loajální ke svému šéfovi. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama