Jaké vitamíny berete preventivně?

Anonymní
4.11.20 21:02

Jaké vitamíny berete preventivně?

Beru jen rybí olej a na migrény mám doporučeno Magne B6. A přesto teď se mi udělal zánět spojivek na obou očích, na ty jsem trpěla leda ve školkovém věku :( Nevím, zda nezačnu jíst nějaké další potravinové doplňky? Zdravé jídlo, pohyb, čerstvý vzduch, to všechno víceméně dodržuji. Možná ty procházky teď trochu flákám kvůli pandemii.
Co berete Vy a Váš partner?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2815
4.11.20 21:05

Jak kdy. Denně nic. Tak dvakrát do týdne dám D, vápník + hořčík. Okolo menstruace železo. Když mám podezření na opar, tak B. Céčko málokdy, piju citronovou šťávu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14195
4.11.20 21:06

Pravidelně nic, ja kdyz si vzpomenu tak D, naposledy před týdnem a na bolesti hlavy obcas hořčík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14595
4.11.20 21:07

1000 UI D vitamínu, plus teď ještě pro jistotu zinek.

Jinak ten zánět spojivek by mohl bejt covidovej… A byla by to pro tebe dobrá varianta, protože oči lepší než oboustranný zápal plic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.20 21:12
@Ou píše:
1000 UI D vitamínu, plus teď ještě pro jistotu zinek.Jinak ten zánět spojivek by mohl bejt covidovej… A byla by to pro tebe dobrá varianta, protože oči lepší než oboustranný zápal plic…

Fakt? Nestraš… Žádné jiné příznaky nemám, jen ráno oči zalepené od hnisu. Už třetí den.

• Citovat
  • Nahlásit
14078
4.11.20 21:14

Teďka beru každé ráno vitamín D a C a B-komplex. Večer beru železo, Betaglucan a Renohair Max (tyto tři vitamínové doplňky jsou od firmy Renovality (přírodní kosmetika a ty doplňky stravy a ten Renohair Max je doplněk na růst vlasů)). Na to D, C a B - komplex jsem najela při poslední viróze a navíc jsme dostali v práci vitamínový balíček :kytka: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14595
4.11.20 21:22
@Anonymní píše:
Fakt? Nestraš… Žádné jiné příznaky nemám, jen ráno oči zalepené od hnisu. Už třetí den.

No bohužel skrze oči virus vstupuje do organismu a patří to mezi příznaky. Jako pokud se ti to nelepší po volně dostupných přípravcích, tak bych holt volala praktikovi a konzultovala to. Stejně pokud ti neomáhají volně prodejné kapičky, tak budeš chtít volat lékaři a budeš potřebovat něco účinějšího…

Zároveň by to teoreticky mohla ukazovat na to, že si chytla nízkou nálož bude to chvíli trochu prudit a pak budeš mít protilátky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1282
4.11.20 21:22

Beru vitamíny na vlasy z DM, ne kvůli vlasům, ale vyhovuje mi cena, 60ks za asi 75Kč a že obsahuje velké množství vitamínů a minerálů, takže se vyhnu milionu tabletkám (B-čka, zinek, panthenol, meď, selen, biotin, kys. listová, na další si nevzpomenu :lol: ), dále křemík, ostropestřec, vit. C a pravidelně září-březen tak 3× týdně vit. D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50934
4.11.20 21:24

Vsichni bereme C v tablete a cerstve ovoce, zeleninu. Az bude min slunka, tak pridame D.
B ma narizeny od endikronolozky nase prostredni, aby mela vic chut na jidlo. Tak ta jedina ho bere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
4.11.20 21:28

Ja beru na vlasy nehty (selen zinek nebo biosil), v zime D. A pak příležitostně, magnezko, kdyz mam treba období, co jsem hodne vycerpana. C v dobe chripek, nebo na zmirneni silne ms :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.20 21:29
@Ou píše:
No bohužel skrze oči virus vstupuje do organismu a patří to mezi příznaky. Jako pokud se ti to nelepší po volně dostupných přípravcích, tak bych holt volala praktikovi a konzultovala to. Stejně pokud ti neomáhají volně prodejné kapičky, tak budeš chtít volat lékaři a budeš potřebovat něco účinějšího…Zároveň by to teoreticky mohla ukazovat na to, že si chytla nízkou nálož bude to chvíli trochu prudit a pak budeš mít protilátky…

Co myslíš běžně dostupnými přípravky? Já nepoužívám nic, čekám, až to zmizí samo :) Špatné? Měla bych na to něco použit?

• Citovat
  • Nahlásit
3381
4.11.20 21:40

Každý den už mnoho let beru denně od GS vápník hořčík zinek forte plus, jsou tam ještě další minerály a vit. D.

Jinak září až asi duben preventan classic, také už mnoho let po sobě.

Ještě si dávám kapky citrovital, extrakt z grepovych jader, ale to ne pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
4.11.20 23:14

Každý den rybí tuk, v tom je D a Omega 3, čistý citrátový hořčík a čistý inositol. Piju pravidelně Vincentku kvůli minerálům, ale u ní si důsledně většinou hlídám množství. Dobrého pomálu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.20 23:14

B, C, D, selen, zinek, magnesium - všecko denně, jen to magnesium tak 3× do týdne nebo jak si vzpomenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
5.11.20 12:39

C, D,multi, horcik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu