Jaké vitamíny těhotenství?

9949
23.6.21 22:46

Jaké vitamíny těhotenství?

Ahoj :)
Chtěla bych se zeptat jaké vitamíny jste brali na podporu těhotenství?
KDYŽ jsem čekala syna brala jsem kontryhel a femibion.
Teď ho beru též snažíme se už 7 měsíců a stále neúspěšně.
Tak se chci zeptat zda by jste doporučili nějaké jiné vitamíny které vám pomohli. :)
Před rokem a půl jsem byla na přerušení kvůli zdravotnímu stavu.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
318
23.6.21 23:00

Ja jsem brala klasiku : Bcomplex, Decko, Magnosolv(nedostatek hořčíku) a listovku tu větší davku. Pak jsem taky pila kontryhel do ovulace a celkove bylinne caje jako hermanek, mata, medunka.. Nejvetsi vahu připisuji kontryhelu (krasne rostla sliznice) a listovce, kterou nyní v tehotenstvi beru na predpis (telo mi ji v malych davkach blokuje). Preji hodne stesti a co nejmene stresu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
23.6.21 23:51

Já brala Femibion a nic tak jsem pak zkusila kapky gynex a být doma na neschopence měsíc..a nevím jestli zabral gynex nebo volno od stresujícího zaměstnání ale povedlo se…ale myslím že vliv mělo obojí a hlavně klid..a nemyslet na to..nebo snažit se co nejmíň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
24.6.21 07:12

Za mě určitě Fertiprona, která obsahuje komplex vitamínů, naštěpenou listovku a navíc i inositol na kvalitu a zrání vajíček :-) Případně jiné preparáty s inositolem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
24.6.21 15:33

Já brala kyselinu listovou, držím palce :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
25.6.21 18:58

U me zabrala kyselina listova a caj Ludmily Mojzisove, michala jsem si ho sama, ale prodavaji ho i namichany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat