Jaké zpíváte ukolébavky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 19.01.17 20:46
Jake zpivate ukolebavky?

Maminy, inspirujte mne…zpivam dokola Mravenci ukolébavku, Hoho Watanai(y),Dobru noc ma mila a jako bonus na závěr Hali beli:D A to někdy jedu třikrát za večer a už mi z nich hrabe. Nemate nějakou netradiční ukolébavku, ne tak známou? Dekujuu!!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Elianto74
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 19.01.17 20:48

U nas frci Cerne oci jdete spat :mrgreen: i 6× za sebou. Kazdopadne diky tipy :palec:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2109 příspěvků 19.01.17 20:55

Já ještě zpívám ukolébavku od Nohavici, nevím jak přesně se to jmenuje. Ale absolutní hit je u nás Ó hřebíčku zahradnický :-D

zrcadlo
Kelišová 6857 příspěvků 19.01.17 20:57

Já zpívám „Jako zázrakem spíš“ a „Na Dříň“ od Radůzy, pak „Spinkej“ od Spirituál Kvintetu (předělávka melodie Leaving on a Jet Plane), potom „Princi můj maličký spi“ (Mozart), Hajej můj andílku, „Ukolébavka pro Kubu a Lenku“ od Nohavici (jména předělávám na naše rodinná),

verape
Povídálka 36 příspěvků 19.01.17 21:05

Zpívám Spi, děťátko, spi, Letěla bělounká holubička, Hajej, dadej můj andílku. Poslední dvě jsou z opery Hubička.

Ajma
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 19.01.17 21:09

Našemu malýmu se líbí „Twinkle twinkle little star“, zpívám pořád dokola a do 5ti minut usne. Zabírá i v autě, když řve.

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 19.01.17 21:13

Blaznova ukolebavka, ta frcela uplne nejvic :),u stánků, černé oči, vecernicek, cestu od kryštof a :lol:

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1275 příspěvků 19.01.17 21:17

Mravenčí ukolébavku od Svěráka a Uhlíře pak ukolébavku od Nohavici.

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 19.01.17 21:17
@zrcadlo píše:
Já zpívám „Jako zázrakem spíš“ a „Na Dříň“ od Radůzy, pak „Spinkej“ od Spirituál Kvintetu (předělávka melodie Leaving on a Jet Plane), potom „Princi můj maličký spi“ (Mozart), Hajej můj andílku, „Ukolébavka pro Kubu a Lenku“ od Nohavici (jména předělávám na naše rodinná),

Paráda, neznám ani jednu. A na Nohavicu jsem uplne zapomněla! :) Dekujiii! @Elianto74 @Michelle_M Takové klasiky a ja si na ne nevzpomněla.

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 19.01.17 21:19

Jo a jeste bych uplne zapomela na holubi dum, spoustu pisnicek od Schelingera :)

petipacka
Závislačka 4321 příspěvků 19.01.17 21:26
@zrcadlo píše:

Přidávám se „Jako zázrakem spíš“ to miluju!
Já mám ještě v repertoáru „Lišaje“ od Navarové, na nich jsem uspávala všechny děti.

Cocka nasladko
Kecalka 395 příspěvků 19.01.17 21:34

U nas jednu dobu zabiralo Vinecko bile :D

mrazik6
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 21:34

Ho ho watanay je nejkrásnější - u nás TOPka. Pak všeobecně táborákové písničky jsou pohodové a uspávací - stánky, nad stádem koní, bláznova ukolébavka…

Svistice
Neúnavná pisatelka 17401 příspěvků 20 inzerátů 19.01.17 21:36

Já zpívám co mě napadne (lidovky): Černé oči, Ach synku synku, Vyletěla holubička…
Kluk si žádá Běží liška k Táboru a Andulku šafářovou :nevim:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 19.01.17 21:37

@NapoleonovaDe­sire zpívávala jsem Černé oči, bláznovu ukolébavku, ho ho watanai a chtíc aby spal(koleda já vím)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >