Reklama

Matrace pro roční dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ppawlusha
Kecalka 109 příspěvků 04.01.17 09:03
matrace pro roční dítě

Maminky, máte někdo prosím zkušenost s podobnou matrací https://www.bambulin.cz/…-baby-140x70?…

Pořídili jsme větší postýlku z bazaru větší postýlku, ale ještě potřebujeme matraci a všude jich je tolik.

Moc děkuju za rady

Reklama

Reakce:

Maddi-Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 09:33

Měli jsme kokos-molitan-kokos, ale bohužel nám zplesnivěla, takže jsme chtěli jiný typ, dítě má 20 měsíců, spí teda ještě v malé postýlce a koupili jsme se studenou pěnou, nejde mi vložit odkaz, jsem s ní spokojená, není měkká a přitom pohodlná…ale nevím, jak je to s většími rozměry, za pár měsíců se bude stěhovat do větší postele, protože malou bude muset uvolnit miminku, ale budeme kupovat matraci na obdobný styl…já osobně bych třeba už kokosovou pro větší dítě nekupovala…

Drnkalka
Povídálka 44 příspěvků 04.01.17 09:41

Já mám dobou zkušenost s matrací s kokosem. Ale sát se může cokoli, chápu že už ji znovu nechceš. Já jsem pořídila matraci molitan-kokos a k tomu topper-chránič. Ideální kombinace myslím.

Ppawlusha
Kecalka 109 příspěvků 04.01.17 19:25

Děkuju holky za rady ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama