Matrace pro roční dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ppawlusha
Kecalka 150 příspěvků 04.01.17 09:03
matrace pro roční dítě

Maminky, máte někdo prosím zkušenost s podobnou matrací https://www.bambulin.cz/…-baby-140x70?…

Pořídili jsme větší postýlku z bazaru větší postýlku, ale ještě potřebujeme matraci a všude jich je tolik.

Moc děkuju za rady

Reakce:

Maddi-Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 09:33

Měli jsme kokos-molitan-kokos, ale bohužel nám zplesnivěla, takže jsme chtěli jiný typ, dítě má 20 měsíců, spí teda ještě v malé postýlce a koupili jsme se studenou pěnou, nejde mi vložit odkaz, jsem s ní spokojená, není měkká a přitom pohodlná…ale nevím, jak je to s většími rozměry, za pár měsíců se bude stěhovat do větší postele, protože malou bude muset uvolnit miminku, ale budeme kupovat matraci na obdobný styl…já osobně bych třeba už kokosovou pro větší dítě nekupovala…

Drnkalka
Povídálka 44 příspěvků 04.01.17 09:41

Já mám dobou zkušenost s matrací s kokosem. Ale sát se může cokoli, chápu že už ji znovu nechceš. Já jsem pořídila matraci molitan-kokos a k tomu topper-chránič. Ideální kombinace myslím.

Ppawlusha
Kecalka 150 příspěvků 04.01.17 19:25

Děkuju holky za rady ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >