Jakého zaměstnavatele nahlásit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.19 11:47
jakého zaměstnavatele nahlásit ?

Ahoj chtěla bych se zeptat ohledně nástupu na mateřskou na kterou mám nárok… jen nevím kterého zaměstnavatele nahlásit do formuláře od gynekologa pro peněžitou pomoc v mateřství? pracovala jsem rok a půl u jednoho ale dala jsem výpověd a nastoupila okamžitě do nového zaměstání kde jsem ale pouze jen podepsala smlouva ale nenastoupila jsem a hned po třech dnech podala výpověd ve zkušební době jelikož jsem jako těhotná tuto práci vykonávat nemohla. tak prosím o info jakého zaměstnavatele nahlásit? díky předem. Sebik

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33678 příspěvků 04.03.19 11:49

posledního, jsi si jistá, že máš nárok na PPM?

Elishka1
Závislačka 3198 příspěvků 04.03.19 11:51

jestli jsi nezačala ani vykonávat praci, tak te ani neměl zamestnavatel prihlásit k pojištění, takže to děj tomu předchozímu, popř. si zavolej ještě na ossz

sebík1
Nováček 6 příspěvků 04.03.19 11:57

ano nárok mám pracovala jsem v kuse dva a půl roku a do ochranné lhůty 180 dní se vejdu …

sebík1
Nováček 6 příspěvků 04.03.19 11:58
@matkabagristy píše:
posledního, jsi si jistá, že máš nárok na PPM?

ano nárok mám pracovala jsem v kuse dva a půl roku a do ochranné lhůty 180 dní se vejdu …

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33678 příspěvků 04.03.19 14:39

@sebík1 a víš, že ochranná lhůta trvá jen tak dlouho jako poslední .aměstnání?

P4ja
Echt Kelišová 8666 příspěvků 04.03.19 14:44
@matkabagristy píše:

NE to není pravda. Ochranná lhůta trvá 180 dní, a pokud v jednom zaměstnání skončíš jako zaměstnavatelka a jdeš do druhého , tak se ti ochranná lhůta prodlouží o dobu, kterou jsi zaměstnaná. Takže kdyby zaměstnavatelka pracovala i jen měsíc, tak pořád jí platí ochranná lhůta z toho zaměstnání před tím.

Elishka1
Závislačka 3198 příspěvků 04.03.19 15:21
@matkabagristy píše:

to poslední zaměstnání v podstatě neexistuje, když do něj nenastoupila

a ochranné lhůty se podle toho, kdy otehotnela, mohou scitat

Váš příspěvek
Reklama