Jakou elektronickou odsávačku?

10410
20.3.09 14:18

Jakou elektronickou odsávačku?

ahoj,
prosím poraďte mi, která z elektronických odsávaček je nejlepší? Mám doma Medelu Mini Electric, ale přijde mi spíš jako cestovní. Výkon odsávání mám pořád na maximum a po odsátí ještě ručně odstříkám MM, sice trošku, ale odstříkám. Uvažuju, že bych si koupila buď Medelu Swing nebo Avent ISIS IQ. Myslíte, že si polepším :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16106
20.3.09 14:28

já jsem to nezkoušela, ale všichni chválí medelu a oni mají víc na výběr, avent jsem měla normální, ale elektrická bude určitě taky moc dobrá. co do odsávání je prý lepší elektrická

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5697
20.3.09 14:36

měla jsem Avent Isis IQ elektrickou a i když jsem byla spokojená,žádný zázrak taky neodsála. Myslím, že Avent i Medela vyjdou co do odsávání nastejno… nezkoušela jsi laktační poradkyni, jestli třeba nedosáváš nějakšpatně? Vím, zní to blbě, já jsem odsála max. 100ml a to ještě ráno po delší době nekojení. Ale malá si to bez problémů ode mě vysála,kolik potřebovala a muselo to být víc…

kromě toho Avent je výrazně dražší (nebo aspoň v r.07 byl). Já bych do toho asi nešla, výsledek bych řekla lepší nebude… dle mého i po elektrickém odsátí vždy trochu ručně odstříkáš… ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
20.3.09 16:30

Ahoj, já mám el. od Farlinu a přesně jak psaly holky, tak nevysaje vše a musela jsem ještě odsát pákovou. Takže ty odsávačky jsou asi všechny stejné. Navíc mě el odsávačka zpusobovala neustále zanety a šetrná k bradavkám zrovna taky moc není. Kdyby ale měl někdo zájem, tak ji prodávám. Použivala jsem ji měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
20.3.09 16:41

zuzano - já myslím, že odsávám dobře, na tom snad není co dělat špatně :D Odsaju taky kolem 100 ml, ale mě prostě přišlo, že ta mini electric je taková „hračka“ :roll: Chtěla jsem něco výkonnějšího, ale koukám, že jsou všechny el. odsávačky asi stejné :?

Kykoušku - a pákovou jsi teda odsála víc? Jenže je to dřina, ne? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
20.3.09 16:51

U pákový jsem odsála vše, ale po chvili jsem měla v rukách křeč :lol: , tak do třetice používám pístovou. S tou si rozumím nejvíc. Sání si reguluji sama a že malého krmim z flaštičky, protože to bylo mučení, než se přisál, tak to mám do 5 minut odstříkané a to z obou prsou většinou 250 ml. Jinak ta od Farlinu je výkonná dost, ale pak jakoby se to mlíko zastavilo a musela jsem prso mačkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
20.3.09 17:15

Kykoušku - o 250 ml se mi ani nezdálo 8O :D Přesně, taky musím prsa po chvíli mačkat, abych tu svojí stovku vůbec odsála :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
20.3.09 17:37

http://www.nasemimi.cz/…25632308.jpg

tuhle ted používám, ale zase se mi zdá, že ničí prsa… no tak to si člověk nevybere. Jojo, já mám mlíka jak dojnice, ale ten Domik nenechá nic na zbytí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
20.3.09 17:39

No a ráno mám přes 500 ml, ale to už je vodopád 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
20.3.09 17:59

cože, tolik? 8O no bledá závist :oops: :lol:
Jo, tak tuhle pístovou jsem měla půjčenou u první dcery a děsně to s ní bolelo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
20.3.09 18:17

No spíš než závist bych to nazvala pěkná otrava :roll: :oops: . Jedinou výhodu to má, že si ho dávám do mražáku a čas od času si dám večer vino :lol: . A jak jsi se vlastně rozhodla s tou novou elektrickou? Koupíš si jinou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
20.3.09 18:55

já si teda nakonec asi nechám tu co mám, službu taky udělá a za jinou bych asi jen vyhodila peníze :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4366
24.3.09 21:43

Ahojky,
já jsem vyměnila Medelu Mini Electrik za Medelu Swing a rozdíl je opracdu vidět. U mini electrik se mi mlíko moc nespouštělo a seswing je o naprostá pohoda :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
25.3.09 10:25

Ahojky já jsem měla Medelu Swing a byla jsem velmi spokojená. Neměnila bych ty peníze zato stáli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
26.3.09 18:30

Ahoj,
mám doma úplně tu samou odsávačku a ze začátku jsem si myslela, že to bude paráda. Malá něco vypila a zbytek jsem odsávala. Ale odsála jsem jen trochu a zbytek jsem musela ručně. Když jsem odsála 5Oml, tak jsem byla dost šťastná. Přeji více úspěchu a pevné nervy! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama