Jakou koupit postýlku 140x70?

12.1.20 15:42

Jakou koupit postýlku 140x70?

Ahoj,

přijde mi, že se tyhle větší postýlky asi skoro neprodávají, protože nabídka je (oproti těm klasickým) bídná. Proto jsem se chtěla zeptat - pokud jste tu někdo postýlku 140×70 měl/máte, můžete mi prosím napsat, jakou jste měli vy a jestli byla/je dobrá? A do kdy (tj. do jaké výšky dítěte) jste jí používali?

Dceru máme v postýlce 120×60, ale už měří cca 95cm, tak mi přijde, že už by asi pomalu měla mít větší. Našla jsem, že s těma žbrdlinama dělají asi už jen velikost 140×70cm, což bohužel není moc, ale postýlku bez žbrdlin zatím nechci, protože by určitě zdrhala a ložnice bohužel nejde „zabezpečit“ tak, aby tam mohla být sama a nic se jí nemohlo stát.

Co jsem tak koukala, docela se mi líbila Scarlett Kacper, ale nezdá moc stabilní - můžete mi prosím někdo s vlastní zkušeností říct, jaká je? Jak je dcera vysoká, bojím se, aby se postýlka nepřevrátila, když se o ní opře. Je to tahle
https://www.scarlett.cz/…ce-prirodni/

Bytelnější jsem pak našla třeba tuhle https://www.miminkaabatolata.cz/…-140-x-70-cm ale zase mi to přijdou hrozný peníze za tak malou postýlku - kdyby měla aspoň 160cm :-/ Sice píšou, že je do 6let (ta 140cm), ale s naší růstovou křivkou nepředpokládám, že by nám vydržela tak dlouho…nejradši bych koupila těch 160, ale nenašla jsem, že by takovou dělali i s těma žbrdlinama…

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1718
12.1.20 15:59

Jak je dítě stare? Pokud vic než 1,5 roku, tak bych žbrdliny moc neřešila, protože ti postylku může každým dnem přelézt, a stejně budeš muset vymýšlet jiné řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
12.1.20 16:07

Tak my máme celou sestavu z xxxlutz v pokojíčku. Postýlka 140 na 70. Klukovi byli v prosinci 3, má přesně 100 cm a pořád v ní spí asi v roce a půl jsme mu vyndali uprostřed 3 tyčky aby mohl sám vlézt a vylézt, co je blbý, že byl malý výběr matrací a ještě horší jsou prostěradla, ty prostě nenatahnes i když obal tvrdí že je to na100/120×60/70. V létě chci předělávat pokojíček, má tam pořád přebalovací pult a tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1182
12.1.20 17:42

Můžu se jenom zeptat, proč nekoupíte normální jednolůžko? Protože občas se na Facebooku objeví taková menší postel v inzerci a nikdo ji nechce. Tak mi to přišlo jako zbytečnost, kterou potom člověk těžko prodá. Dítě teda spí se mnou a pak jsem počítala, že koupím normální rozměr. To má nějaký zádrhel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 21:22
@Gortyna píše:
Tak my máme celou sestavu z xxxlutz v pokojíčku. Postýlka 140 na 70. Klukovi byli v prosinci 3, má přesně 100 cm a pořád v ní spí asi v roce a půl jsme mu vyndali uprostřed 3 tyčky aby mohl sám vlézt a vylézt, co je blbý, že byl malý výběr matrací a ještě horší jsou prostěradla, ty prostě nenatahnes i když obal tvrdí že je to na100/120×60/70. V létě chci předělávat pokojíček, má tam pořád přebalovací pult a tak…

díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama