Jak vyřešit spaní na silvestra u batolete

Anonymní
25.12.19 20:28

Jak vyřešit spaní na silvestra u batolete

Ahoj, bydlíme na velkém sídlišti a máme 14mesicni dítě, které se při hluku snadno probudí. Chci se zeptat, jak vyřešit silvestrovskou noc a rachejtle. My zadne neopustíme, ale jak bydlíme na velkém sídlišti, tak to tady bouchá každý rok minimálně 1,5hodiny po půlnoci a počítám, že to dítko asi vzbudí. Máte nějaké typy na to, jak odhlučnit okna, aby rachejtle nebyly moc slyšet?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3056
25.12.19 20:30

Ahoj, naše deti se nekdy vzbudili nekdy ne…jak kdy… ale zase usnuly. bych to neřešila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60054
25.12.19 20:31

Nasi taky probudilo vzdy kde co, ale Silvestr vzdy prospala a to bydlime primo v centru. Tak hodne stesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
787
25.12.19 20:33

S tím asi nic moc neudelas. Vzbudil se, dívali jsme se z okna a pak jsem ho zase ulozila.
Okna nijak neutesnis a spunty do usi si asi nenecha dat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 20:34
@axelina píše:
Ahoj, naše deti se nekdy vzbudili nekdy ne…jak kdy… ale zase usnuly. bych to neřešila

No u nás je teď období, kdy se vzbudi kolem 1 ráno a do 4 řve. Proto se desim silvestra.

• Nahlásit
  • Citovat
7134
25.12.19 20:35

Nám se loni roční vzbudil, koukal s námi na ohňostroj a šli jsme si znovu lehnout. Nedělej si z toho hlavu, zbytečný stres.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 20:35
@Anna85 píše:
S tím asi nic moc neudelas. Vzbudil se, dívali jsme se z okna a pak jsem ho zase ulozila.
Okna nijak neutesnis a spunty do usi si asi nenecha dat :)
:lol: o spuntech jsme si dělali srandu s přítelem. Ale to neklapne. Mě ani nejde o to, že se vzbudí. Ale jak má teď období, že se vzbudí a dvě hodiny nezabere, tak to zase bude noc. :roll: no aspoň se budeme dívat na světýlka, snad.
  • Nahlásit
  • Citovat
5978
25.12.19 20:41

Syn má jedenáct měsíců a bojíme se taky. Nemá rád některé zvuky, i když teď je to lepší. Když se takto něčeho hlasitého lekne tak brečí a brečí. Já už přemýšlela, jestli pro jistotu nekoupit něco na spaní, ale poradila bych se s doktorkou. Jenže já nemám moc ráda, dávat zbytečně léky, takže jsem to nakonec zavrhla. No teď je celkem dost spokojený v nosítku, takže kdyžtak budeme nosit a nosit. Jinak teď spí celkově blbě, takže dobrou noc neočekávám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
25.12.19 20:54

Buď to hold přežít, nebo odjet na dva dny někam na výlet na chatu do lesa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 21:30

Tak takových dětí po republice budou tisíce, nic se dělat nedá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
25.12.19 22:07

Pustit večer v místnosti kde spí potichu rádio, ať se ty rány trochu promichají s ruchem v pokoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama