Spaní u kamarádek

13.12.19 11:43

Spaní u kamarádek

Dobrý den, je mi trochu trapné sem psát ale nevím co mám dělat… Je mi 16 a moje matka mi zakazuje spát u holek a ani ony u nás… A aj když to jsou jenom dobrý kamarádky a v životě bych s nima nic nechtěl mít a máma je zná ale stejně mi to nedovolí… A furt se kvůli tomu s ní hádám… Ostatní rodiče kamarádům dovoluji cokoliv… A podle mě i mých kamarádů (14-22) to strašně přehání… Furt mi říká že mi je pouhopouze 16 a prostě si myslí že bych chtěl mít se vším co vrhá stíná a pokaždý co můžu tak pít alkohol… I když s tímhle jsem začal ve 14 a už dávno jsem si uvědomil že tak se chovat nemůžu tak už to nedělám… Prosím poraďte co mám aspoň dělat… Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

277
13.12.19 11:53

@Marek16 A co bys chtel delat? :D Kdyz rekla ne, tak proste ne. Je to jeji barak, ty jsi nezletilej takze porad je to mama, ktera rozhoduje. Takze ti nezbyde nic jinyho, nez to respektovat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
13.12.19 12:00

@Marek16 já si nejsem úplně jistá, že jednou dovolím mým dcerám, aby u nich „jenom přespal“ 16ti letý kamarád. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
712
13.12.19 12:18

A jaký je rozdíl, jestli tam budeš do večera a pak budeš spát doma, nebo budeš spát tam? Pokud budete spát, povídat si stejně nebudete ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
611
13.12.19 12:25

Tvoje mamka je slabý odvar té moji. Ta mi zakazovala, aby u nás spal přítel až dokud nebudeme svoji. No je mi 35 a jsem stále svobodná. Mamku už to ale teda pustilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
13.12.19 12:29

@Marek16 Mě je 17, a moje přítelkyně u nás občas přespí, jsme spolu už ale dva roky. Jako kdybych po mamce chtěl, aby u nás spala nějaká kamarádka a po každé jiná, tak to by mě určitě hnala. K nám může jenom moje holka, ne kdejaká kamarádka, to je v tvém věku trochu divný ne? To by bylo normální tak v sedmi. Jako moc si nedovedu představit spát v místnosti sám s kamarádkou. Něco jiného je treba na nějaké akci, kde je hodně lidí a přespí tam kluci holky, tak ok. Ale jako vzít si do pokoje na noc kamarádku a ráno se třeba zbudit s kámošem v pozoru :lol: no to bych asi nedal. Radím ti najít si jednu holku, s tou se stýkat a pak jí mámě představit. Kamarádky mít můžeš dál, ale chtělo by to trochu oddělit a ty si domů na přespání nebrat. Já mám taky kamarádky, jedna k nám chodí, já jí učím matiku a ona za mě zase napíše referát, ale buď je u toho moje holka nebo si jí pozvu domů, když jsou doma naši. Bylo by mi blbý si jí i přes den tahat domů, kdyby tam nikdo nebyl. Mě by se to také nelíbilo, víš jak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7929
13.12.19 12:34

No tak já nebudu dovolat v šestnácti svým dětem, aby přespávaly u kamarádů opačného pohlaví. Takže dle mého se tvoje máma chová naprosto normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7929
13.12.19 12:35

A už ve 14 jsi chastal alkohol, no nedivím se jí, že se snaží držet tě na udičce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1391
13.12.19 12:37

No moc se mamce nedivím, taky by se mi to asi nelíbilo. Naši mě taky nedovolovali úplně kde co a jsem za to i ráda. A argumenty, že Pepovi to rodiče dovolili bych moc nezkousela, to je asi ten nejhorší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11235
13.12.19 13:02

Když ostatní rodiče dovolí svým rodičům cokoliv, tak se přestěhuj k nim…to byla má odpověď na to, že všichni můžou, jen oni ne. Spaní v 16 letech u opačného pohlaví nepřichází u nás doma v úvahu…ani teda později…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10375
13.12.19 15:05
@Šáruší píše:
No tak já nebudu dovolat v šestnácti svým dětem, aby přespávaly u kamarádů opačného pohlaví. Takže dle mého se tvoje máma chová naprosto normálně.

Přesně tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10375
13.12.19 15:07

A z jakého důvodu chceš spát u „kámošky“? Aby tě kluci nepomluvili (protože to všichni dělají), proto, že nemáš kamarády (kluky) nebo proto, že s ní chceš něco mít? :think: Ani jeden důvod mi nepřijde adekvátní a upřímně - já měla v 16ti skoro roční vztah a nikdy mi rodiče nedovolili u něj přespat. Spali jsme spolu přes den :mrgreen: Takže asi tak :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.19 17:56

Az budes mit dite, budes se na to divat hodne jinak nez ted. Taky jsem driv mamu nechapala, byla pro me trapna jako mama pro kazdyho pubertaka. Ted mam syna a at si zkusi v 16 prijit, ze jde spat k nejaky holce :mrgreen: neexistuje ;)

• Nahlásit
  • Citovat
3196
15.12.19 10:15

A spala by u tebe jen ta kamaradka?
Nebo by to bylo po nejake hausce, kde by byly i kamaradi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama