Společné spaní sourozenců

26
2.12.19 18:30

Společné spaní sourozenců

Ahoj, chtela bych rocniho syna presunout do pokojicku ke starsimu 3 letymu. Respektive.. Ja uz sem to udelala pred 2 dny a je to katastrofa… Budi se oba dva, nezavisle na sobe. Starsi me furt vola, mladsiho jeste jednou nad ranem kojim, obcas se vzbudi i jednou na caj. Obcas si trosku ze spani zaknoura. Myslite, ze mam vydržet, že si na sebe ještě zvykaji? Usinaji ve stejnou dobu, sami. V tom problem neni. Jiný pokoj na víc nemáme.. Bydlime 2+1. Vase zkusenosti? :roll:
Dekuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19254
2.12.19 18:32

No mladsimu jsou 2 roky a jeste se mi nepovedlo dat je dohromady… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
2.12.19 18:38
@LindaPraha píše:
No mladsimu jsou 2 roky a jeste se mi nepovedlo dat je dohromady… :)

A zkousela ste to? Nebo jste se neodhodlala :-) Ja bych byla tak rada, kdyby byli uz spolu.. Navic az pojedeme na dovolenou nebo na navstevu, tak budeme taky vsichni pohromade :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2006
2.12.19 18:43

@Prfprfprf u neteří to trvalo 2 týdny a pak pohoda :palec: a spíš se budila ta starší, nebyla zvyklá že jí tam dýchá ještě někdo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2977
2.12.19 18:44

Řekla bych že záleží na dětech moje nejstarší se nevzbudi i kdyby jí řvala u ucha siréna, takže tam to bylo ok ;)

Asi bych chvíli počkala jestli si starší zvykne, my máme u nás v pokoji ještě nejmladší rok a půl 😁 do pokoje dětí jim jí dát nechci, aby jim tam něco nespolkla, peníze nebo mini hračky :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
2.12.19 18:53
@kavenka píše:
@Prfprfprf u neteří to trvalo 2 týdny a pak pohoda :palec: a spíš se budila ta starší, nebyla zvyklá že jí tam dýchá ještě někdo :lol:

Presne. Bala sem se, ze se bude budit mladsi, protoze mel vzdy slabsi spanek, ale nakonec se budi starsi s tim, ze tam nekdo susti perinou :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19195
2.12.19 19:06

U nás spí holky spolu od tři měsíců mladší. Jsou od sebe 22 měsíců a od začátku úplně bez problémů :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2006
2.12.19 19:08

@Prfprfprf já ty děti chápu i mně chvilku trvalo, než jsem si zvykla, že vedle mě šustí peřinou manžel :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
2.12.19 19:45

To je o zvyku, bych řekla. Pár nocí bude katastrofa, a pak si zvyknou. Taky jsem se ségrou strávila celé dětství v jednom pokojíčku a nějak se začít muselo :andel:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3417
2.12.19 19:49

Rocni dite, ktere notabene jeste v noci kojim, by me ani ve snu nenapadlo strkat k sourozenci do pokojicku. Jeste dlouho bych si ho nechala v loznici..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
2.12.19 20:04
@Pajka89 píše:
Rocni dite, ktere notabene jeste v noci kojim, by me ani ve snu nenapadlo strkat k sourozenci do pokojicku. Jeste dlouho bych si ho nechala v loznici..

Nemyslim si, ze je to zas takova rarita. Ale dekuji za nazor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20993
2.12.19 20:06

Kojené dítě bylo se mnou v ložnici, do společného pokoje se stěhovalo až když bylo odstavené. A pak už problém se spaním nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
2.12.19 20:32
@neumisa píše:
Kojené dítě bylo se mnou v ložnici, do společného pokoje se stěhovalo až když bylo odstavené. A pak už problém se spaním nebyl.

A jak dlouho jste kojila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20993
2.12.19 20:35
@Prfprfprf píše:
A jak dlouho jste kojila?

něco málo přes rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
2.12.19 20:36
@neumisa píše:
něco málo přes rok.

Ja uz prave kojim jen pred spanim a jednou v noci, jinak maly nechce, tak sem si rikala ze to zkusim… No bud to pujde, nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama