Spaní 11 měsíčního syna v noci

26.11.19 11:22

Spaní 11 měsíčního syna v noci

Ahoj všem maminam, máme problém v noci se spaním u mého 11 měsíčního kloucka. Dá se říct zr v noci spí, ale neustále se mrni, bruci, točí se že strany na stranu.. Ja k němu vstávám (bohužel nepřehánim) i 20× za noc a už jsem na konci sil i nápadů. Někde tady v diskusích jsem se dozvěděla o sirup sedalia, ale sirup je od 1roka a bez konzultace s doktorkou nedoporučuji dávat dítěti mladší 30mes… máte někdo zkušenost? Moc děkuji za všechny rady :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17923
26.11.19 11:26

Mě jenom uklidňuje, že s každou takovou další diskuzi se mi jen potvrdí, že je to normální. Synovi žádná hypnotika podávat neplánuju teda. Čekám, až se to zlomí, ostatně jako tomu bylo asi pětkrát za ten první rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
26.11.19 11:33
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.19 11:43

Taky jsem si říkala jenže po 4 měsících spinkal v pohodě asi 2 noci a já už jsem tak nějak vyřízena na všech frontách :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6047
26.11.19 11:43

Sedalii jsem synovi podávala, bez doporučení lékaře a úspěch asi roven nule :mrgreen: nerostou mu zoubky? Můžeš zkusit čípky Viburcol, jsou to také homeo a jsou i pro lepší spánek a stojí míň jak sirup, myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 11:47

Ahoj, mam 16mes dcerku to je bezne myslim, moje dcera dela od narozeni to same, ale vetsinou se jen prevraci a kope ze spani ale kdyz uz mumla apod tak se pak uplne probere a chce na prso tam ji uspim, presunu do postylky atd. vstavala jsem k ni casteji kdyz byla mladsi, taky i 20× denne, je to vysilujici i ted. :) kdyz si du lehnout tak ji z postylky vyndam a vezmu si ji k sobe, az si vypestovala navyk a spi celou noc s prsem v puse. Zkus homeopatika, je jich hodne, pro neklidny spanek. Male pokazde na teplotu od zoubku homeopatika /ikdyz sem zkousela jen to jedno cammomile/ zabralo!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 11:50

Homeopatika jsou v lekarne, poradi ti davkovani, stoji par korun a je to prirodni. zadny kapky na spani bych nedavala. Muzou to byt sny ci zoubky co ho trapi.

• Citovat
  • Nahlásit
26.11.19 11:54

Zoubky byl právě první čo mě napadlo ale když už mu 4 vyrazili a dásně měl v klidu tak přesto ten spánek stojí za prd :nevim:, právě jsem chtěla jako homeopatie zkusit tu sedalia čo to právě udělá je právě hodně náročný nevím kde pak bere on tu energii :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.19 12:22
Zoubky byl právě první
@Anonymní píše:
Homeopatika jsou v lekarne, poradi ti davkovani, stoji par korun a je to prirodni. zadny kapky na spani bych nedavala. Muzou to byt sny ci zoubky co ho trapi.

Dneska mě tam práve odbyli říkal název sedalia přišel pan který tam normálně nepracuje a prvně řekl že ho nemají pak mu další pracovnice pripomela kde je a můj prvni dotaz byl a muzu to dát 11 měs. synovi? Na to mi odpověděl jen že to nedoporučuji pod 30mes a už markoval :pocitac:
Každopádně mam dneska ještě volat doktorce tak se s ní poradím jestli jo nebo ne ale obávám se že mě pošle do háje protože na problém z prdiky mi řekla ať naučil takhle malýho spát s hrejivym polštářem..To bych mu ho musela asi přivázat 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.19 12:26

dodatek právě že si myslím že to nemůže být nic špatného /sedalia/ přírodní a když mu nedám takový dávky jako pro 3lety dítě ani škodit by to nemělo.. spis naopak aby mel klidny spanek..uvidíme..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.19 12:53
@KatkaLukýno píše:
Ahoj všem maminam, máme problém v noci se spaním u mého 11 měsíčního kloucka. Dá se říct zr v noci spí, ale neustále se mrni, bruci, točí se že strany na stranu.. Ja k němu vstávám (bohužel nepřehánim) i 20× za noc a už jsem na konci sil i nápadů. Někde tady v diskusích jsem se dozvěděla o sirup sedalia, ale sirup je od 1roka a bez konzultace s doktorkou nedoporučuji dávat dítěti mladší 30mes… máte někdo zkušenost? Moc děkuji za všechny rady :andel:
reakce paní doktorky
Sedalia je absolutně v pořádku, je bylinná a nemůže mu nijak ublížit -máme vyzkouset- každopádně hodinu před spaním už žádný hraní už jen klidovy režim a následně v noci být tvrdá nepovolí vstát..cituji: hájí, haji, všichni spinkame a hotovo..
My nejspíš podle toho co mi řekla máme ještě navykovy pití (vypije 3× 280ml čaje za noc) a to k klidným spánku moc nepřispívá
Každopádně jsem chtěla i pro další maminky s podobným dablikem napsat co rádi naše doktorka :palec: :andel:
DRŽTE SE VSECHNY :srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat