Jakou pánev pro plotýnkový vařič

Anonymní
11.5.20 08:35

Jakou pánev pro plotýnkový vařič

Holky poradíte mi, jakou koupit pánev, která se nepoškodí používáním na plotýnkovém vařiči?
Ráda bych investovala klidně do něčeho kvalitního, hlavně aby se po čase nevypouklo dno, neloupala se a něco vydržela.
Kupovala jsem vždy v Ikea.

Na běžné vaření a smažení - řízky, bramboráky, lívance, palačinky, omelety.

Na co se zaměřit při výběru?

Je mi jasné, že pokud bych šla do nějakého elektro obchodu se mi budou snažit vždy něco vycpat, hlavně abych tam nechala peníze a dala utržit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2859
11.5.20 13:31
@Anonymní píše:
Holky poradíte mi, jakou koupit pánev, která se nepoškodí používáním na plotýnkovém vařiči?
Ráda bych investovala klidně do něčeho kvalitního, hlavně aby se po čase nevypouklo dno, neloupala se a něco vydržela.
Kupovala jsem vždy v Ikea.

Na běžné vaření a smažení - řízky, bramboráky, lívance, palačinky, omelety.

Na co se zaměřit při výběru?

Je mi jasné, že pokud bych šla do nějakého elektro obchodu se mi budou snažit vždy něco vycpat, hlavně abych tam nechala peníze a dala utržit.

Já kupovala včera pánev v Orion, jmenuje se COOKCELL. Cena kolem 1 400 Kč, ale můžeš ji dát i do trouby, neposkrabe se když na ní jdeš koncovými věcmi. Za mě zatím spokojenost. Už jsem jednu takovou měla a zabavila mi
ji ségra, tak jsem musela koupit novou tu samou. V IKEA bych si tohle nádobí nikdy nekoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat