Přešlehaná Pařížská šlehačka

359
8.5.20 22:14

Pařížská šlehačka- přešlehaná

Ahoj holky :)
potřebuji poradit. Zítra máme oslavu malé. Narozeniny měla už před měsícem, ale z důvodu aktuální situace jsme čekali na vhodnější dobu, kdy uspořádat oslavu tak, abychom se sešli :)
Bylo to rychle rozhodnuti takže jsem se rozhodla, že si udělám dort sama, jelikož bych nestihla objednat a kupovat nějaký udělaný se mi nechtělo a dotoho dnes svátek.
Udělala sem pařížskou šlehačku, bohužel, sem nevydržela čekat dlouho (chlazení v lednici jen 3,5h :oops:) a nešla moc zlehka ušlehat, trvalo to, takže sem ji ve finale přešlehala. Je lehce zdrcnuta, chuť stejná ale je řídká. Zachráním ji ještě? :oops: :nevim: :,( dát jí zpět do lednice a vyšlehat později, nebo ráno nebo znova převařit, či zkusit mrazák na chvíli?. Rano to už opravdu nestihnu. Děkuji za radu :kytka: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

490
8.5.20 22:34

@LuSof já myslím, že už to zachránit nepůjde. Já jsem přešlehala jednou a šlo to do koše, čím víc jsem šlehala- víc se oddělilo máslo a voda. Jestli je to jen trochu zdrcnuté, tak bych to nechala. Ale nejsem cukrářka, třeba se tu někdo objeví s nějakou lepší radou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9719
8.5.20 22:37

Uvařila bych hustý pudink (čokoládový, nebo přidala kakao) a zkusila to s tím spojit a udělat krém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6225
8.5.20 22:37

Prý se má převařit a znovu vyšlehat, ale vyzkoušený to nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
687
8.5.20 22:41

Zkusila bych šlehat nad párou, dokud se to zase nespojí. Když to nepomůže, tak udělat nový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
8.5.20 23:13

Zdrcnutou šlehačku nenapravíš, max s ní uděláš čokoládové máslo nejlepší je uvařit nebo koupit novou, kdyby to byl máslový krém tak stačí nahřát a znovu vyšlehat u šlehačky to bohužel nefunguje a páru ani nezkoušej nebude fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama