Jakou pijete kávu v těhotenství?

Anonymní
3.5.20 19:26

Jakou pijete kávu

Ahoj holky jakou pijete kávu v těhotenství? Já do 8 měsíce nic a teď ob den rozpustnou ale jen hrnek denně. Ale dneska jsem si koupila velké latte ze zrnkove kávy a tak mě napadá jetsli toho kofeinu v jednom kelímku není moc? Jak to máte s kávou?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5829
3.5.20 19:27

Pila jsem normálně jednu kávu denně, i při kojení potom. Ráno bez kávy bych nedala. Pila jsem rozpustnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1337
3.5.20 19:33

V těhotenství jsem pila 1 kafe denně (řešila jsem to i s doktorkou a řekla mi, že pokud se cítím dobře a mám na kavu chuť, nevidí v tom problém) - větší lungo z kávovaru abych si ho déle užila 😂, když jsem kojila, musela jsem přestat s kafem úplně, protože jsem vypozorovala, že byla malá protivná a nemohla spát (zkoušela jsem i snizit mnozstvi namlete kavy, rozpustny kafe, ale vsechno na houby). Teď už nekojím a jsem na svých 3 šálcích denně :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
3.5.20 19:33

Já piju z kávovaru čerstvě namletou zrnkovou 1 až 2× denně, ale dělám si slabou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
3.5.20 19:34

1 filtr nebo dvě espressa/capuccina. Podle doktora objem kofeinu ve dvou nàpojích typu espressa je v těhotenství zcela ok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24694
3.5.20 19:35

Někde sem četla, že pokud nemáš třeba problémy s tlakem, tak klidně můžeš dva tři šálky denně :nevim: takže dle chuti, ale víceméně každý den jsem nějakej ten kofein do sebe dostala. Takže bych se tím netrapila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24694
3.5.20 19:40

Dávala sem si od rozpustný přes presso(případně jeho mlíkový varianty) až po klasický ho turka, dle chuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1586
3.5.20 19:44

Slabou překapávanou s mlékem (a s cukrem :oops:). Jednu denně. Ale když si dáš občas toho kofeinu víc, určitě se nic nestane. Taky si výjimečně dám někde kofolu nebo colu nebo černý čaj. Jinak jím dost zdravě, takže věřím, že to neublíží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
3.5.20 19:47

Mne treba kafe nechutna (hlavne ta pachut pak v puse), ale ujizdela jsem na Caru. Nezkousela jsi? :) Je dobra i pri kojeni…

Jinak co jsem tak slysela, kafe by nejak zasadne vadit nemelo. Nestresuj se tim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4708
3.5.20 19:51

Já pila ráno celkem silné presso, jinak bych se odporoučela do mdlob. Nízký tlak a tachykardie, moji společníci v těhotenství. Co ti dělá dobře, to dělej. Latéčko je mlíková káva. To bych vůbec neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3541

Zdravim @Kukacka123 :srdce:
Ja piju od stredni skoly nekolik kafi denne i v tehot a pri kojeni - nijak jsem se neomezovala…
na tohle univerzální odpoved asi neni musis sama vedet jak se citis Ty a jak na kofein nasledne reaguje miminko… ale to mnozstvi co popisujes jsem ja překročila denne nekolikrat a vzdy bez problemu… takze zadny stres :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17103

Mela jsem hodne snizeny tlak, takze mi byla doporucena kava, caj, cola, kofola :mrgreen:

@Kukacka123 Caro? Brrrrrrr tomi nechutna :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
3.5.20 19:55
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
3.5.20 19:56
@cecetka píše:
Mela jsem hodne snizeny tlak, takze mi byla doporucena kava, caj, cola, kofola :mrgreen:@Kukacka123 Caro? Brrrrrrr tomi nechutna :?

Vsak ty ho pit nemusis :lol:

Mne chutna a urcite nejsem sama. Hodne mlika a mnam :) nebo meltu…lepsi jak ty rozpustny srajdy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 20:05

Tak caro piju..sem tam si loknu i coly co má přítel..taky každý den čokolády 🙈 no každopádně odpověď znám..malý je po dvou locích kvalitní kávy jak splaseny až mám strach že se otočí hlavičkou nahoru 😂 😂 😂 😂

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat