Jakou školní tašku pro puberťačku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kamila44455
Stálice 68 příspěvků 17.05.19 17:53
Jakou školní tašku pro puberťačku?

Ahoj holky, poradíte mi? Jakou tašku maji vase pubertaci? Dcera si přeje k narozeninam novou tasku (tu tašku bude mit jeste dalsi dva roky), ale sama nevi, jaky by presne chtela.
Tak kdyby jste mi sem prosim napsali, jakou majii tasku vasi pubertaci a treba kdybyste mi na ni poslali odkaz.
Cena tak do 4 tisic, ale cim levnější, tim lip. A nechce zadnou kabelku, ale nejaky hezky batoh( ma i spatne zadá a v kabelové mit ucebnice to by nebylo dobre)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
_.Emilyyy
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 17.05.19 18:05

Moje dcera ma tenhle a Fjallraven Kanken je celkem popularni znacka a maji ruzne barvy…

https://www.google.com/…353048755508?…,

Příspěvek upraven 17.05.19 v 18:14

necy
Stálice 80 příspěvků 17.05.19 18:06

Uplne se me to netyka.Deti mam male. :nevim: Ale na facebooku mi porad behala reklama na TOBGAL skolni batohy.Tak sem ze zvedavosti koukla. A maji docela pekne.

Uživatel je onlinePvln34
Stálice 51 příspěvků 17.05.19 18:12

Ja síce študentka nie som, ale batoh do prace nosím :pankac: konkrétne tento: Batoh G.ride Albert navy/camel. Je tam i oddelená časť na laptop + pevná časť na zada. Za mňa spokojnosť, už ho mám vyše 2 rokov.

Havlova
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 17.05.19 18:40
@kamila44455 píše:
Ahoj holky, poradíte mi? Jakou tašku maji vase pubertaci? Dcera si přeje k narozeninam novou tasku (tu tašku bude mit jeste dalsi dva roky), ale sama nevi, jaky by presne chtela.
Tak kdyby jste mi sem prosim napsali, jakou majii tasku vasi pubertaci a treba kdybyste mi na ni poslali odkaz.
Cena tak do 4 tisic, ale cim levnější, tim lip. A nechce zadnou kabelku, ale nejaky hezky batoh( ma i spatne zadá a v kabelové mit ucebnice to by nebylo dobre)

Dcera (13) má batoh Dakine, je s ním spokojená. Nosí už ho třetí rok a furt je v pohodě. Je prostorný, má kapsu na notebook ( nosí v ní sešity), hrudní popruh. Design si vybrala sama, kupovali jsme přes net. Tuhle značku má i dost spolužáků. Myslím, že ještě nějaký rok vydrží.

tezi
Hvězda diskuse 52501 příspěvků 17.05.19 18:42

Dcera si nedávno vybírala batoh od Topgalu.

Dana112
Kecalka 181 příspěvků 17.05.19 18:54
@_.Emilyyy píše:
Moje dcera ma tenhle a Fjallraven Kanken je celkem popularni znacka a maji ruzne barvy…

https://www.google.com/…353048755508?…,

Příspěvek upraven 17.05.19 v 18:14

Hele jako nic ve zlým, ale Frajllaven Kanken pofle me maji jen ty Instagram hvezdy :mrgreen: a maji to proto, ze je to ted in.. Kdyz jsem sla po ulici tak, tam byla skupina holek a vsechny měly batoh od tyhle znacky :roll:, je to neci podobnyho jako s iphonem :nevim:

g.sandova
Závislačka 4494 příspěvků 17.05.19 18:57

Bagmaster dělá pěkný studentský batohy

Příspěvek upraven 18.05.19 v 08:09

AnastazieB
Echt Kelišová 8662 příspěvků 17.05.19 19:46

Kanken je pěkný, ale pro někoho, kdo nosí dva sešity a dvě tužky. Při více učebnicích se zdeformuje, prověsí a není to pěkné, navíc má tenké popruhy.

bartsch
Závislačka 4884 příspěvků 17.05.19 21:00

Obě děti (téměř 14 a 10 let) mají teď Meatfly - studentský batoh. Ergonomické, lehké, dobře vyvážené. Netáhnou dozadu. Před tím měli Topgal, ale tyhle vedou :pankac:

Gituš
Závislačka 2670 příspěvků 17.05.19 21:37

Poslední dobou mají hezké motivy TOPGAL batohy, dcera má tento https://www.topgal.cz/…/i---violet/. Ale mají spoustu jiných, fakt hezkých, i já bych si mezi nimi vybrala.

Další kvalitní batohy má Bagmaster. Ale ti nemají (na můj vkus) tak hezké vzory.

Kelsey
Hvězda diskuse 45880 příspěvků 18.05.19 05:16
@Dana112 píše:
Hele jako nic ve zlým, ale Frajllaven Kanken pofle me maji jen ty Instagram hvezdy :mrgreen: a maji to proto, ze je to ted in.. Kdyz jsem sla po ulici tak, tam byla skupina holek a vsechny měly batoh od tyhle znacky :roll:, je to neci podobnyho jako s iphonem :nevim:

To jeji rozmazlena dceruska chce a je. Ta by obycejny batoh nebrala :lol:.
Tady uz to vsichni vime.

Dana112
Kecalka 181 příspěvků 18.05.19 09:48
@Kelsey píše:
To jeji rozmazlena dceruska chce a je. Ta by obycejny batoh nebrala :lol:.
Tady uz to vsichni vime.

Ja vim :lol:, nekdo se holt umi narodit :nevim:.
A tak proc si nejde dcerunka na brigády, kdyz by nebrala? :lol: Tohle je opravdu nejlepsi vychova :mrgreen: viz iphone za 40 tisic

LKL
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 18.05.19 10:41

@Dana112 co to je za kecy? dcera (4) zrovna batuzek tehle znacky shodou okolnosti ma. je mi jedno zda a kde to frci, instagram nemam. proste byl tento batoh k dispozici v barve a velikosti vhodne pro dvoulete dite (dostala ho pred vice jak dvema lety). znamena to, ze jsme cela rodina vypatlani snobi nemajici lepsiho na praci nez sledovani instagramu?

ten batoh je svou velikosti umerny metrovemu diteti, je ergonomicky a na rozdil od spousty radoby detskych batuzku s vsemoznymi motivy ma kapsu na piti nebo treba prsni popruh.

proc by si z jejich rady nemohla vybrat i pubertacka? nektere kometare (zvlast takhle vyhrocene - kvuli batohu!?) je pro mne fakt tezke pochopit..

a propos cemu vadi iphone?

Dana112
Kecalka 181 příspěvků 18.05.19 11:35
@LKL píše:
@Dana112 co to je za kecy? dcera (4) zrovna batuzek tehle znacky shodou okolnosti ma. je mi jedno zda a kde to frci, instagram nemam. proste byl tento batoh k dispozici v barve a velikosti vhodne pro dvoulete dite (dostala ho pred vice jak dvema lety). znamena to, ze jsme cela rodina vypatlani snobi nemajici lepsiho na praci nez sledovani instagramu?

ten batoh je svou velikosti umerny metrovemu diteti, je ergonomicky a na rozdil od spousty radoby detskych batuzku s vsemoznymi motivy ma kapsu na piti nebo treba prsni popruh.

proc by si z jejich rady nemohla vybrat i pubertacka? nektere kometare (zvlast takhle vyhrocene - kvuli batohu!?) je pro mne fakt tezke pochopit..

a propos cemu vadi iphone?

Tak oni jsou id te znacky i dětské batohy a u normalni, sle jedtli ma ten normalni tak si dost ta 4 leta nici zadá a ten batoh ma nekde asi pod zadek ne? :mrgreen:, ten neni stavěn pro male dětcka a ja ho videla jen na pubertacich.
Protoze Emilyyy ma rozmazlenou dcerunku, ktera nechce chodit na brigády a od rodicu ma vse co chce ;), byla drza a kopacka ji koupil iphona za 40 tisic :mrgreen:,
Ty si jetse asi od Emilyyy zadny příspěvky nečetla vid?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama