Jakou softshellovou bundu - poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 27.06.10 11:06
Jakou softshellovou bundu - poradíte?

Ahoj holky, chtěla jsem moc poprosit, potřebovala bych si koupit nějakou bundu, líbí se mi ty softshellové, ale jak hledám na netu, tak značek je takové množství… :nevim: Ráda bych si nechala poradit od Vás, které je máte a nosíte, jak jste s nimi spokojené, příp. pokud to nebude reklama, tak jakou značku byste mi doporučily. Potřebovala bych nějakou, kterou budu moci nosit od jara do podzimu, příp. i vrstvit přes zimní období. Na sport ji zas až tak nepotřebuji, ale mám jen džínovou kraťoučkou bundu a jednu starou flaušovou. Potřebuji ji užít spíš tak, že sice bydlím ve městě, ale na jeho okraji a cesta do centra mi trvá pěšky s kočárkem půl hodiny a kolikrát jsem docela promokla, profoukla, dost se potím. Hodně chodíme pěšky na dlouhé procházky přírodou, výlety. Byla bych moc ráda za Vaše tipy, díky moc.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.10 12:47

Manželovi jsem koupila Hannah a chystám si ji pořídit i pro sebe. On ji nosí i v zimě a v pohodě.

Já mám od nich normální větrovku a nedám na ni dopustit.

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 27.06.10 13:21
Anielkha píše:
Manželovi jsem koupila Hannah a chystám si ji pořídit i pro sebe. On ji nosí i v zimě a v pohodě.Já mám od nich normální větrovku a nedám na ni dopustit.

Na tu značku Hannah jsem taky koukala a mají hezké bundy, tak moc děkuji za tip.

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 27.06.10 13:47

Já mám softshellovou bundu od značky Waitomo-snad to mam dobře napsany,no zkus na www.canis.cz.jsou to internetové stranky pracovního oblečení,ale jsou tam i ty softshellové bundy-mamka mi ji objednala,jelikož jí vozí ta firma zboží na sklad a cena byla taky super = 680,–…a jsme s ní nadmíru spokojená…nosím ji celoročně… :dance:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 27.06.10 14:52

já jsem si letos koupila jednu krásnou i designově, od Alpine Pro, pro mě je důležité aby byla i trochu dlouhá (nesnáším krátké bundy), ale přesto elegantní (sportovně eleg. :)).
má dobré vlastnosti (prodyšnost i nepromokavost) a stála 2000,–. využila jsemjí i jako zimní bundu (vrchní vrtsvu), pod ní jsem použila hodně teplý polartec. dobrá je kapuca jako součást bundy (moje předešla měla kapucu zarolovanou do límce a neposkytovala dostatek ochrany v dešti..).

musím říct, že jsem max. spokojená. manžel má sofshelovou od nich už 6 let, i moje předešlá je od nich (nosím jí, jen je právě krátká a moc na tělo, takže v zimě tak na běžky..).
hannah mám neprodyšnou nepromokavou větrovku a super, jen jsou trochu drazí.. Alpine mi přijde jako super kombinace kvality a ceny..

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.10 19:18
Nataša píše:
já jsem si letos koupila jednu krásnou i designově, od Alpine Pro, pro mě je důležité aby byla i trochu dlouhá (nesnáším krátké bundy), ale přesto elegantní (sportovně eleg. :)).
má dobré vlastnosti (prodyšnost i nepromokavost) a stála 2000,–. využila jsemjí i jako zimní bundu (vrchní vrtsvu), pod ní jsem použila hodně teplý polartec. dobrá je kapuca jako součást bundy (moje předešla měla kapucu zarolovanou do límce a neposkytovala dostatek ochrany v dešti..).musím říct, že jsem max. spokojená. manžel má sofshelovou od nich už 6 let, i moje předešlá je od nich (nosím jí, jen je právě krátká a moc na tělo, takže v zimě tak na běžky..).
hannah mám neprodyšnou nepromokavou větrovku a super, jen jsou trochu drazí.. Alpine mi přijde jako super kombinace kvality a ceny..

Jop, Hannah je drazsi, ja to vsechno vetsinou kupuju v outletu… lonsky model mi nevadi. :) Akorat ne vzdycky sezenu vsechno. :(

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 30.07.10 11:32

Tak holky, nakonec jsem ukecala manžela a koupil mi softshellovou bundu od Alpine pro, měli ji teďka ve slevě ze 2000,–Kč na 1299,–Kč. Je teda bez kapuce, ale mám ještě vestu od Alpine pro nepromokavou s kapucí, tak to hodím přes softshellku, nebo mám různé pokrývky hlavy, které vozím pořád s sebou. Je moc hezká, mám z ní radost jako malý dítě, je taková sportovně elegantní, přesně to, co jsem chtěla. Dá se vzít k teplákům, džínám i k černým kalhotám.

Jen ještě, holky, jak se tyto softshellové bundy perou nebo čistí? Určitě budete vědět a já jsem líná hledat v těch papírech :lol:

Berruška 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.11 14:02

Kamarádka koupila moc pěknou dětskou softshellovou bundu Elka, myslím na www.cestomat.cz, možná je mají i pro dospělé. Zkus to.

j.michellle 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.11 20:44

Anielkha píše:
Manželovi jsem koupila Hannah a chystám si ji pořídit i pro sebe. On ji nosí i v zimě a v pohodě.

Já mám od nich normální větrovku a nedám na ni dopustit.

Můžu jen doporučit. Hannah je dobrej a hlavně cenově dostupný. Dneska jsem si koupila v Canisu jak softshell bundu tak i vestu (Waitomo) a byla jsem mile překvapená, že má vodní sloupec 10 000mm což u Hannahu by stálo docela dost peněz, a ještě jsem měla takové štěstí, že zrovna pršelo takže jsem si to mohla vyzkoušet, jestli fakt propustí či ne. A koukala jsem jak blázen, softshell bunda vůbec nepromokla a hlavně kapičky se vůbec nevpíjely do bundy, ale zůstaly na bundě. Takže jsem fakt spokojená se značkou Waitomo. Ale do Hannahu taky občas zajdu samozřejmě :-)

kaoma 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.11 17:25
re:Jakou softshellovou bundu - poradíte?

Ahoj,
tak jestli můžu poradit, zajdi se mrknout do pracovních potřeb. A to ze tří důvodů .Výběr je poměrně velký, kvalita je stejně dobrá, jako u značkových bund, ale cena o dost příjemnější ;-) A myslím, že když trochem zapátráš, najdeš i nějakou s větráním v podpaží. Chodím v ní ještě i teď a pod ní mám triko a tenčí svetr a je to v pohodě.

Majkl-306 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.12 17:35

Já si koupil Waitomo a spokojenost největší :) je teda spíš na zimu, protože je zateplená. má v rukávech jakoby rukavice, takže pod rukáv vůbec nefouká a ruce jsou napůl schované. Pod paží ventilace a spousta kapes. Když jezdím do práce nakole a venku je 5°C, tak si pod bundu vezmu jen triko s krátkým rukávem a je v ní krásně tepličko. Stála teda 1600kč ale těch peněz nelituji.

Dalunka
Kelišová 6673 příspěvků 06.03.14 00:52

Koupila jsem si softshellovou bundu z Bonprixu (místo 1000 mě přišla ve slevě na cca 620). http://www.bonprix.cz/…unda-919665/?…

Dnes jsem ji zkoušela na procházce s kočárkem. Za poledne, 13 stupňů, sluníčko. Pod ni jsem si vzala jen tričko s krátkým rukávem z viskozy a tenké bavlněné kalhoty. Většinu doby jsem se dost potila. Když jsem se zastavila nebo byla chvíli ve stínu, tak jak jsem byla propocená, tak jsem mrzla. Po 2 hodinové procházce (s tepovkou v průměru 100) jsem se stavila na 10 minut v obchodě a hned si ji musela sundat, jak se mi dělalo z horka špatně. To nedělám ani se zimní bundou!!!

Je to normální? Obvykle nemůžu nosit oblečení z umělých materiálů - bývá mi v nich horko a strašně se potím. Myslela jsem, že když má být prodyšná, tak se v ní tak potit nebudu. :( :( :(

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27290 příspěvků 06.03.14 00:59

@Dalunka no tak není softshell jako softshell… najdi si informace o voděodolnosti a paropropustnosti a podle toho se dá zjistit kvalita… no, ale vzhledem k tomu, že v popisu zboží z odkazu nic takového neuvádí, tak bych o kvalitě moc neuvažovala…

markyj
Závislačka 4043 příspěvků 06.03.14 07:52

@Dalunka ahoj, obávám se, že to bude kvalitou bundy :oops: já jsem si koupila softku od firmy Husky (1900 Kč)a jsem spokojená. Z bonprixu bych se bála objednat i šaty natož účelovou bundu. :D

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 06.03.14 08:09

Softku mám os Nord Blanc a je super. Tyto levné odpovídají ceně. Už kvůli rozdílu vodního a prodysneho sloupce, který je důležitý.

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >