V čem chodíte doma?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 09.06.10 10:12
v čem chodíte doma?

ahoj, vedra udeřila a já jsem zralá padnout za vlast, jsem silný postavy tak se potím hrozně a navíc, nosím pořád dlouhý kalhoty, protože na sebe nemůžu nic kloudnýho sehnat, buď jsem v tom šíleně tlustá a nebo už to jsou pánský :nevim: říkám si, že alespoň doma, by jsem si mohla odlevit a nosit něco lehkýho, v čem chodíte vy? a ještě takovej blbej dotaz, nosíte podprsenku??? Upřímně řečeno jsem pod prsama hrozně upocená :oops: 90 kil je holt moc, na nějakou módu :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 09.06.10 10:19

Co nejakou volnou sukni? Nad kolena…platenou­…kdyz jsem byla tehule, kupovala jsem je v cherokee, maji i velky velikosti…k tomu nejaky tilko a budes sik:-)ja teda doma chodim desne rada v takovych tech kalhotech pyzamovych - mam asi troje, jsou od tchibo a vypadaji uzasne, chlap si myslel, ze jsou to plataky na ven:-) k tomu tilko, tricko…a myslim, ze to vypada celkem dobre:)

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 09.06.10 10:19

No, nemít podrpsenku, tak je hledám u kolen :oops: (jó, daň za kojení :roll: ).
Doma chodím v kraťasách a tílku

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 09.06.10 10:25

Já tu ted sedím v triku a kalhotkách-podprdu mám :mrgreen: Spíš řeším ,co si oblíknu ted na cestu do krámu.Těhotenský oblečení nemám a šaty nenosím :mrgreen: Ale mám tu nějaké volné kratasy a plátáky,tak jdu něco nalovit a razím na nákup :mrgreen: :pankac:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 09.06.10 10:25

Taky teď chodím vkraťáskách a tílku. Moje mamka (taky dost silná) chodila doma v dlouhých tričkách - jen obyč ale bylo v tom asi příjemně líp než v teplákách. :wink:

xxZuzana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.10 10:27

doma většinou 3/4 tepláky a tričko / tílko. Nebo plátěné kalhoty od pyžama od HaM - velikost L je hodně veliká, L nebo XL bude určitě i tobě. Když jsou vedra, navléknu jen dlouhé tričko a kalhotky + tak 3× denně se sprchuju - mokré dlouhé vlsy ochladí skvěle, někdy si je máčím u krku i na ven :-) a ventilátor je doma taky dobrá věc - obzvlášť v kombinaci s těmi mokrými vlasy - to je ti někdy i zima…

jo a doma podprsenku nenosím skoro nikdy, trochu je pak potíž, když někdo nečekaně zazvoní - přece jen to není ono bavit se u dveří s domovníkem :-?

jednou nás přepadli naši + přítelovi rodiče , prý překvápko :think: já se tolik nesmála - na sobě vytahané tílko a legíny, bez podprsenky, vlasy zralé na sprchu, nenamalovaná. Tehdy mě napadlo, že asi budu muset víc dbát na stav bytu i sebe - i když nečekám návštěvu. Ale zatím tak trochu skutek utekl. Taky je mi jasné, že je hezčí pohled na upravenou polovičku i pro toho mého chlapa…

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 09.06.10 10:31

taky mě napadlo, že by doma šlo chodit v maxi triku, horší mezi lidi, problém je v tom, že kraťase na sebe jen tak nekoupím, jsem malý postavy a tak co mě je do šířky mám až ke kotníkům dlouhý :roll: ptám se teď, protože odpoledne razím do města a jsem odhodlaná obejít všechny obchody než na sebe něco seženu, jinak nevím jak by se na to lidi v práci tvářili, kdyby jsem chodila i v létě v riflích, sukně jsem minule vyzkoušela v jednom mega obchodňáku snad všechny, buď jsou na moji figuru krátký a čumí mě tlustý nohy, nebo zase moc dlouhý a jak na starou bábu. chtěla by jsem něco ke kolenům, ale moderní materiál a sřih, asi chci moc, taky mě napdalo si to nechat ušít u švadleny na míru :nevim:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 09.06.10 10:33

podprsenku právě nosím taky i doma a to z toho důvodu, že mě je blbý se producírovat bez ní, když může kdykoli sem vlítnout tchýně, ale manželovi se líbím i bez ní :lol: musím rychle něco vymyslet, nebo přes léto padnu

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 09.06.10 10:37

Na leto jsem si koupila lnene kalhoty, jsou lehounke, hezky vzdusne.
Podprsenku nenosim, ale ona neni moc potreba. Planuju nakup nejakeho bambusoveho tilka, aby saklo pot.

Jinak muzes vyzkouset funkcni obleceni, moiru nebo vlnu, nebo kombinaci vlna hedvabi, popripade ten bambus.

děťátko
Povídálka 13 příspěvků 09.06.10 10:37

Taky se pridávám, tílko a kraťasy. Doma bych podprsenku nenosila, ale to se těžko rádi, záleží v čem se cítíš dobře. :-)

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 09.06.10 10:38

Jo a když už podprdu, tak sportovní, z nějakého saveho materialu. Klasicka podprda je casto dost umela a me se silene hnusi, kdyz se spotim na zadech a zvlhne takova ta umelina pod zapinanim :poblion:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22887 příspěvků 09.06.10 10:41

Doma chodím v těhle vedrech v takových šatičkách, co mám od svých asi 12 let, jsou lehounký, akorát na běžný nošení příliš krátký na můj vkus, nebo v pánským tričku. Samozřejmně mám spodní prádlo i podprsenku, protože mám prsa větší a vadí mi, když se pod nima potím.
Jinak si myslím, že ač si silnější postavy, tak doma choď klidně jen v tričku nějakým větším a kalhotkách, protože co ti kdo může…Důležitý je, aby ses cítila pohodlně.
Nebo co třeba si ušít nějaký hopsafrak na doma? Moje máti si šila šaty, sukně.....

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 09.06.10 10:42

podprdu nosím sportovní, bavlněnou, mám alergii na umělý vlákno, takže pokud se spotím v umělině, udělají se mě po hrudníku takový hnědý fleky, je na to jakási mastička, ale radši umělinu nenosím

LenazeStrakonic
Kelišová 5619 příspěvků 09.06.10 10:44

já teda doma chodím jen v lehkých šatech a podprsenku nosím(kalhotky z pohodlnosti né)-tu podprdu jsme dřív sundávala hned jak jsme došla z práce-ale od porodu ji nosím(spíš ze strachu-nějak se bojím o tvar) :lol: Tomášek(skoro 2 roky) chodí doma nahej a manžel jen v trenkách.
Já teda nejsem nějak silná, ale po těhotenství mi zůstalo 10kilo navíc a nejvíc ve stehnech a když mám sukni, šaty, tak se mi šoupou o sebe, mám to červené, to je pěkně hnusné :evil: ale přece nebudu nosit furt kalhoty 8-o
jinak co se týče věcí do práce…nechala bych si ušít něco na míru, být tebou, jak píšeš: ty větší velikosti jsou jak na starý báby,,tak něco byver šmrncovního a nech si ušít, to bude stát za to.

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 09.06.10 10:44

Tak ja nosim manzelovy trika a vetsinou i jeho kratasy… uprimne je mi uplne fuk jak doma vypadam, bo po me beztak porad slintaji decka :wink:
Pokud ma nekdo dojit na navstevu tak to resim tak, ze si vemu to v cem chodim s deckama na hriste nebo na nakup.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >