Jakou UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mišik
Povídálka 26 příspěvků 24.03.09 20:21
Jakou UM

Ahojte všechny, prosím o radu, nemáte někdo zkušenost s jinou umělou stravou než je Nutrilon? Nebo potřebuji poradit, jestli se dá střídat třeba Nutrilon a Sunar. V porodnici nám poradili Nutrilon, dětská doktorka radí zase Sunar, co vybrat? Malá má měsíc, jsme na Nutrilonu a nějak jí moc nesvědčí. Díky za radu. :dance:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
žaneta
Kecalka 130 příspěvků 24.03.09 20:30

ahoj zkus bebu , malé vyhovovala, sunar nesnesla ten ji ucpával a měla po něm bolení.Ale každému vyhovuje něco jiného.

madla75
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 24.03.09 21:02

Ahojky,
taky máme BEBU a spokojenost. Začli mu jí dávat už v porodnici. Nejdřív jsme měli BEBU HA ale teď už jsme vzhledem k tomu že se žádná alergie v rodině nevyskytuju přesli na normální.
Ale asi to chce zkoušet, každý mimčo je jiný.
Držím palečky ať si vyberetu tu správnou a ať máš spokojený mimčo.

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 24.03.09 21:40

Ahoj Mišiku, tak za prvé bych UM nestřídala, je potřeba se držet toho, co bude malé vyhovovat a u jednoho UM zůstat. Každé mimi je jiné a ne každé UM sedne a je potřeba zkoušet, zůstat u jednoho UM aspoň ten týden, dva, počkat, jak bude mimču UM sedět…
Třeba u Ondry jsme začínali v nemocnici příkrmy Nutrilonem, Ondra byl ale zvracející miminko, takže jsme přešli na Bebu AR, efekt nic moc a nakonec jsme se dopracovali k Nutrilonu Comfort (proti kolikám), pak byl na obyč.Nutrilonu cca do 8 měsíců a potom jsme definitivně přešli bez problémů na Sunar.
A jak se projevuje to, že Nutrilon nesedí? Malá nepřibývá, trápí ji bříško?
 M.

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 24.03.09 21:49

To musíš asi vyzkoušet… My zas začínali na Bebě už od porodnice, pak měli prdíky a doktorka doporučila mimo jiné i zkusit Baby Lactum od Hera a jsme na něm dodnes. Jenže tehdy se dostalo koupit počáteční, ale od novýho roku jsem ho už neviděla, jenom 2… takže to asi nic pro vás.
Záleží, v čem Vám Nutrilon nesedí a podle toho vybrat. Třeba jiný Nutrilon, Bebu, nebo ten Sunar… Ale nestřídala bych jednou to a jednou to…

Mišik
Povídálka 26 příspěvků 25.03.09 14:58

Dávala jsem obyč. Nutrilon, ale po něm malá moc blinkala, tak jsem začala dávat Nutrilon pro zasycení, blinká sem tam, ale zase ji trápí prdíky a bolení bříška.

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 25.03.09 16:45

Ahoj MIšiku, už jsem psala včera…
Podle toho, co píšeš, bych asi zkusila Bebu AR, je proti blinkání. U nás to teda moc nefungovalo, ale zkusit to můžete. No a pokud by ani to nesedělo, ještě bych zkusila Nutrilon Comfort, ten je zase na prdíky…
Ještě tě chci aspoň malinko uklidnit, Ondra byl taky blinkací, přešlo to tak do 3 měsíců. Na to, jak často blinkal, ale úplně nádherně přibýval. Takže jestli ti malá přibírá dobře, může to být u takového miminka normální. Některé děti jsou blinkací a jiné ne.
Držím pěsti, ať problém brzo vyřešíte. Ahoj,M.

yuka
Kecalka 234 příspěvků 25.03.09 20:02

ahoj, my měli ze začátku nutrilon, pak jsme přešli na hami a zůstali jsme u něj dodnes.Malému jsou už dva roky.Sunar jsem taky zkoušela, ale měl po něm zácpu

Kacka82
Nováček 4 příspěvky 27.03.09 09:44

Dobrý den,my jsme ze začátku-cca od 2.týdne krmili také Nutrilonem.Poradila nám ho dět.doktorka,ale Domčovi vůbec nesvědčil.Měl po něm hrozný hlad,tak jsme koupili Nutrilon Extra-se sytícím účinkem.Ten pomohlasi na 2 týdny.Po něm jsme měli ale hrozné problémy s prdama a nešel třeba 3 dny na velkou.A když už se konečně podařilo,tak to měl chudáček děsně tuhý.Hodně se s tím natrápilPak mi kamarádka poradila,ať změníme mlíčko.Už 5 týdnů dáváme Bebu 1 premium a jsme spokojený.Teď teda má období,kdy by mi to snědl i s flaškou :) , ale kakáme každý den bez problémů

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.15 21:03

Ahojky prosím o respektování anonymity nerada bych aby mě zde poznalo pár lidí z mé rodiny. O co jde jaké um by jste doporučily po druhém roce věku? Do teď um nebylo potřeba ale denní dávku bych o um ráda obohatila. Nechci řešit proč um zařadit nebo nezařadit po druhém roce. Myslím že toto je každého věc co dítku dá či nedá. jde mi čistě jen o vaše názory a doporučení konkrétní značky

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 09.11.15 21:11

Ja myslim, ze ve 2 letech uz to bude hodne o preferencich ditete, tudiz budes spis hledat znacku, kterou bude ochotne vypit :nevim: Pokud bylo dosud dite kojene, tak je pomerne vysoka pravdepodobnost, ze se ti na UM vyprdne a klidne i na obycejne KM.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.15 21:19

Je mi to více méně jasné a právě proto se ptám vás jakou značku preferovaly právě vaše děti v tomto věku samozřejmě nebudu nic lámat přes koleno když nebude chtít tak prostě nebude ale myslím že za zkoušku nic nedáme

Radka610
Kecalka 193 příspěvků 09.11.15 21:40

Malá má 2,5 roku a pije Hipp4. Jsme na Hippu od prvního měsíce, takže je na něj zvyklá. :)

Billi
Nadpozemská drbna 25911 příspěvků 09.11.15 21:44

Dala bych, co vezme. První byl na Hippu až do 3 let, mladší ho má taky, ale po dojetí zásob přecházíme na Babybio, protože neobsahuje palmový tuk.
Sunar Original je velice dobrý chuťově.
Sunar Complex je sladký a má možnosti příchutí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.15 21:44

A dají se třeba od toho Hippu koupit i nějaká menší balení? nerada bych hned koupila velké aby mi pak bylo třeba k ničemu. Myslím že vzorečky v podobě jednotlivých dávek asi bez šance sehnat

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >