Reklama

Jakou UM vybrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lúcajan
Stálice 53 příspěvků 11.10.18 12:40
Jakou UM vybrat

Ahojky všem
Malé jsou 4 měsíce a musíme přejít z kojení na UM. Ja mám atopický exém, alergie žádné, otec dítěte žádná alergie ani exémy. Potřebovala bych poradit jake mléko mám vybrat, jestli hypoalergenni nebo můžu normální. Uvažuji o nutrilonu nebo hami.

Děkuji

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 11.10.18 12:55
@lúcajan píše:
Ahojky všem
Malé jsou 4 měsíce a musíme přejít z kojení na UM. Ja mám atopický exém, alergie žádné, otec dítěte žádná alergie ani exémy. Potřebovala bych poradit jake mléko mám vybrat, jestli hypoalergenni nebo můžu normální. Uvažuji o nutrilonu nebo hami.Děkuji

Doporucuji Hami . A počítej než si už sedne trvá to tělíčku 14dni

Kriss Tina
Kelišová 5003 příspěvků 11.10.18 12:59

Můžeš asi jakékoliv, chce to vyzkoušet. Mě v porodnici doporučovali bebu, ta nám hodně vyhovovala.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 11.10.18 13:02

Malé moc chutnal Hipp :)

Sleepy.Monkey
Kecalka 274 příspěvků 11.10.18 13:08

Do roka měl Hipp, pak jsme přešli na Hami a obě mléka chutnají :)

Jana206
Nadpozemská drbna 26375 příspěvků 11.10.18 13:37

Já jsem s kojenim prestat nemusela,ale kdybych musela,brala bych jako první volbu Kendamil nebo Sunar. Je mi sympatický tím mlecnym tukem. Nutrilon nebo Bebu az kdyby to nesedlo.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 11.10.18 21:05

Sunar i Hipp mají v sobě hodně sacharidů a tím pádem zvykáš od malička na sladkou chuť. Jak je na tom Kendamil nevím. Máme Bebu Optipro Comfort a maximální spokojenost. Měli jsme i Nutrilon a ten nevyhovoval.

misha0504
Nováček 7 příspěvků 12.10.18 08:27

Ahoj, já kojila a také jsme museli přejít na UM. Při atop. ekzému bych raději volila mléko HA, při normálním se mu může rozjet. Zkus se poradit s Dr., ale minimálně do 6. měsíce bych dávala HA. My jsme s manželem oba alergici a já ještě astmatik, takže u nás je HA jistota až do 1. roku. Máme Nutrilon HA. Zkoušeli jsme jako první HiPP a ten mi malej nepil, měl i Sunar a ten je teda vážně sladký. Jinak celkově HA mlíčka jsou víc hořká než normální, kvůli naštěpené bílkovině. Jo a aby ses nezděsila jako já, po přechodu na UM z MM měl malej špenátově zelenou stolici, je to prý po UM normální, říkala Dr… :nevim:

Smiss
Povídálka 18 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 12:51

@Verurizeckova Napisu co maj uvedeno na krabicich. Beba optipro comfort - sacharidy 7,2g. Nutrilon profutura 7,3g. Hipp bio cmbiotik 7,3g a Sunar premium 7,3 g. Takze 0,1 g neni takovy rozdil.

tannul
Povídálka 13 příspěvků 15.10.18 14:21

Výborné je Naše mléko, obsahuje nízký obsah alergizující bílkoviny a je z kozího mléka, které je nejpodobnější mateřskému. Na internetu najdeš víc info,ale je vážně super. Už ho zkusilo několik známých a moc si ho chválí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >